Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Obaj panowie oczywiście są świadomi, że mamy osobny watek w strawach rekrutacji do gildii?

Ja tam zawsze mogę oświecić kogo trzeba ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 00:31, WhiteWolfIron napisał:

A jacy (w większości) są ludzie, w szczegulności Polacy?


Różni ;)


P.S.- Polecam doszlifować ortografię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szperając nieco po necie i żonglując zakładkami trafiłem sam nie bardzo wiem jak na link: http://www.gamespot.com/pc/rpg/guildwarseyeofthenorth/index.html?tag=tabs;summary

Niby nic szczególnego a jednak zastanawia rubryka release date :) --> 31 sierpnia. Ciekawe czy to czcze spekulacje czy jakieś info z "dobrego źródła" Tak czy inaczej dla mnie bomba.

Aha i jak już ktoś o tym pisał to przepraszam nie jestem chyba na bieżąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:03, boogie85 napisał:

Niby nic szczególnego a jednak zastanawia rubryka release date :) --> 31 sierpnia. Ciekawe
czy to czcze spekulacje czy jakieś info z "dobrego źródła" Tak czy inaczej dla mnie bomba.

W sumie by pasowało, wszak za datę premiery przyjmowano trzeci kwartał ''07. Dla pewności poczekajmy jednak na potwierdzenie ze strony NCS, jak oni podadzą dokładną datę, to już będzie pewne :)
Trzeba się wziąć w wakacje za jakąś robotę, bo EK pewnie koło 200zł będzie kosztowała ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:03, boogie85 napisał:

Niby nic szczególnego a jednak zastanawia rubryka release date :) --> 31 sierpnia.


Pewnie zwykłe spekulacje. Taki np Amazon.com (sklep) podaje 6 sierpnia jako datę premiery. Mi się w sumie nie spieszy, bo... do dzisiaj żadnego GW nie kupiłem :P Dopiero teraz się nosze z zamiarem zakupu, tylko czekam na odpowiednią okazję (uparłem się jak osioł na to, żeby mieć wszystkie kampanie na DVD i Factions w pudełku z rytualistką - a o to nie tak łatwo :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się również niespecjalnie spieszy do GW:EN. Mam teraz cały czas "na tapecie" robienie mojej Rangerki, a kolejna kampania może mnie jedynie rozproszyć i odciągnąć od obranego celu. Pewnie kupię, ale kiedy zagram tego nie wiem. :/
boogie85 Ty "zły" modzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 01:03, boogie85 napisał:

Niby nic szczególnego a jednak zastanawia rubryka release date :) --> 31 sierpnia.


Mam nadzieję, że to dotyczy początków pre-ordera a nie daty premiery. Inaczej będzie ciężko. Czeka mnie kampania wrzesniowa i raczej słabo widzę tą datę. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:51, WhiteWolfIron napisał:

A jaka jest wogule fabuła w GW?

Kampania properthcies- ciekawa , długa jak na 1raz mozna w paru miejscych sie zdziwic,(chodzi o zwroty fabularne czy jak to nazwac)
Kampania factions- krótka, niektórym sie nie podoba. Ja grałem w nia z najwieksza przyjemnoscia... inna sprawa ze skonczyłem w 2,5dnia
Kampania nightfall- równie długa jak nie dłuzsza od kampani Properthcies. Zaleznie czy jestes doswiadczonym graczem czy noobkiem, gdyz niektóre misje w NF(niekoniecznie koncowe) sa bardzo trudne i nieraz zszargasz sobie na nich nerwy. Własnie przez to ze niektóre misje sa trudne i poswiecasz im nieraz i 1-2dni jak nei znajdziesz teamu to fabuła odchodzi na drugi tor, lub w ogóle sie o niej nie pamieta.

Szczególnie jesli posiadasz te 3 kampanie i wszystkie je ukonczysz zwracajac uwage , na niektóre małe szczegóły jak np. Nazwa lokacji. Mozna potem ciekawe wnioski wysuwac pare spraw sie wyjasnia, pare bardziej komplikuje. Oczywiscie by dobrze sie bawic dobrze w kazda kampanie nie musisz ukonczyc poprzedniej, choc nieraz jest ciekawiej gdy wiesz co było kiedys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:51, WhiteWolfIron napisał:

A jaka jest wogule fabuła w GW?

Przepraszam za dubla, ale dopiero jak odeszłem od kompa, pomyślałem ze chyba nie odpowiedziałem dokładnie na twoje pytanie. Ekhm przepraszam jutro przyjde z mamą
Properthcies-> ZAczynasz gre w spokojnym królestwie ascalonu, toczy one ciągłą walke z CHarrami(popielcami) pewnego dnia podczas rekonesansu w akademi..... Potem robi sie ciekawiej bo pozostaja pytania "dlaczego" , "kto" , "JAK" , "i z kad miał taka moc". Potem wszystko sie zmienia. Wrogow przybywa, "przyjaciele" staja sie wrogami , a "wrogowie" przyjaciółmi. Ogólnie nawet dobra fabuła na RPG

Factions -> Zaczynasz swoje zycie w "akademi" lub innej szkole. Na wyspie z dala od kontynentu. Kilkaset lat temu ktos zabił cesarza. Wywołałoto katastrofalne skutki w faunie i florze panstwa... Wszystko w skazuje na to ze ten ktos powrócił. Znowu mamy pytania "dlaczego" ,"jak", "kto mu pomógł". Kampania ciekawa ale krótka

Nightfall-> jak sama nazwa wskazuje "Zmierzch". Zaczynasz jako jedna z szeregowych w elitarnych wojskach Istanu. Podczas jednej misji znajdujesz Dziwne runy na scianie.... Pod koneic kampani bedziesz powtarzał ze lepiej by tam postawili biedronke bo przez tąrune nie bedzie ciekawie.

Starałame sie jak najbardziej opisac te kampanie jak najmniej zdradzając. Jeszcze raz przepraszam za dubla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 08:51, WhiteWolfIron napisał:

A jaka jest wogule fabuła w GW?

"W ogóle"!! Poza tym popieram wypowiedź Solstheima, ale... na litość boską: jaka kampania properthcies? Prophecies!! Ciekawe jak wypowiadasz to co napisałeś? :>
Osobiście na początek polecam Ci Prophecies, albo Nightfall. Pierwsze ze względu na naprawdę bardzo przyjazny klimat i świetne wprowadzenie dla początkującego gracza, a drugie ze względu na możliwość przyłączania do drużyny Herosów, którzy są znacznie lepsi od Henchmenów ze względu na możliwość pełnej ich konfiguracji. ;) Factions dla początkującego gracza na pewno będzie zbyt trudne i może zniechęcić do dalszej gry. Poza tym duuuuża część tejże kampanii toczy się w klaustrofobicznym labiryncie slumsów wokół Keineng Center co potrafi doprowadzić do białej gorączki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 09:14, Solstheim napisał:

Kampania nightfall- równie długa jak nie dłuzsza od kampani Properthcies.

Buahahahah...NFa idzie skończyć szybciej od Factions...

Dnia 27.06.2007 o 09:14, Solstheim napisał:

gdyz niektóre misje w NF(niekoniecznie koncowe) sa bardzo trudne i nieraz zszargasz sobie na nich nerwy.

Po raz kolejny: buahahhaahah...Jedyną naprawdę trudną misją w NFie jest Gate of Madness. Może jeszcze Jennur''s Horde sprawiać trudności, z racji na wymóg współpracy między członkami drużyny.
A w Factions? Eternal Grove, Arborstone, Gyala Hatchery (idąc normalnie, nie "bokiem"), Raisu Palace czy wreszcie Nahpui Quarter. Wszystkie te misje są ciężkie do wyhenczowania na mastera, nawet na normalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:00, qrczak90 napisał:

> Kampania nightfall- równie długa jak nie dłuzsza od kampani Properthcies.
Buahahahah...NFa idzie skończyć szybciej od Factions...


No wolne żarty. Sorki, ale z tego co wiem kampanię w Factions można skończyć w 24 godziny a Nightfall w pare dni. Róznica jednak jest, choćby w ilości misji. Misje w Nightfall są w większośc dość łatwe, ale już nie te w Realms of Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 10:00, qrczak90 napisał:

A w Factions? Eternal Grove, Arborstone, Gyala Hatchery (idąc normalnie, nie "bokiem"), Raisu
Palace czy wreszcie Nahpui Quarter. Wszystkie te misje są ciężkie do wyhenczowania na mastera,
nawet na normalu.


No, właśnie kampania Factions jest najtrudniejsz, ale sprawia za to duż oprzyjemności :)
Tylko męczę się trochę z gyalą, bo albo nie ma ludzi (z heńkami i herosami próbowałem raz, ale nie mam ochoty z nimi robić :)) calbo są ludzie którzy uważająże drugi sposób zrobienia misji jest za trudny (!) i chcą to zrobić noramlie a potem rozbiegająsięna wszystkie strony, nie briniąc żółwików i game over. lub jeszcze lepiej nie biorątych świec dymnych ...
Heh, może ktoś pomoże ? :] (z góry uprzedam pytanie: czy ktośod Ciebie z gildii Ci nei pomoże ? otóż nie bo moja gildia się rozpadła :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:08, Outlander-pro napisał:

No, właśnie kampania Factions jest najtrudniejsz, ale sprawia za to duż oprzyjemności :)

Zależy komu: dla mnie jest to zawsze droga przez mękę* pogłębiana dodatkowo przez fabułę cienką jak jednowarstwowy papier toaletowy. :/

Dnia 27.06.2007 o 10:08, Outlander-pro napisał:

otóż nie bo moja gildia się rozpadła :P).

Może źle gdzieś doczytałem, ale... chyba "sprzedałeś" gildię sam. :>

*- głównie ze względu na slumsy - później jest już lepiej.

BTW: z tego co pamiętam to ktoś skończył Factions grając na trial key`u, więc długość wątku głównego na pewno nie powala - na 100% jest to najkrótsza kampania jeśli gramy sam wątek główny - tym bardziej ze względu na system przechodzenia misji "na jana" byle jak najszybciej. :/ Nie trafia to do mnie - najlepsze rozwiązanie misji jest w Prophecies + większość misji w Nightfall: nie lubię się nigdzie spieszyć - wolę się delektować widokami itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 10:20, Pajonk78 napisał:


> otóż nie bo moja gildia się rozpadła :P).
Może źle gdzieś doczytałem, ale... chyba "sprzedałeś" gildię sam. :>


A, masz na myśli mój post na poprzedniej stronie ? Otóż napisałęm że Muszę wt akim razie sprzedaćją. Po prostu sięrozpadła, ja byłem liderem, teraz jąsprzedam. Iwęc jeśli ktoś jest chętny, to jakis msg na gramsajcie i już :)

Dnia 27.06.2007 o 10:20, Pajonk78 napisał:

*- głównie ze względu na slumsy - później jest już lepiej.


Hmm, slumsy nie są takie złe, ale po jakimś czasie mogą wkurzyć :]

Dnia 27.06.2007 o 10:20, Pajonk78 napisał:

BTW: z tego co pamiętam to ktoś skończył Factions grając na trial key`u, więc długość wątku
głównego na pewno nie powala - na 100% jest to najkrótsza kampania jeśli gramy sam wątek główny
- tym bardziej ze względu na system przechodzenia misji "na jana" byle jak najszybciej. :/
Nie trafia to do mnie - najlepsze rozwiązanie misji jest w Prophecies + większość misji w Nightfall:
nie lubię się nigdzie spieszyć - wolę się delektować widokami itp. ;)


Co racja, to racja - kampania krótka jest i z tym przechodzeniem misji na czas to głupi pomysł. Ale tak czy siak lubię tą kampanię :)

takie PS małe: w niektórych postach czasem są słowa nie oddzielone - sorry za to ale mam jakąś spacjęzjechaną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.06.2007 o 10:20, Pajonk78 napisał:

BTW: z tego co pamiętam to ktoś skończył Factions grając na trial key`u, więc długość wątku
głównego na pewno nie powala - na 100% jest to najkrótsza kampania jeśli gramy sam wątek główny
- tym bardziej ze względu na system przechodzenia misji "na jana" byle jak najszybciej. :/
Nie trafia to do mnie - najlepsze rozwiązanie misji jest w Prophecies + większość misji w Nightfall:
nie lubię się nigdzie spieszyć - wolę się delektować widokami itp. ;)


Tu już muszę się wtrącic - gość z mojego byłego sojuszu przeszedł NF na guest passie, więc to o niczym nie świadczy, poza tym, że niektórzy mają świra.
Co nie zmienia faktu, że ja też uważam NF za o wiele lepsze od Factions. A zaczynać należy od podstawki i basta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 10:45, kisuro napisał:

Tu już muszę się wtrącic - gość z mojego byłego sojuszu przeszedł NF na guest passie, więc
to o niczym nie świadczy, poza tym, że niektórzy mają świra.


Nightfall (wszystkie misje?) w 10h? To chyba niemożliwe ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować