Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 26.06.2007 o 19:38, Super gość napisał:

Mam klucz na mini-peta z CDA, wpisałem go, odblokowało mi Asure... I co teraz ? Gdzie ja ją
mam ? W schowku nie, próbowałem wpisać /bonus , /minipet , i nic ... Więc jak ? (CDA tego nie
mam, kod mam od forumowego kolegi ;))


A wpisywałeś /specjal ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza cape? Często spotykam się z tym pojęciem ale nie wiem co oznacza... Proszę o wyrozumiałosc dzisiaj kupiłem GW i jestem zielony... Myślę, że tylko chwilowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:48, Batek88 napisał:

Co oznacza cape? Często spotykam się z tym pojęciem ale nie wiem co oznacza... Proszę
o wyrozumiałosc dzisiaj kupiłem GW i jestem zielony... Myślę, że tylko chwilowo. ;)

To jest peleryna - każda gilidia może kupić sobie pelerynę jako wizytówkę jej członków. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzięki za info. Sam jestem w Gildii i mam pelerynę ale nie wiedzialem o co z tym chodzilo... Jestes w jakiejs Gildii? Który masz poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 19:52, Batek88 napisał:

Aha, dzięki za info. Sam jestem w Gildii i mam pelerynę ale nie wiedzialem o co z tym chodzilo...
Jestes w jakiejs Gildii? Który masz poziom?


To nie forum do takich pytań ;) Każdy z tu obecnych, kto gra, jest na 100% w jakiejś gildii (chyba, że zmienia ją obecnie) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra mam pytanie: mianowicie na razie jestem w gildii luxońskiej i w factions moim warem jestem w misji Gyala''a Hatchery. Czy jeśli teraz przejdę do gildii Kuzrzikowskiej edzie to miało jakiś wpływ na fabułe ? Bo nie wiem jak to jest. czy może najpierw ukończyć te luxońskie misje a potem przejść do innej gildii. No i gdy przejdę do Kurzików to będę mógł wejść do House Of Zu Heltzer, a nie będęmógł już być w Cavalonie ? Całkowiecie nie wiem jak to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 19:40, Zieloonnyy napisał:

BTW Budo brałeś z tąd nick?


Eee nie, mój nick ma trochę dłuższa historię ;]
Ten mail to w skrócie- dostali wiadomość od Ciebie i przekażą ją dalej- ktoś sie z Toba skontaktuje tak szybko jak to będzie możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Wszystko będzie po staremu, tylko nie będa chcieli z Tobą merche luxońscy gadać i nie będziesz mógł bić luxońskich tytułów w zasadzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 20:46, Outlander-pro napisał:

Dobra mam pytanie: mianowicie na razie jestem w gildii luxońskiej i w factions moim warem jestem
w misji Gyala''a Hatchery. Czy jeśli teraz przejdę do gildii Kuzrzikowskiej edzie to miało
jakiś wpływ na fabułe ? Bo nie wiem jak to jest. czy może najpierw ukończyć te luxońskie misje
a potem przejść do innej gildii. No i gdy przejdę do Kurzików to będę mógł wejść do House Of
Zu Heltzer, a nie będęmógł już być w Cavalonie ? Całkowiecie nie wiem jak to będzie :)

Możesz robić równolegle. Jedyne co się dzieje to ruchoma liczba factions - przy wykonywaniu questów dla Kurzicków zwiększa się factions Kurzicków, natomiast zmniejsza Luxonów. I odwrotnie. A jak będziesz miał więcej factions, przypuśćmy, Kurzicków, niektórzy NPC Luxonów nie będą chcieli gadać. I odwrotnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:06, Budo napisał:

/.../

Wszystko będzie po staremu, tylko nie będa chcieli z Tobą merche luxońscy gadać i nie będziesz
mógł bić luxońskich tytułów w zasadzie...


Aha, czyli będę miał nadal dostęp do Cavalonu ... ok. To teraz tylko gildię sprzedać i witaj nowa gildio !
Ps: o tytułach wiedziałem i o merchantach też. Bałem się tylko, że skoro Luxonem byłem to może do House of Zu Heltzer nie będęmógł wejść. Ale teraz wiem że quest mogę wziąć od Jamei.
No :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 12:05, lordfett napisał:

Ja mam tryb no-life zablokowany :D Tj. nie potrafię dużo w grach siedzieć :f Ale postaram się
przez wakacje choć trochę zaległości w GW po nadrabiać... zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Już sie nie musisz tak kajać ;) Wszyscy wiedzą jaki jesteś naprawde :P Ale tak na serio to ja też nie umiem wysiedzieć dłużej niż 4h ciągiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Czy GW jest kolejną typową "nawalanką", tzn. idziesz pzred siebie i zabijasz, czy jakos się wyróżnia.
2.Czy istnieją serwery RPG? Tzn. takie gdzie gracz "wciela" się w prowadzoną przez siebie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, pomęczę was jeszcze jednym pytaniem :P

Chodzi o gildie. Jak łatwo się domyśleć, co chwila można otrzymać zaproszenie do gildii, które istnieją kilka dni, obiecują szybki rozwój i to, że liczba członków znacznie się powiększy. Oczywiście najczęściej są to obietnice a la nasi politycy ;] Więc stąd nasuwa mi się pytanie. Jakie Polskie gildie są porządne, aktywne, no i w ogóle, że tak powiem- Spoko xP. Po prostu trudno znaleźć porządne gildie w tych czasach, a widzę, że osoby przesiadujące w tym temacie wiedzą, co i jak :P Z góry dzięki za pomoc ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:57, WhiteWolfIron napisał:

1.Czy GW jest kolejną typową "nawalanką", tzn. idziesz pzred siebie i zabijasz, czy jakos się
wyróżnia.


Jak nie dobierzesz właściwie skilli (czyt.: nie pomyślisz logicznie), szybko to wrogowie będą szli i zabijali ;)

Dnia 26.06.2007 o 22:57, WhiteWolfIron napisał:

2.Czy istnieją serwery RPG? Tzn. takie gdzie gracz "wciela" się w prowadzoną przez siebie posta


Nie istnieją. To raczej od zasad panujących w gildii zależy jak mocno odgrywasz swoją postać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja mam takiego neta że ściągam gw z parametrem -image to lepiej chodzi niż bez ściągania! ;O

BTW DDK nie pytaj się tego na forum bo to podchodzi pod ogłoszenia jednak ja mogę cię przyjąć. Obiecuje szybki rozwój i to że liczba członków się powiększy ;D Będziesz wtedy moim pierwszym oficerem! (i jedynym członkiem) Jakby co to Ailem Pl i gildia Valars From Iluvatar czeka i zaprasza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 22:57, WhiteWolfIron napisał:

1.Czy GW jest kolejną typową "nawalanką", tzn. idziesz pzred siebie i zabijasz, czy jakos się
wyróżnia.


Ogólnie rzecz biorąc, to system walk w GW nastawiony jest na szybkie i logiczne myślenie, dobre ułożenie skilli (tych jest całe mnóstwo, jednakże na raz można mieć tylko 8, a zamieniać je można tylko będąc w mieście/osadzie... także trzeba sporo główkować) i błyskawiczny refleks (część skilli skonstruowana jest tak, że najlepszy efekt można uzyskać tylko w określonej sytuacji, trzeba więc mieć pewne wyczucie czasu i refleks). Ale w gruncie rzeczy to tak, idziesz przed siebie i zabijasz :P Nie ma w tej materii jakichś większych urozmaiceń, oczywiście nie biorąc pod uwagę odpoczynków na handel/pogaduszki/zwiedzanie w miastach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować