Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 28.06.2007 o 19:01, Outlander-pro napisał:

Ej ludzie, ale jaja Cynn nosi stringi !!


W dużych pantalonach wyglądałaby nieciekawie, a na widok jeżyka młodsza część graczy zaliczyłaby "zdziwko" ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:07, lordfett napisał:

> Ej ludzie, ale jaja Cynn nosi stringi !!

W dużych pantalonach wyglądałaby nieciekawie, a na widok jeżyka młodsza część graczy zaliczyłaby
"zdziwko" ;) ;)


Nie ma to jak mały easter egg dla uważnych obserwatorów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 18:52, Outlander-pro napisał:

Tylko ja w tej chwili jestem jużkurzikiem, bo zmieniłem gildie :)
Tak to sobie szybko tytuł kurzikowksi nabiję ^^
Jełsi co to whispnij do Tal Windstrider

A wiesz, poprzednio nie zwróciłem uwagi na stronę czerwonych - ja też jestem po jedynej słusznej stronie ;) To w ten weekend jest? Jakoś w piątek wieczorem napisze, no, chyba że GvG będę miał - wtedy sobota koło południa, pasuje? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłeś zdjęcie tego, jak to u niej wygląda z przodu ;) Jest przebicie tekstur - jeśli uda Ci się "zajrzeć" do środka modelu, przebije widok na drugą stronę - jest przeźroczysty, a tekstury są dwustronne. Czyli - spódniczka od góry, majtki od dołu. A nie dwie oddzielne tekstury. Nie da się tego rozdzielić. Zrobiłeś screena od tyłu, czyli widać odbicie lustrzane przedniego kawałka. Tak? To zobacz poprawne zdjęcie ;)

20070628194046

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:35, Mashivi napisał:

> Tylko ja w tej chwili jestem jużkurzikiem, bo zmieniłem gildie :)
> Tak to sobie szybko tytuł kurzikowksi nabiję ^^
> Jełsi co to whispnij do Tal Windstrider
A wiesz, poprzednio nie zwróciłem uwagi na stronę czerwonych - ja też jestem po jedynej słusznej
stronie ;) To w ten weekend jest? Jakoś w piątek wieczorem napisze, no, chyba że GvG będę miał
- wtedy sobota koło południa, pasuje? ;)


Że co ? Jedyna słuszna strona to strona dzielnych i walecznych Luxonów ! Ubolewam nad tym że moja nowa gildia jest po stronei kurzików (nie lubięich, jedyne co mająfajne go to Juggernauty :P).
No ale piątek wieczór ok.
Mam nadziejęże żaden modek sięnie wkurzy i niew powie że forum to nie miejsce do umawiania się ^^
Chce ktośjeszcze powalczyć w piątek wieczór ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:41, Mashivi napisał:

Zrobiłeś zdjęcie tego, jak to u niej wygląda z przodu ;) Jest przebicie tekstur - jeśli uda
Ci się "zajrzeć" do środka modelu, przebije widok na drugą stronę - jest przeźroczysty, a tekstury
są dwustronne. Czyli - spódniczka od góry, majtki od dołu. A nie dwie oddzielne tekstury. Nie
da się tego rozdzielić. Zrobiłeś screena od tyłu, czyli widać odbicie lustrzane przedniego
kawałka. Tak? To zobacz poprawne zdjęcie ;)


No teraz widaćjednak tył majtek :)
Postaram się zrobić lepszy screen gdy zobaczę Cynn następnym razem :P
Ale śmiesznie to Anet zrobiło. Z tego co wiem nie ma innych NPC którzy mają pod "normalną" teksturącośjeszcze (są puści w środku :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 19:01, Outlander-pro napisał:

Ej ludzie, ale jaja Cynn nosi stringi !!
Robiłęm akurat questa gdzie ona była i nagle w kamerę mi weszła ... i tadaam :P :D


Ale jaja hehehe, dobre :P
No ale to ostra babka, to co ma nosić gacie po tacie, albo barchany? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z grafiką w Guild Wars. Czasem od razu, czasem po pewnym czasie znikają tekstury terenu i pojawiają się kolorowe kwadraty jak na screenach. Po przejściu Alt+Tab na pulpit i potem z powrotem Alt+Tab do GW tekstury pojawiają się ponownie na jakiś czas (od kilku sekund, do kilku minut), po czym znów znikają. Raz zdarzyło mi się nawet to co na ostatnim screenie: zniknęły tekstury z wrogów i zaczęli się dziwnie świecić na biało, a także zniknęły symbole skilli z paska. Czy ktoś miał podobny problem i/lub wie jak to rozwiązać?

20070628200321

20070628200341

20070628200358

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/ciach/
Witamy w Darwinii? Super xD
A tak na poważnie - spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do karty graficznej, jak nie to pogrzeb w ustawieniach gry i wszystko na najniższe detale - zobacz czy coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:07, Mashivi napisał:

A tak na poważnie - spróbuj pobrać najnowsze sterowniki do karty graficznej,

Odpada. Pobrałem najnowsze zalecane ze strony nVidii. FPSy spadły mi z 25-30 (na starych sterach) do 6-7 (na najnowszych) i gra jest niegrywalna, bo za bardzo się tnie. Po obniżeniu detali na minimum wyciągam w porywach do 10 klatek.

Dnia 28.06.2007 o 20:07, Mashivi napisał:

jak nie to pogrzeb w ustawieniach gry i wszystko na najniższe detale - zobacz czy coś się zmieni.

Tekstury znikają zarówno na niskich jak i wysokich detalach otoczenia. Dzieje się to dość losowo. Jak już się "kwadraty" pojawią, zmiana detali nic nie daje. Sytuację ratuje jedynie Alt+Tab, chociaż też nie zawsze za pierwszym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:04, Klimos napisał:

/problem/


Ja mam inaczej ale podobnie :P
Nieraz znika mi cała tekstura podloza, jest cała biała i wtedy klikam Print Screen i wszystko wraca do normy :P
Zobacz może to podziała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:18, wip_01 napisał:

Nieraz znika mi cała tekstura podloza, jest cała biała i wtedy klikam Print Screen i wszystko wraca do normy :P
Zobacz może to podziała ;)


Jak widać w przedostatnim poście robiłem screeny tego zjawiska. Wciskałem oczywiście klawisz PrintScreen w tym celu, ale obraz nie uległ poprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:21, Klimos napisał:

Jak widać w przedostatnim poście robiłem screeny tego zjawiska. Wciskałem oczywiście klawisz
PrintScreen w tym celu, ale obraz nie uległ poprawie.


No tak nie pomyślałem o tym :D
To nie wiem, jeeli to nie stery i zmiana detali to juz nie mam pomysłu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:18, wip_01 napisał:

Ja mam inaczej ale podobnie :P
Nieraz znika mi cała tekstura podloza, jest cała biała i wtedy klikam Print Screen i wszystko
wraca do normy :P
Zobacz może to podziała ;)


Dokładnie, miałem tak samo. Wyglądało jak w śniegu. Ale po reinstalacji Windy nie mam takich problemów.
Co nie znaczy, że polecam reinstalację - po prostu u mnie pomogło ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy starszych grafkartach najnowsze sterowniki to pomyłka.
Miałem podobny problem ze swoim stacjonarnym GF6200 - kwadratowe tekstury na starych sterownikach, mizerna wydajność i zwiechy na nowych (i to nie tylko w GW). Trzeba po prostu znaleźć tą "optymalną" wersję driverów. W moim przypadku okazała się nią być bodajże 77.xx.

Możliwe też, że chłodzenie karty/całego PC niedomaga, bo podobne objawy graficzne w GW miałem latem zeszłego roku, gdy temperatury w lipcu dochodziły do 45 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:25, walgierz napisał:

Co nie znaczy, że polecam reinstalację - po prostu u mnie pomogło ^^


Można uznać, że w moim przypadku podziałało dokładanie odwrotnie. Reinstalkę robiłem jakiś miesiąc temu, więc całkiem niedawno. Nie przypominam sobie, żeby na starym systemie coś takiego się pojawiało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:28, Klimos napisał:

> Co nie znaczy, że polecam reinstalację - po prostu u mnie pomogło ^^

Można uznać, że w moim przypadku podziałało dokładanie odwrotnie. Reinstalkę robiłem jakiś
miesiąc temu, więc całkiem niedawno. Nie przypominam sobie, żeby na starym systemie coś takiego
się pojawiało :/


A może jakieś trochęstarsze sterowniki ściągnąć ? Jest taka możliwość, ale cośtakeigo widzępierwszy raz. Wpisz cośw googlach to może znajdziesz. Ja nie wiem jak ci pomóc.
Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2007 o 20:04, Klimos napisał:

Mam problem z grafiką w Guild Wars. Czasem od razu, czasem po pewnym czasie znikają tekstury
terenu i pojawiają się kolorowe kwadraty jak na screenach. Po przejściu Alt+Tab na pulpit i
potem z powrotem Alt+Tab do GW tekstury pojawiają się ponownie na jakiś czas (od kilku sekund,
do kilku minut), po czym znów znikają. Raz zdarzyło mi się nawet to co na ostatnim screenie:
zniknęły tekstury z wrogów i zaczęli się dziwnie świecić na biało, a także zniknęły symbole
skilli z paska. Czy ktoś miał podobny problem i/lub wie jak to rozwiązać?


Coś podobnego miałem z grą IGI 2, miałem jakąś starą kartę graficzną 32 MB i identycznie mi sie to pojawiało ( nie licząc lokacji, które były po ziemią ). Kupiłem 128 MB i wszystko sie naprawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować