Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 13:37, Outlander-pro napisał:

Looknij sobie na stronę 1414 i 1415 :) a przekonasz się o co chodzi. A tak w ogóle to tylko
jedna postać ma strongi :PP

Nie pisz numerów stron bo to nic nie daje przy innych ustawieniach, dla mnie ten temat ma 945 stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:52, DragonLord napisał:

> Looknij sobie na stronę 1414 i 1415 :) a przekonasz się o co chodzi. A tak w ogóle to
tylko
> jedna postać ma strongi :PP
Nie pisz numerów stron bo to nic nie daje przy innych ustawieniach, dla mnie ten temat ma 945
stron.


A dla mnie z kolei przekroczył niedawno 709.

Żeby nie off topować. Dziękuje za party outlanderowi-pro, gdyż wątpię czy bez niego nie musiałbym przechodzić po raz kolejny tej samej misji. Sytuacja była iście dramatyczna, ale sobie poradził. Chodziło o misję w Aurora Glade :)

To było moje pierwsze party z użytkownikiem gram.pl, czekam na więcej chętnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:10, totek11 napisał:

siemka mam pytanie czy w factions i gw pierwszym dodatku sa punkty awansy jak w nightfall ??


Nie ma. Punkty Sunspear i Lightbringer tylko w NF. Faction wprowadza za to punkty uznania Kurzików/Luxonów które zdobywa się głównie w walkach pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 17:03, patrYX93 napisał:

Żeby nie off topować. Dziękuje za party outlanderowi-pro, gdyż wątpię czy bez niego nie musiałbym
przechodzić po raz kolejny tej samej misji. Sytuacja była iście dramatyczna, ale sobie poradził.
Chodziło o misję w Aurora Glade :)

Heh, widzę, że miałeś identyczną sytuacje. Misja jest co prawda banalna, ale bonus może ostro nadszarpnąć nerwy. Samemu nie idzie go zrobić, ponieważ tu trzeba współpracy. A niestety henche czy hero nie dysponują aż taką inteligencją ;).
Wpierw próbowałem z przypadkowymi real-playerami, ale nie dało rady - zero porozumienia, niektórzy naparzali przed siebie, nie zważając na gońców i kapliczki... Potem pomoc zaoferował L33T. Wraz z nim zebraliśmy drużynę, do której trafił nawet jeden Polak! Niestety... Trafił się też jakiś paragon-noobek z Białorusi. Aktywował on ostatnią kapliczkę i nici z bonusa. Dobra, kolejne podejście (podajże moje 5 z kolei). Ten sam skład, zasilony hero L33Ta. Bez problemu dotarliśmy do momentu z bonusem, ale tym razem postanowiliśmy obgadać taktykę :P. Nim to zrobiliśmy, misja zakończyła się niepowodzeniem, bo WM szarżowali już na kapliczki :D. L33T musiał zmykać z pracy, więc i ja sobie odpuściłem. Ok. północy udało mi się namówić cinus`a (w sumie to on namówił mnie :P) do wspólnej próby. Ten przy okazji sprowadził boogiego :D. Ja jeszcze wyciągnąłem gościa z gildii i wszystko poszło, jak po maśle. Z trzema elemkami w teamie odrazu natarliśmy na całą grupę i nic po nich zostało. A Demagog zaliczył zgon w pół sekundy ;D.
GW ma to coś.

Dnia 29.06.2007 o 17:03, patrYX93 napisał:

To było moje pierwsze party z użytkownikiem gram.pl, czekam na więcej chętnych :)

Ja do tej pory grałem z cinus`em, L33Tem oraz boogiem :>. Miałem także przyjemność spotkać się Budem :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonusu nie da się zrobić bez real players ? ;>
Uwierz mi, że się da. Jak robiłem protectora Tyrii to też miałem z tym problem. Wpier zrobiłem tylko bonus a później męczyłem się z misją bez bonusu. Jak robiłem bonus to od razu biegłem na Demagoga, zabiłem go i za jakieś 1 sek przegrałem misje :D, ale bonus zaliczyło... ;). Później tylko męczyłem się z misją, za którąś próbą z ludzmi (i moimi hero chyba..) dałem rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:35, Outlander-pro napisał:

No lifer. tylko bys grał i nabijał tytuły, co nie ?

Oj tam no life od razu...Taki weekend się już pewnie nie powtórzy, trzeba na maxa wykorzystać :P

Co do tytułów - to jest de facto dalekosiężny cel tej gry, innit?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 16:35, Outlander-pro napisał:

No lifer. tylko bys grał i nabijał tytuły, co nie ?


Ja z chęcią bym poświęcił jeden weekend z życia, żeby nasycić się do pełna punktami luxonów. Niestety jak na złość jutro i w niedzielę będę malował mieszkanie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 18:01, gothicsheep napisał:

Heh, widzę, że miałeś identyczną sytuacje. Misja jest co prawda banalna, ale bonus może ostro
nadszarpnąć nerwy. Samemu nie idzie go zrobić, ponieważ tu trzeba współpracy.


Można go bez problemu zrobić w teamie hero/henche. Wystarczy dobrze ich oflagować, a samemu troszczyć się o portale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zagrać w mojego pierwszego MMORPG, ale: WoW za drogi. Szukam czegoś w miarę taniego (bez abonamentu), co da mi możliwość podniecaniem się grafiką, dużą ilością graczy i dużym obszarem.

Guild Wars się nadaje? Dodam, że nie grałem nigdy w żadną część...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 19:19, Bluray napisał:

Chciałbym zagrać w mojego pierwszego MMORPG, ale: WoW za drogi. Szukam czegoś w miarę taniego
(bez abonamentu), co da mi możliwość podniecaniem się grafiką, dużą ilością graczy i dużym obszarem.
Guild Wars się nadaje? Dodam, że nie grałem nigdy w żadną część...


Guild wars jest idealny pod tym względem, bo spełnia chyba wszystkie podane przez Ciebie Wymagania. Nie jest drogi (ok. 65 złotych), nie ma abonamentu (co wśród gier MMO jest dość rzadkie), grafika na maksymalnych detalach jest całkiem ładna, graczy GW liczy się w milionach, a zwiedzenie całego obszaru zajmie Ci sporo czasu.

Jedyne "ale" to że nie jest to MMORPG (Massively Multiplayer Online Role-Playing Game) a CORPG (Cooperative/Competitive Online Role-Playing Game). Podróżując po świecie nie spotkasz innych graczy. Możesz się na nich natknąć, tworzyć drużyny, handlować itd. tylko w wyznaczonych miejscach (osadach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, no szkoda, bo w sumie o MMO mi chodziło. Wygrzebałem 14 dniową trial, więc zobaczę jak to wygląda. W sumie bardziej zastanawiałem się nad Nightfall.

Mam pytanie. Jak to jest z tym NWN2 w multiplayer, czy wygląda to tak samo jak MMO, że spotykam graczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2007 o 20:08, Bluray napisał:

Aha, no szkoda, bo w sumie o MMO mi chodziło. Wygrzebałem 14 dniową trial, więc zobaczę jak
to wygląda. W sumie bardziej zastanawiałem się nad Nightfall.


Może nie wyraziłem się jasno. Chodzi o to że biegasz sobie po świecie zaliczając questy i wypełniając misje. Za każdym razem po zalogowaniu się do gry znajdujesz się w jakimś mieście (osadzie), miejscu gdzie masz "sklepiki", trenerów, gdzie dostajesz zadania itd. Tam widzisz wszystkich graczy jak normalnie sobie biegają w kółko. Możesz z nimi porozmawiać, pohandlować, stworzyć drużynę. Następnie wychodząc z miasta na tereny gdzie biegają potworki, każdy gracz (lub drużyna jeśli nie jesteś sam) otrzymuje własną oddzielną kopie mapy. Tutaj nie spotkasz żadnego gracza za wyjątkiem tych, z którymi utworzyłeś ekipę. Jak powalczysz trochę i chcesz z powrotem spotkać innych graczy, w każdej chili możesz wrócić do miasta wchodząc do niego pieszo, bądź teleportując się do już odwiedzonych osad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pograłem w tego GW dni kilka. Mam 14 lvl... i latam ze skillami z początku gry... ale i tak używam tylko 1 skilla... gubię się w tym ;/ Możecie mi doradzić jakiś build dla Dervisha? Mam jedynie Nightfall. Robi się ciężko, najemnicy coraz częściej padają. Proszę o pomoc ( a armor, nosze jeszcze z pierwszej wioski! Nie można kupić innego? W pozostałych wioskach nie ma sprzedawcy opancerzenia!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
1. Prosiłbym o wycenę (nawiasem mówiąc - pierwsza złota broń jaką znalazłem) <;
2. Co sądzicie o tej broni w kategoriach bardzo słaba/słaba/średnia/dobra?

I parę widoczków na dodatek oczywiście. <;

20070629213246

20070629213249

20070629213306

20070629213313

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować