Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 08.07.2007 o 15:46, kamciu609 napisał:

Podszedłem do cesarz i mi nie da maski, co trzeba zrobić? proszę pomóżcie

Musisz BYĆ w SJM w czasie gdy pojawia się Cesarz, musisz MIEĆ w plecaku 250 Tokenów i musisz POSŁUCHAĆ co gada. Jak skończy nawijać, to z plecaka znikają Tokeny, a na ich miejsce pojawia się maska. To wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 15:51, Krejt napisał:

> Podszedłem do cesarz i mi nie da maski, co trzeba zrobić? proszę pomóżcie
Musisz BYĆ w SJM w czasie gdy pojawia się Cesarz, musisz MIEĆ w plecaku 250 Tokenów i musisz
POSŁUCHAĆ co gada. Jak skończy nawijać, to z plecaka znikają Tokeny, a na ich miejsce pojawia
się maska. To wszystko.

to ja musze byc przynim od początku jak wchodzi do miasta? bo ja troszeczke póżniej do niego poszedlem (znalazlem go bo ja go nawet niewidzialem jak wchodzi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 23:11, Budo napisał:

btw pobije ktoś? :)


^^
Z tym że w tym wypadku ja akurat byłem po stronie przegranych ;)
Bug dziwny był - teleporty nie zadziałały i mieliśmy duże opóźnienie.

20070708160256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Też niezły wynik, ale u mnie było bez bugów :P
Przynajmniej Suxoni nic nie narzekali, tylko zaczęli wychodzić po jakimś czasie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nikt mi nie odpowiedział, a to dla mnie ważne bo nie wiem czy grać dalej w gw, czy kupić fulla. Zduplikowałem maskę demona dla wszystkich postaci w prophecies i nightfallu którą dostałem na trialu fc w shing yea. Czy jeśli mi się trial fc skończy to te wszystkie maski znikną?
Budo>>>Suxoni:PP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 16:29, DemonFex napisał:

Nikt mi nie odpowiedział, a to dla mnie ważne bo nie wiem czy grać dalej w gw, czy kupić fulla.
Zduplikowałem maskę demona dla wszystkich postaci w prophecies i nightfallu którą dostałem
na trialu fc w shing yea. Czy jeśli mi się trial fc skończy to te wszystkie maski znikną?

Będziemy wdzięczni, jeśli to dla nas sprawdzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 16:29, DemonFex napisał:

Nikt mi nie odpowiedział, a to dla mnie ważne bo nie wiem czy grać dalej w gw, czy kupić fulla.
Zduplikowałem maskę demona dla wszystkich postaci w prophecies i nightfallu którą dostałem
na trialu fc w shing yea. Czy jeśli mi się trial fc skończy to te wszystkie maski znikną?


Wydaje mi się, że wszystko co zdobędziesz, zostanie na stałe. Trudno mi sobie wyobraźić, żeby tak nagle różne rzeczy ci poznikały z plecaka i skrzyni. Stracisz jedynie dostęp do postaci stworzonych w factions i do obszarów w tej kampanii. Tak przynajmniej wygląda to w trakcie eventów przedpremierowych, w których dostajesz na pewien czas dostęp do nowej kampanii.

>Budo>>>Suxoni:PP?
Tak Kurdickowie przezywają nas, Luxonów ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co oni kurna z tym festiwalem??? takie lagi, że nie dość że nie da się normalnie grać w te festgierki, to jeszcze nie da się nawet nic robić a innych kontynentach. KUR@#@!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DO WSZYSTKICH NIEDOWIDZĄCYCH LUDZI,KTÓZY PO 2 DNIACH NIE ZACZAILI OMIJANIA LAGÓW LUB NIE POTRAFIĄ CZYTAĆ:GRAJCIE NA MIĘDZYNARODOWYCH DYSTRYKTACH,BO TAM NIE MA LAGA!!!
Nie wiem ile razy można to powtarzać?Zaczyna sie to robić wkurzajće :/ Sam festiwal standardowy.Wkurzajće są te lagi,bo bez nich spokojnie bym uzbierał sporo prezentó w niezaludnionych dystryktach włoskich :/ A tak to w 3 podejściach mam tylko 119 prezentów :( Jedyne,co dobre,w tym festiwalu to możliwośc nabicia drunkarda :D W ciągu festiwalu podbiłem póki co tytuł o 55minut :> A i bimber łątwo dostępny,bo nie dośc,że za tokeny z questów to do tego wino ryżowe wyskakuje w prezentach.Tokeny też są w prezentach :D Koło sie zamyka i spokojnie można chlać litrami.Przy łapaniu prezentów przydaje sie Sugary Blue Drink,więc Sweet Tooth też do góry idzie :D Flaszki z Blue Drink oczywiście za Tokeny :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rice Wine można sprzedać za 200g u kupca. Monastery Credit (i inne wymienialne) mona spokojnie kupić za 100g i wymienić na Hunters Ale (zresztą 100g to standardowa cena za alkohol lvl1). Albo --> 200g --> 8-10 tokenów --> Flask of Firewater (alkohol lvl3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:13, DragonLord napisał:

Rice Wine można sprzedać za 200g u kupca. Monastery Credit (i inne wymienialne) mona spokojnie
kupić za 100g i wymienić na Hunters Ale (zresztą 100g to standardowa cena za alkohol lvl1).
Albo --> 200g --> 8-10 tokenów --> Flask of Firewater (alkohol lvl3)

Po co?Nie zamierzam robić profesjonalnie Drunkarda tylko okazjonalnie :D A że z eventu zostanie mi ze 150flaszek Firewater to inna sprawa :D Ten motyw z Rice Vine mi sie podoba :D Za jednego Rice''a będe miał Hunters Ale x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:03, Jarzy napisał:

Jedyne,co dobre,w tym festiwalu to możliwośc nabicia drunkarda :D W ciągu festiwalu podbiłem póki co tytuł o 55minut :>


A chcesz warna za promowanie alkoholizmu? :DD
Miałem przerwę, a z Waszych postów widzę, że lagi jak były tak są. Nic, chyba porobię questy za tokeny na wszystkich postaciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:03, Jarzy napisał:

DO WSZYSTKICH NIEDOWIDZĄCYCH LUDZI,KTÓZY PO 2 DNIACH NIE ZACZAILI OMIJANIA LAGÓW LUB NIE POTRAFIĄ
CZYTAĆ


Wiesz, Twoja wypowiedź aż mnie w oczy razi... Tak trudno posiedzieć minutę dłużej i ten tekst przeczytać jeszcze raz? TO dopiero jest wkurzające!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 17:03, Jarzy napisał:

DO WSZYSTKICH NIEDOWIDZĄCYCH LUDZI,KTÓZY PO 2 DNIACH NIE ZACZAILI OMIJANIA LAGÓW LUB NIE POTRAFIĄ
CZYTAĆ:GRAJCIE NA MIĘDZYNARODOWYCH DYSTRYKTACH,BO TAM NIE MA LAGA!!!


nie krzycz na mnie, ok? takiego samego laga mam w shing jea, na jakimś international zadupiu na pustyni, oraz na wszystkich explorable. jakoś tego laga nie udaje mi się ominąć. ale ze mnie down, normalnie wybaczcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzcie jaka niekonsekwencja w fabule NF. Kiedy porwano Koromir ja ją odratowałem i popłyneliśmy statkiem do Istanu a jednak niewiem dlaczego ona umarła? Miała medyka wszystko dobrze a tu bach! O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 18:04, m4teU5z napisał:

Po pierwsze nia ma Huntera. Jesli już to Ranger. W GW wszystko jest tak zbalansowane, że nie
ma najlepszej postaci. Każda ma jakieś wady i zalety, wszystko jest zbalansowane. A czy pokonuje
silniejszych od siebie? Zależy co miałeś na mysli pisząc "silniejszych"..


Bardzo przepraszam za pomyłkę, ale dopiero co przesiadłem się z WoW''a. "Silniejszych" czyli o 2lvl wyżej (ew.1 - nie wiem jak to jest w GW), i z leprzymi statystykami (jeśli takie coś jest). Inaczej mówiąc Elite/Boss w WoW''ie :P Teraz na allegro kupuje wszystkie części, ale jeszcze nie było przesyłki... czekam... czekam... i się niecierpliwię :) Przelew poszedł 2 dni temu, ale teraz przecież jest niedziela.

PS Opłaca się przechodzić postacią od GWP przez GWF po GWN? Czy lepiej zacząć od razu w GWN? Nie zależy mi aż tak bardzo na PvE, ale nie chciałbym czegoś (np. ważnego wydarzenia fabularnego) ominąć, a w ogóle chciałbym poznaćdobrze grę (wstyd się przyznać, ale w WoW grałem wszystkimi klasami, i rasami aż wybrałem właściwą ;P)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesteś chyba jedyną osobą (w każdym razie jedną z niewielu, patrząc na ten temat...), która nie wie, że spieprzył się serwer we Frankfurcie ;] Skoro europejskie serwery lagują, wnioski powinny się nasuwać same - graj na międzynarodowych lub amerykańskich. Było to wałkowane na pięciu ostatnich stronach tego tematu, nie wiń nas za własne lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 19:16, Gorn7 napisał:

Ile czasu pobiera wam się przeciętna mapa?


Każdy Ci odpowie coś innego. Wszystko jest uzaleznione od twojego łącza, pory dnia/nocy, wielopści juz ściągniętych plików itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować