Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mursat ma ciekawey skin, ale chyba tylko to.. Do pve moim zdaniem Hornbow się nie nadaje, za mały zasięg. JA teraz chce sprzedać Drago''sa, Forgotten Longbowa i zapolować na Vabbian Recurve Bow.. Ciekawey skin, dodatkowo pomaluje na czarno i zobaczymy jak się bedzie prezentował.. Jest tylko problem, nikt nie chce tego kupić ani sprzedać tego łuku ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 19:57, Farmer Widomo napisał:

Jaka to jest zbroja , tej twojej rengerki ?

15k Druid kupiony w Marhans Grotto za czasów,kiedy na widok złotego przedmiotu ludzie mieli pełne majtki,czyli 2 lata temu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać jednego fajnego posta :D Tego bossa spotkałem zupełnie przypadkiem.Ciekawe czy wyrzuca podróbke staffa bossa z SF? :>

Inne ciekawostki-wczoraj,farmiąc SS/LB spotkałem3 Dupków w queście Show of Force :D

20070709202805

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy odblokowując sobie minipeta, będę mógł go zmieniać pomiędzy moje postacie? Czy jest jakaś przynależność, i gdzie ten pet będzie się znajdował po wpisaniu kodu?

PS Kiedy usiłuję zmienić e-mail (czyli nazwę konta) i wpisuję na tamtej stronie mój email i hasło, podaje mi że jest źle. Ale dokładnie tego samego używam do logowania, i jest wszystko ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 17:39, Łeber napisał:

Muszę się panom pochwalić właśnie kupiłem sobie perfect(15^50, 20/20, 30hp,req9) Mursat Hornbow
:D I mam nadzieje, że się opłacało , dodatkowo pomalowałem go na biało :D


Daj jakiegoś screena tego cuda. Jestem ciekaw jak to wygląda bo na oczy takowego nawet nie widziałem a moje dwa łuki które posiadam to mogą co najwyżej przy tym służyć do rozpalania ognia metodą jaskiniową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>I czy da się zmienić profesję z np. Łowca/Mnich na Łówca/Mesmer?

Profesję możesz zmienić w świątyni baltazara za 500g. Jeśli zaczynałeś od Nightfall albo factions, to możesz tam płynąć prawie od razu (ikona statku przy stolicy).

>Czy odblokowując sobie minipeta, będę mógł go zmieniać pomiędzy moje postacie? Czy jest jakaś >przynależność, i gdzie ten pet będzie się znajdował po wpisaniu kodu?

Minipet nie jest do nikogo przydzielony i możesz go dowolnie przerzucać pomiędzy postaciami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:21, Astropath napisał:

Profesję możesz zmienić w świątyni baltazara za 500g. Jeśli zaczynałeś od Nightfall albo factions,
to możesz tam płynąć prawie od razu (ikona statku przy stolicy).

A czy nie trzeba być do tego ascended? Bo np. w Nightfallu to by było aż za łatwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 20:38, Zieloonnyy napisał:

Hey to później też były deszcze prezentów? BTW Pochwalcie się swoimi zdobyczami!

Ja zainkasowałem po 4 finałach ok.200 prezentów.

Marcin->profesję zmienisz też za darmo,robiąc odpowiednie questy na Crystal Desert.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba, ale o ile w Tyrii jest trudno, w Faction też (trochę mniej), o tyle "ascend" Eloński jest dziecinnie prosty i następuje bardzo szybko (mały quest).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 21:26, Krejt napisał:

> Profesję możesz zmienić w świątyni baltazara za 500g. Jeśli zaczynałeś od Nightfall albo
factions,
> to możesz tam płynąć prawie od razu (ikona statku przy stolicy).
A czy nie trzeba być do tego ascended? Bo np. w Nightfallu to by było aż za łatwe...


Rzeczywiście. Trzeba być Ascended albo closer to the stars. My bad :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po Lagvencie, który juz się skończył a jego marne echo będzie się odbijać przez tydzień , postanowiłem zrobic wkoncju pare misyjek w NF. Na pierwszy strzał poszła finałowa walka z panią V....(nie będe spoilował) no nic pani V padła ja kmucha(zawsze miałem z nią problemy) nawet nikt nie zgnioł, 1minuta rob oty(elemel ognia, degen-8,ss :P) no i Z O N K. Po jej smierci pojawia się kapłanka, niby spoko zawsze był słabsza:
1. Zonk nr. Kapłanka się nie chce zlurować, jak juz sie chce robi to w towarzystwie 4 inny mobków.. no ale nic bijemy ja po bo 6razie doszlismy do wniosku ze "kto nie ryzykuje ten rezza nie używa".
2. Zonk nr.2 Dlaczego ona do cholery uzywa tylko włóczni... po tym jak jzu zagrowałismy ją i 16innych mobków nic spoko... walczymy
3. Zonk nr.3 dlaczego herosi zaczynaja biegac w kółko zamiast stac na dupie i probować a zabic, i dlaczego zhed i uzywa "echo" a zaraz potem "glyph of lesser energy"-_-
4. Zonk nr.4. Zostało jej na oko(1-10) hp ZE nie było juz go w ogole widac...i co?! Posion sie skonczył, burning się skonczył, bleeding sięskończył,zostaął z ss i innym spelem zadajacym dmg przy ataku.. iii Zostało 2monków.... Koleżanka dowódczyni V.... poszła se chyba w ( |=| (_) J, lub nie wiem gdzie..... ostatecznie po 3godzinach walki poległem.
PS. Niech ktos mi powie ze w NF nie ma trudnych misji, zaaato w factions śa cuda na kiju... to wyrwe łeb. Właśnie se ide chyba nabije obrońce kintaju bo na tą zgrzybiałą elońską pustynie pójde jak mi kaktus niekoniecznie na ręce wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:57, Solstheim napisał:

PS. Niech ktos mi powie ze w NF nie ma trudnych misji, zaaato w factions śa cuda na kiju... to wyrwe łeb.


Nie ma <joke>
Już ustaliliśmy, że zależy od podejścia. Ruins of Morah jest trudna, ale tylko robiona na mastera i z hero/henchami (a i to pewnie nie dla wszystkich - ja mówię z poziomu przeciętnego gracza).
Mnie prawdę mówiąc też końcowe misje NF bardziej dopiekły niż ich odpowiedniki z F.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:46, marcin1930 napisał:

Co będzie dobrą drugą profesją dla maga (czy tam jakiegoś elementarysty)?


Ja obstawiam mesmera.
Ma kilka przydatnych dla elemelka skillów - jak wspomniane w poście przed Twoim echo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Mnicha i nie narzekam. Atakując wrogów mogę się szybko sam uleczyć i innych też:) I mi się gra przyjemnie;)
Tak wiec stawiam na Mnicha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:50, walgierz napisał:

Ja obstawiam mesmera.
Ma kilka przydatnych dla elemelka skillów - jak wspomniane w poście przed Twoim echo.


A w jakie dzrzewko inwestować będąc Elementarystą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta misja jest dośc trudna,nawet na NM :/ Również musiałem podchodzić do niej kilka razy,ale sie w końcu udało.Generalnie misje w piekle już fajne nie są :/

Ponawiam pytanie:za ile moge opylić upgrade do staffa +1/20% Fire Magic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować