Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2007 o 10:45, kisuro napisał:

Tu już muszę się wtrącic - gość z mojego byłego sojuszu przeszedł NF na guest passie, więc
to o niczym nie świadczy, poza tym, że niektórzy mają świra.

Ojj, ładnie tak zmyślać? :P To jest niestety niewykonalne, jak już lordfett napisał.

Dnia 27.06.2007 o 10:45, kisuro napisał:

Co nie zmienia faktu, że ja też uważam NF za o wiele lepsze od Factions. A zaczynać należy
od podstawki i basta :)

Pff, a gdzie bym nabijał punkciki dla moich kochanych Kurzicków, jakby Factionsa nie było? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Add.1 Buhahah -_- . Hhmm chyba przy dobrym wietrze i mega pro uber mastash teamie przy 36godzinnej dobie. Zaliczajac wszystkie misje w NF +/- gates of madness .. własnie w ta misje mozna zrobic w 30minut lub w tydzien jesli nie trafisz na dobry team. Moze dla ciebie. DLa mnie Nf jest najtrudniejsza kampanią. Co równa sie temu że jest najdłuzsza.
Add 2. Nie wiem jak ty ale ja nie miałem problemu z Factions oprócz w Raisu Palace. Tamta misje powtórzyłem 2 razy. Wszystko zalezy od stylu gry i szczescia na jaki team trafisz.

Wiec uwazam ze te twoje buhahaha są nie na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:17, Solstheim napisał:

Add.1 Buhahah -_- . Hhmm chyba przy dobrym wietrze i mega pro uber mastash teamie przy 36godzinnej
dobie.

No, jeśli team henczów jest dla Ciebie "mega pro uber mastah"...

Dnia 27.06.2007 o 11:17, Solstheim napisał:

własnie w ta misje mozna zrobic w 30minut lub w tydzien jesli nie trafisz na dobry team.

Na normalu GoM się henczuje :]

Dnia 27.06.2007 o 11:17, Solstheim napisał:

Moze dla ciebie. DLa mnie Nf jest najtrudniejsza kampanią

Nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich lepszych graczy, z którymi gram.

Dnia 27.06.2007 o 11:17, Solstheim napisał:

Co równa sie temu że jest najdłuzsza.

Prophecies ma największą mapę, najwięcej misji, najwięcej questów, najwięcej największych lokacji i najdłuższe misje. Więc "cut the crap" (co by się moderatorzy nie przyczepili do polskiego "przekleństwa").

Dnia 27.06.2007 o 11:17, Solstheim napisał:

Add 2. Nie wiem jak ty ale ja nie miałem problemu z Factions oprócz w Raisu Palace. Tamta
misje powtórzyłem 2 razy. Wszystko zalezy od stylu gry i szczescia na jaki team trafisz.

HM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:16, Outlander-pro napisał:

A co to za build E/W że ze swordem lata ? Bo czasem takiego gostka widzę na ab lae nie powiedziałym
że jest to skuteczne ;o

Na Backbreaker, Conjure Flame i Mark of Rodgort? Phoenix, Dismember, Glyph i jakiś speed buff? ;) Takitam silny, kruchy i przyjemny w graniu badziew ;p Osobiście wolę Rt/A na Spirit''s Strength, równie przyjemny i "trwalszy" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam zamiaru wdawać się w rozmowy typu "niemożliwe!" "możliwe!" "niemożliwe!". Ja wiem, że gosć to zrobił i że jest to jak najbardziej wykonalne. Udowodnił to w dość prosty, a przy tym drański sposób, spoilując z kim walczy się w ostatniej misji i jak wygląda walka z Abbadonem.
A nawet jeżeli on sam tego nie zrobił, tylko gdzieś to wyczytał, to i tak oznacza, że ktoś tam był wcześniej i gdzieś to wszystko opisał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:39, kisuro napisał:

A nawet jeżeli on sam tego nie zrobił, tylko gdzieś to wyczytał, to i tak oznacza, że ktoś
tam był wcześniej i gdzieś to wszystko opisał.


Przecież wystarczyło, że to w opisie misji na gwwiki przeczytał... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro osoba, która jak mniemam jest "newbie". To napisałem jej wszystko jak dla newbie. A nie properthcies jest prosty jak masz 2 echo nukerów jednego SSa i obs tanka......(to byłprzykład bys znowu nei powiedział ze prosciej jest z henczami)
Zalezy kim grasz.... zhenczuj mi gates of madnes np Derwiszem. Chętnie popatrze.
Nie będe sie z tobą kłócił bo to nie ma sensu, a po 2 jak powiedziałem kazdy ma inne doznania. Dla mnie properthcies jest prostą kampaniąw porównaniu do NF. Ja na samą myśl Realm of Torment mam nerwice. W ogóle mam skaze do NF. Na tym zakończmy tą dyskusje.

PS. Jak mawiał mój nauczyciel W-F "Przeklenstwo to przeklenstwo , zrób 50pompek i ci przejdzie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:39, kisuro napisał:

Nie mam zamiaru wdawać się w rozmowy typu "niemożliwe!" "możliwe!" "niemożliwe!".


I słusznie. Z jednego prostego powodu - jest to niemożliwe. :-)
Sorki, ale spojlerowanie to żaden dowód. Wszystko da się wyczytać na gwwiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:46, HumanGhost napisał:

> Nie mam zamiaru wdawać się w rozmowy typu "niemożliwe!" "możliwe!" "niemożliwe!".

I słusznie. Z jednego prostego powodu - jest to niemożliwe. :-)
Sorki, ale spojlerowanie to żaden dowód. Wszystko da się wyczytać na gwwiki.

Przepraszam, ale ręce mi opadły...
A skąd niby ta informacja miałaby się znaleźć na wiki, skoro wiki jest uzupełniane przez graczy, a żeby coś tam opisać to najpierw trzeba tam dojść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale przecież niejedna osoba tam doszedła! Przecież jest setki(tysięcy?) graczy którzy przeszli NF i mogli to napisać na wiki. Tak trudno się domyślić!? A skoro było to już napisane to poprostu to przeczytał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:35, qrczak90 napisał:

> Moze dla ciebie. DLa mnie Nf jest najtrudniejsza kampanią
Nie tylko dla mnie, ale dla wszystkich lepszych graczy, z którymi gram.


Ech, znowu zahaczamy o rozważanie czy lepszy rosołek czy pomidorowa...
Coby nie mówić o długości kampanii, to trzeba przyznać, że końcowe misje F i NF (wg mnie zwalasza NF) są dużo trudniejsze od Propa. Nie uważam się za wymiatacza, co najwyżej za przeciętnego gracza, ale obecnie żadna misja z "podstawki" nie jest dla mnie większym wyzwaniem. Tymczasem GoM lekko mnie zirytowała i pozostawiła wrażenie trudnej.
Ja myślę, że najwięcej zależy od doświadczenia z konkretnymi misjami. Robiąc n-tą postacią daną misję i wiedząc skąd wypadną moby, mając dobrany odpowiednio team żadna misja na NM nie będzie trudna. Ale spierać się która jest najtrudniejsza, to pozbawione sensu jest dla mnie.
Przyznaję za to że w F wiele misji kładzie nacisk na współpracę i rzeczywiście trudno w nich o mastera bez pomocy innych ludzi. W NF schody zaczynają się od Ruins of Morah ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 11:45, Solstheim napisał:

Dla mnie properthcies jest prostą kampaniąw porównaniu do NF.

A gdzie można kupić tę kampanię, bo pomimo posiada wszystkich części GW, które ukazały się do tej pory dziwnym trafem takiej nie posiadam. :P

kisuro nie sądzę, aby mu się to udało, a przeczytać o tym mógł, gdyż trial key`e były i tak dostępne dopiero po premierze gry i ktoś już mógł zdążyć przejść całość i opisać to. Poza tym jedyny dowód na coś takiego to zrobienie screena po wpisaniu /age - wtedy można by faktycznie się zgodzić, a tak... bullshit man. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu moje pytanie- event będzie zapewniał podwójne punkty do tytułu za wymiane jade/amber, nauke skilli i podnoszenie alliance faction- tylko że to ostatnie już daje podwójne punkty do tytułu... to co, x4 będzie w weekend? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trial keye były zdaje się w pudełku z grą. Ci, którzy zamówili edycje kolekcjonerskie ( w Polsce :), bo na świecie to normalne pewnie też) mieli je przed startem NF. Wsytarczyło dostać od kogoś triala, w chwili staru NF wpisać i jazda. On tak zrobił. Nie było jeszcze artykułow na wiki, bo nie było wielu innych świrów, którzy 10 godzin bez przerwy parliby do przodu z fabułą. Opisów ostatnich misji nie było jeszcze w jakis tydzien po starcie, kiedy ja przechodziłem ostatnie misje.
A zresztą, jak już wspominałem: ja wiem, że to jest wykonalne. Nie chcecie, nie wierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, popłynąłem postacią z Nightfalla powęszyć w Prophu. W jakichś Lwich Wrotach mam się spotkać z jakimś Figo. Niestety nigdzie nie mogę kolesia złapać. Lokacja jest mała a jak wcisnę alt i pobuszuje po terenie żadnego Figo nie ma. Wie ktoś co z nim? Albo ja coś mylę, wyjaśni mi to ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie, spoko. Mój błąd. Obok siebie 2 lokacje były nazwane Lwie Wrota i najzwyczajniej nie w tych szukałem :P Wystarczyło włączyć mapkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:13, kisuro napisał:

Trial keye były zdaje się w pudełku z grą. Ci, którzy zamówili edycje kolekcjonerskie ( w Polsce
:), bo na świecie to normalne pewnie też) mieli je przed startem NF. Wsytarczyło dostać od
kogoś triala, w chwili staru NF wpisać i jazda. On tak zrobił. Nie było jeszcze artykułow na
wiki, bo nie było wielu innych świrów, którzy 10 godzin bez przerwy parliby do przodu z fabułą.
Opisów ostatnich misji nie było jeszcze w jakis tydzien po starcie, kiedy ja przechodziłem
ostatnie misje.
A zresztą, jak już wspominałem: ja wiem, że to jest wykonalne. Nie chcecie, nie wierzcie.


Zwracam honor, myślałem, że już po premierze w czasie 10h przeszedł... A jeśli chodzi o coś takiego... To się nazywa brak innych zajęć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2007 o 12:07, Budo napisał:

I tu moje pytanie- event będzie zapewniał podwójne punkty do tytułu za wymiane jade/amber,
nauke skilli i podnoszenie alliance faction- tylko że to ostatnie już daje podwójne punkty
do tytułu... to co, x4 będzie w weekend? ;]


20k? miło by było :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie znajdujesz się w LA Gate - musisz stamtąd wyjść rozmawiając z Lionguard Neiro i dopiero spotkasz Figo. ;) Chociaż z tego co kojarzę to masz porozmawiać z Firstwatch Sergio, a nie Figo, ale mogę się oczywiście mylić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować