Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2007 o 13:28, Dapis napisał:

Czyli będę miał okazje, zwiedzić i ten kontynent?

http://img227.imageshack.us/my.php?image=gw004ok4.jpg

Ta kampania jest ogromna! ( ktoś kiedyś napisał, że da się ja przejść w jeden dzień... no chyba,
że chodziło mu jedynie o wątek główny).


Tak, ale oczywiście nie cały ;P. Tutaj masz 100% odkrytej mapy, i to co jest odkryte możesz zwiedzić.
http://www.gothic-rose.net/Guildwars/NF_map_1280.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 13:28, Dapis napisał:

Ta kampania jest ogromna! ( ktoś kiedyś napisał, że da się ja przejść w jeden dzień... no chyba,
że chodziło mu jedynie o wątek główny).


Ach, ci Koreańczycy ;) !

Wiem, to stereotyp, ale... taka prawda, to wśród Azjatów najwięcej jest oszołomów (sorry, inaczej się tego nazwać nie da), którzy są w stanie tłuc w jakiegoś MMORPGa po kilkanaście godzin/dobę. I to nie tylko przez jeden-dwa dni... Na okrągło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej qrczak pytanko: kiedyś mówiłeś coś o fff czyli fast faction farming kurzikami. Cośtam że to zajmuje tylko minutę a zysk w punktach jest duży. Mógłbyś opisać o co ci chodzi ?
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:03, Outlander-pro napisał:

Ej qrczak pytanko: kiedyś mówiłeś coś o fff czyli fast faction farming kurzikami. Cośtam że
to zajmuje tylko minutę a zysk w punktach jest duży. Mógłbyś opisać o co ci chodzi ?
dzięki :)

Odezwe sie niepytany :) Cały sek w tym,że latasz w Melandrus Hope w 5 łeków.Każdy ma pierwszą lub drugą klase A.4 łebków rozlatuje sie w 4 strony,1 zostaje na miejscu.W ten sposób robisz powtarzalny quest,otrzymywany od kolesia koło wyjścia z Lutgardis Conservatory.Tych 4 co poleciało w różne strony po dotarciu do określonego miejsca ginie i odradza sie przy wyjściu z Lutgardis i zgarnia nagrode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nic dodać, nic ująć.

Ja jednak muszę niestety stwierdzić, że ten weekend jest totalnym niewypałem. Dystrykty są przepełnione, nie da się znaleźć drużyny. Za bieganie/AB zabrały się totalne newbie/nooby, i tak naprawdę punkty idą z taką samą szybkością, jak przed podwojeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 16:37, qrczak90 napisał:

Ja jednak muszę niestety stwierdzić, że ten weekend jest totalnym niewypałem. Dystrykty są
przepełnione, nie da się znaleźć drużyny. Za bieganie/AB zabrały się totalne newbie/nooby,
i tak naprawdę punkty idą z taką samą szybkością, jak przed podwojeniem...


Ale przecież nooby są po obu stronach, a na arenach AB można samemu zebrać ekipę, więc co stoi na przeszkodzie, by lać cianiasów? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam robie questy u Kurzicków :) Co prawda ten sposób na factiony jest wolny jak żółw,ale chociaż będe je miał "odbębnione" na wszystkich postaciach :D Na AB jest w miare ok.Wczoraj rozegrałem 2 bitwy i obie były wygrane :) Gram po stronie Kurzicków,ale chyba nakłonie gildie spowrotem do Luxonów,bo jednak bardziej lubie stać po ich stronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 15:03, Outlander-pro napisał:

Ej qrczak pytanko: kiedyś mówiłeś coś o fff czyli fast faction farming kurzikami. Cośtam że
to zajmuje tylko minutę a zysk w punktach jest duży. Mógłbyś opisać o co ci chodzi ?
dzięki :)

http://gw.gamewikis.org/wiki/FFF

PS. Kiedy będziesz w grze, bo Cię jakoś złapać nie mogę? ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 18:59, Budo napisał:

ni chuchu nie jarzę jak to ma działać ;]

Działa doskonale, sam się tym kiedyś bawiłem ;) Było to równe 9 miesięcy temu, ale może jeszcze coś tam pamiętam - jak chcesz to zagadaj do Raness Vatrox, co dam radę to pokaże ;p (R/A)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jestem wojem(podstawowa profesja) i elementalistą(dodatkowa) i zauważyłem że niektórzy gracze mają np. w rękach poświatę i teraz
1. Czy można ją zdobyć
2. W jaki sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:11, Szefo Legia napisał:

Mam pytanie. Jestem wojem(podstawowa profesja) i elementalistą(dodatkowa) i zauważyłem że niektórzy
gracze mają np. w rękach poświatę i teraz
1. Czy można ją zdobyć

Tak, można.

Dnia 30.06.2007 o 20:11, Szefo Legia napisał:

2. W jaki sposób

Należy zakupić edycję kolekcjonerską gry GW:Factions :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie wiem, że istnieje coś takiego jak farmienie i wiem a przynajmniej sie domyślam na czym to polega ale chciałbym wiedzieć a nie tylko się domyślać. Jak możecie napiszcie na czym to polega i gdzie się farmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:25, masterHADES napisał:

mam pytanie wiem, że istnieje coś takiego jak farmienie i wiem a przynajmniej sie domyślam
na czym to polega ale chciałbym wiedzieć a nie tylko się domyślać. Jak możecie napiszcie na
czym to polega i gdzie się farmi.

Geez, ludzie, ile można dawać w kółko ten sam link? -.-"
http://gw.gamewikis.org/wiki/Farming

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:24, Szefo Legia napisał:

aha czyli nici z całego pomysłu chyba że można jeszcze kupić edycję kolekcjonerską w co wątpię


Poświata na rękach to tzw. Divine Aura.

Zdobywa się ją (a raczej zdobywało, nigdzie nie można już dostać) kupując Edycję Kolekcjonerską Guild Wars: Prophecies, nie zaś, jak napisał patrYX93, GWF.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica. Tak właściwie tym gorzej bo Prophecies wyszło wcześniej. Mam jescze jedno pytanie czy jest polska gildia, taka w której przynajmniej 55% osób to polacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2007 o 20:29, AQ22 napisał:

Wycenicie mi to? Pierwszy raz taki bajerek ;)


Bajerek? Nie sądzę, niestety... Max obrażeń toporów to 6-23. Już samo to dyskwalifikuje ten przedmiot, a i upy cienkie. Przykro mi ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować