Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.07.2007 o 23:53, marcin1930 napisał:

> Ja obstawiam mesmera.
> Ma kilka przydatnych dla elemelka skillów - jak wspomniane w poście przed Twoim echo.


A w jakie dzrzewko inwestować będąc Elementarystą?

Wszystko zależy od tego, czym Ci się będzie grać najlepiej.... :) Ponadto sporo też zależy od regionu w jakim przebywasz, przykładowo: w górach nie opłaca się używać magii wody, ponieważ będziesz zadawał małe obrażenia("zimowym potworkom" mało zrobisz obrażeniami od zimna:P ). Poza tym każde jak to nazwałeś "drzewko" powoduje inne efekty. Magia Ognia powoduje największe obrażenia, magia wody to głównie spowolnienia, a ziemi posiada sporo skilli na knock down(czyli przewracanie przeciwnika:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:53, marcin1930 napisał:

A w jakie dzrzewko inwestować będąc Elementarystą?

W takie, jakie jest w danej misji czy explorable potrzebne. Musisz być elastyczny.
Zauważ, że będąc w mieście lub outpoście możesz dowolnie rozdzielać punkty atrybutów. Więc nic nie stoi na przeszkodzie, by w danej chwili grać magiem ognia, a pięć minut później specjalizować się np. w ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 23:53, marcin1930 napisał:

A w jakie dzrzewko inwestować będąc Elementarystą?

Czary z magii ognia są bardzo dobre. Pakuj wszystkie punkty w zapas energii i magię ognia (lub inną jeśli się na nią zdecydujesz) i nie rozdrabniaj się na nic innego.

Co do połączenia ele/mnich to ja nie polecam. Elementalista ma zabijać, a nie leczyć. Mnie by szlag trafił jakby mi w drużynie elemelek za medyka robić zaczął zamiast zadawać dmg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy możecie mi to przetłumaczyć?

***** We are currently experiencing problems with our support system - please do not attempt to update your petition via email, as we will not receive your response. Instead, please send any responses through the "My Stuff" section of our Knowledge Base, at http://uk.support.plaync.com/ *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:17, Zieloonnyy napisał:

A czy możecie mi to przetłumaczyć?

***** We are currently experiencing problems with our support system - please do not attempt
to update your petition via email, as we will not receive your response. Instead, please send
any responses through the "My Stuff" section of our Knowledge Base, at http://uk.support.plaync.com/
*****

Mają obecnie problemy z systemem pomocy technicznej. Każą też nie wysyłać niczego na ich mail tylko skorzystać z działu "My Stuff" w ich Bazie Wiedzy pod takim a takim adresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 00:08, walgierz napisał:

Co do połączenia ele/mnich to ja nie polecam. Elementalista ma zabijać, a nie leczyć. Mnie
by szlag trafił jakby mi w drużynie elemelek za medyka robić zaczął zamiast zadawać dmg...


Aha, dobra. A jak bym grał Mesmerem (jako 2 profesją po Ele) to w co inwestować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Wspomniana pani V za drugim razem walczy jako paragon ;-) Do tej misji wystarczy troszkę cierpliwości i opanowania drożyny nie ruszać spod bramy wykończyć pojedynczo wszystkie grupy stworów a panią V zostawić na koniec, metoda długa ale za to banalna nawet z najmusami ;-) Pierwszego etapu misji jak pani V walczy jako derwisz nie trzeba chyba objaśniać ;-) Mi największe problemy przysporzyła misja z lishem i shiro za to przy Abbadonie uśmiałem się po pachy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 00:27, marcin1930 napisał:

Aha, dobra. A jak bym grał Mesmerem (jako 2 profesją po Ele) to w co inwestować?


W jedną szkołę magii (którą sam wybierzesz) i zapas energii. Nie rozbijaj się na drobne, bo nie można być dobrym we wszystkim.
Tak jak wspomniałem Ele przydają sie pojedyncze skille z innych profesji, często nie wymagające inwestowania punktów. Można zrobić bardzo dobrego ele, który nie korzysta z "obcych" umiejętności.
Oczywiście są skomplikowane buildy, które korzystają z nich, ale nie jest to konieczne.
IMO przez większość kampanii w Tyrii można grać fire ele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ AN leci sobie w bolka!Już myślałem,ż zdobęde tone złota kupując za 100g złote skrole u scroll tradera i będe puszczał je za 400g u merchanta.Wszystko wygląda dobrze-last sale u scroll tradera wynosi 100g.Myślałem,że to jest cena tego crolla.Daje "Request quote" a on mi wywala cene 800!!!Co to ma kurde być :(?No i marzenia prysły.Ale przynajmniej znalazłem użytek dla tych 80 kournan pendant''ów :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam zamiar zacząć przygodę z GW którą wybrać Guild Wars PL czy Nightfall???

Czy w Nightfall jest rozwinięty tryb PvP???

I dlaczego w sklepie jest napisane przy GW PL,że jest w człości po Angielsku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące "Guild Wars PL", które można kupić w sklepie gram.pl. Nazwa gry jest Guild Wars PL, czyli po polsku, jednak w opisie jest: Wersja językowa: w całości po angielsku. To jaka to jest wersja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:38, Maks24 napisał:

Witam.

Cześć.

Dnia 10.07.2007 o 09:38, Maks24 napisał:

Mam zamiar zacząć przygodę z GW którą wybrać Guild Wars PL czy Nightfall???

Przeczytaj przyklejony temat na górze strony.

Dnia 10.07.2007 o 09:38, Maks24 napisał:

Czy w Nightfall jest rozwinięty tryb PvP???

Mniej niż w Factions - jest taki jak w Prophecies + Hero Battles. Są za to herosi niedostępni w innych kampaniach.

Dnia 10.07.2007 o 09:38, Maks24 napisał:

I dlaczego w sklepie jest napisane przy GW PL,że jest w człości po Angielsku???

Każda część jest spolszczona, więc... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 09:30, Łeber napisał:

Prosiliście mnie bym pokazał mojego Mursat Hornbow''a. Oto i on w całej okazałości, pomalowany
na biało :)

Taki se ten łuk.Z serii mursatów fajny jest młot,który ma 4 odstające "kolce"(nie wiem jak to nazwać) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować