Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 13:27, Pajonk78 napisał:

Najpierw trzeba poczekać na event, a później przejść do odpowiedniej lokacji z Shing Jea Monastery
gadając z Instructor Ng.


Coś przegapiłem? Jakiś event w najbliższym czasie? Bo chyba jakiś post/news umknął mej uwadze ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli bedzie tak samo jak rok wczesniej to na przelomie czerwca/lipca _powinien sie_ pojawic Dragon Festival. Podbil bym sobie liczbe wygranych ticketow ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 13:32, lordfett napisał:

Coś przegapiłem? Jakiś event w najbliższym czasie? Bo chyba jakiś post/news umknął mej uwadze
;>


nom, qrczak, wykorzystując swoje rozliczne znajomości dowiedział się, że (podobno) niedługo ma odbyć się taki event (Dragon Festival).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:35, Piotrek K. napisał:

Jesli bedzie tak samo jak rok wczesniej to na przelomie czerwca/lipca _powinien sie_ pojawic Dragon Festival. Podbil bym sobie liczbe wygranych ticketow ;)...


Mnie jakoś DF nie powala, ale wszystko jest dla ludzi. Jakoś żadna z oferowanych zabaw nie przypadła mi do gustu i chciałbym coś nowego a nie odgrzewanego kotleta ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 13:47, walgierz napisał:

Mnie jakoś DF nie powala, ale wszystko jest dla ludzi. Jakoś żadna z oferowanych zabaw nie
przypadła mi do gustu i chciałbym coś nowego a nie odgrzewanego kotleta ;]


Póki nie wyjdzie GW2, pewnie będziemy otrzymywali coś nowego, ale za kilka lat, albo festiwale się znudzą, albo będą powtarzane co roku tylko po to, by jednak w GW1 "coś'' się działo...

[wiem, jakoś dziś pesymizm mnie chwycił :P]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie (znowu...):
A mianowicie: jakie klasy dodatkowe dobieracie do każdej podstawowej? Ja ze swojego doświadczenia robię takie:
derwisz/mnich
nekromanta/mesmer
patron/wojownik
elementalista/mesmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Hehe, przeważnie mam odblokowane wszystkie i zmieniam poboczną w zależności od humoru albo potrzeby :)
ale i tak w większości okazji gram tylko główną klasą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Podobnie jak Budo, staram się odblokowywać wszystkie profesje i dobierać je do buildu, jaki jest mi w danym momencie potrzebny. Jednak derwisz, ele czy patron to moim zdaniem postacie, którym spokojnie wystarczają ich własne skille. Ewentualnie Mo jako second prof. dla Rebirtha/Resurrecta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewnym forum znalazłem takiego posta:

Pod zglendem grafy jest lepsze od wow (trzeba tej grze to przyznac)ale pod innymi rzeczami WoW miazdzy i to doslownie Guild Wars a do tego dodajmy ze GW jest to gra jak to ją nazywają crpg (niemorzesz wylazic z miasta z innymi graczami tylko z wybrana druzyna)a w WoWjest totalny luz bo to jest gra mmorpg.

Interesuje mnie pogrubiony tekst. Czy to prawda, że można wychodzić z miasta tylko z komputerowymi kompanami, a nie z kumplami np. z Gildii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:11, Batek88 napisał:

Interesuje mnie pogrubiony tekst.

Coz. Pomijajac braki w nauce ortografii zacytowanego posta jest to prawda. Sek w tym, ze troche to inaczej interpretujesz. Chodzi oto, ze poza miastem nie spotkasz INNYCH zywych graczy, jesli nie sa w Twojej druzynie. A kto moze byc w Twojej druzynie? Poczawszy od komputerowych graczy, po innych zywych ludzi po znajomych z gildii. Przypadkowych ludzi mozna spotkac TYLKO w miastach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 14:11, Batek88 napisał:

Czy to prawda, że można wychodzić z miasta tylko z komputerowymi kompanami, a nie z kumplami np. z Gildii?


Bzdura totalna. Możesz miec w drużynie graczy komputerowych, graczy żywych, graczy komputerowych i żywych jednocześnie. Pełna swoboda w tym zakresie. Możesz tez wyjśc z miasta sam, ale nie licz na długie przeżycie w tym przypadku. No chyba, że to solo farm. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niemorzesz to nie wiem, ale nie możesz się spotykać z innymi poza miastem, jeśli wcześniej z niemi (npc, hero, henche, kumple, ktokolwieg) nie zrobiłeś w mieście party ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2007 o 22:35, Yamamoto napisał:

Może ziomki u Ciebie w gildii patrzą tylko na drugą liczbę? :D Max dmg bow''a to 15-28.

Może i tak, a może to debile... Mniejsza z tym xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny raz, mam itemy do wyceny. Nie umiem sam więc proszę o pomoc :D
Wiem, że itemy te nie mają max upów i statów, ale dużo osób by kupiło na chociażby niższych levelach. A więc ile mogą być one warte? Wolałbym uniknąć odpowiedzi "merch", tylko poprosiłbym cenę za jaką mógłbym je sprzedać u ludzi nie szukającym wypasionej broni ;]

20070626185502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Powiedziałbym że merch, ale jak sie uprzesz to artifact komuś za 500g puścisz, a staffa może za 1k... ale to musiałbys mieć szczęście, ja bym to dał do mercha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:02, Budo napisał:

Powiedziałbym że merch, ale jak sie uprzesz to artifact komuś za 500g puścisz, a staffa może
za 1k... ale to musiałbys mieć szczęście, ja bym to dał do mercha.

No way, musiałby trafić na wyjątkowego jelenia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię dobijać ale - merch! ;).

Możesz jednak gdzieś w Ascalonie powołać troche, może złapie się jakiś ele i to kupi za jakieś grosze.
Teraz po wprowadzeniu HM ceny spadają na łeb na szyje, warto sprzedawać tylko rare skiny, upy tylko te perfekt (i to tylko niektóre) i pare innych rzeczy (aż tak się nie znam ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam klucz na mini-peta z CDA, wpisałem go, odblokowało mi Asure... I co teraz ? Gdzie ja ją mam ? W schowku nie, próbowałem wpisać /bonus , /minipet , i nic ... Więc jak ? (CDA tego nie mam, kod mam od forumowego kolegi ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy moglibyście mi to przetłumaczyć?

Thank you for contacting the Guild Wars customer support team. We have received your request in regards to your separate Guild Wars game accounts, and are escalating your ticket to a Senior Account Support Representative to further assist you. Someone will contact you as quickly as possible.

BTW Budo brałeś z tąd nick?

20070626193947

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować