Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2007 o 20:52, Ziloh napisał:

O kurcze zapomniałęm:)

Ja trochę "offtopne" i powiem że w oko wpadła mi twoja zbroja!
Wydaje mi się że ją kupie bo mi sie jakiś spodobała :) Ja u swojego necro mam tylko Luxon 15k i Ancient :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 21:48, The Lurker napisał:

> Do mercha, to nie jest max dmg.

Omg, a jak się pytałem gości w gildii to powiedzieli że max dmg ;p


Może ziomki u Ciebie w gildii patrzą tylko na drugą liczbę? :D Max dmg bow''a to 15-28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haaha...

Widoki doświadczysz, ale zapewne inne.

A co do twojego lvla to nic dziwnego. W Nf i F 20 lvl dobija się w paru godzinach jesli komuś zależy i nie jest leniwy :). Czekac Cie 20 misji do przejścia, a później możesz robić tytuły itd. ble ble ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej dawać tylko przyciskiem,który namierza najbliższy przedmiot i uważać na czerwone?
Raz raptem grałem w tą gierke i mi sie nie spodobała.Ot taka strata czasu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:56, Jarzy napisał:

A nie lepiej dawać tylko przyciskiem,który namierza najbliższy przedmiot i uważać na czerwone?

Niektórzy tak robią, ale nie jest to korzystne, z powodów, które już Dragon wymienił. Lepiej robić to po Bożemu i ufać własnemu refleksowi :)

Dnia 25.06.2007 o 22:56, Jarzy napisał:

Raz raptem grałem w tą gierke i mi sie nie spodobała.Ot taka strata czasu :/

Każdy lubi to co chce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 20:49, Jarzy napisał:

Co do ronbienia kampanii po raz n-ty to ja właśnie coś takiego robie :D Mam 6 postaci PvE,zamierzam
dorzucić jeszcze 2(mniszka i paragonka lub mesmerka) i każdą zrobić każdą misje i quest w każdej
kampanii :D Nigdy mi sie to nie nudzi :D


Ehhh, to się nazywa mieć czas ;> Ja mam GW niemal od premiery, ukończyłem co prawda wszystkie kampanie, ale nie jedną postacią. A już mowa o zrobieniu all questów... Brak czasu na coś takiego, by zrobić to 6-8 postaciami o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopie ! To żeś wyskoczył.

Tryb pve znudzi Ci się po paru miesiącach (jeśli masz wszystkie kampanie) (w moim przypadku 3-4 mies.) i wtedy zaczniesz grać pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:15, Dapis napisał:

Warto sobie zawracać głowe trybem pvp ? Czy on jest strasznie nudny?

Hmm, tryb PvE to właśnie wstęp do trybu PvP. To w nim uświadczymy wiele aren, itp

@Valentino S.A.
Na początek dobry jest wojownik. Elemelka ci odradzam, bo jak na PvE to inna całkiem gra niż PvP a radzę zacząć właśnie od PvE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiele aren w Pve ? :P

Ale po częsci masz racje, lepiej wpier pograć pve, dowiedzieć się o co wogule chodzi w grze itp. a dopiero później brać sie za pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:15, Dapis napisał:

Warto sobie zawracać głowe trybem pvp ? Czy on jest strasznie nudny?


Najpierw pograj pve... jak zakumasz trochę lepiej o co chodzi i kto jest w czym dobry (klasy) to zacznij grać pvp... od dołu, czyli najpierw RA, AB, TA, czy misje pvp, jak Aspenwood... a jak Cię wciągnie to zaczniesz sie bawić w bardziej zaawansowane pvp- ha i gvg... ogólnie możliwości jest dużo i tyleż zabawy, każdy coś znajdzie dla siebie (ja na przykład preferuję ab :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:15, Valentino S.A. napisał:

a ja mam pytanie dotyczące profesji , mianowicie którą profesją najłatwiej(lub łatwiej) gra
się początkującemu ?? ja myślałem nad derwiszem lub wojownikiem lub elementalistą


Każdą profesją idzie nauczyć się gry, popróbuj, pograj po kilka dni każdą i wybierz, którą gra Ci się najłatwiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieć czas?Człowieku!Ja gram przez 3 dni średnio co miesiąc.Siedze na uczelnie,gdzie nie mam możliwości grać w GW,nie mówiąc o czasie.Gram tylko w czasie świąt i wakacji.Naprawde uważasz,że to dużo czasu?Jak do tej pory to nie skończyłem wszystkiego żadną postacią.Póki co skończyłem 5 postaciami GWP i GWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2007 o 03:01, Astropath napisał:

> ...

Gram.pl jest jedynie dystrybutorem gry, więc nie do niego należy zarządzanie kontami. Hasła
nigdy nie zmieniałem, więc nie wiem dokładnie jak cała akcja przebiega, ale najlepiej trzymaj
się wytycznych. Jeśli każą załatwić sprawę na NCPLAY, to tam należy to zrobić.


ale ja nie rejestrowalem GW na NCPLAY...trylko na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 23:15, Dapis napisał:

Warto sobie zawracać głowe trybem pvp ? Czy on jest strasznie nudny?

Warto.Co prawda mało w niego gram,ale GW ma bardzo udane PvP i do tego dość rozbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakładając konto do Guild Wars (wtedy gdy podawałeś cdkey) założyłeś automatycznie konto na NCPLAY.
PS: a Tibie znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować