Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 10:51, Shrek1979 napisał:

witam , mam pytanko , ile bym dostał za taki łuk , dzięki za odpowiedź i pozdrawiam

Przeczytaj pierwszy post.
Nie wycenię go, ale skin dość pospolity więc nie spodziewaj się kokosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 10:51, Shrek1979 napisał:

witam , mam pytanko , ile bym dostał za taki łuk , dzięki za odpowiedź i pozdrawiam


Na skinach to ja sie niewyznaje, ale przyznac trzeba, ze staty ma swietne. Zastanawiajace jest tylko to +20% do obrazen u samego dolu ... czy Ty przypadkiem nie dopasowales (customize) tego luku do swojej postaci? Jesli tak, to nikt oprócz Ciebie juz go nie uzyje - tym samym nici ze sprzedazy.

-> Jarzy

Co do Mursaackiego mlotka. Tak wyglada swietnie, ale sprzedawanie mlotków to prawdziwa harówka ;/. Ten staram sie opchnac juz z jakis miesiac i nic ...

20070710110316

20070710110329

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sorki , teraz wkleję w wersji angielskiej , a te +20% to przypisane jest do postaci i wiem ze inna postać niemoże tego używać , ale jest jeszcze jeden taki luk na sprzedaż

20070710111003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki, ale takich cwaniaków jak Ty to tylko wieszać za ja...kąś część ciała: za ten łuk dostaniesz tyle ile oferuje Merchant, bo jest on przypisany do Twojej postaci co po chamsku wymazałeś. :P Frajerów szukaj gdzieś indziej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera. :/ Sorka za poprzedniego posta, ale net w pracy działa mi tragicznie i nie widziałem tego posta przed dodaniem własnego komentarza. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2007 o 22:57, Solstheim napisał:

i dlaczego zhed i uzywa "echo" a zaraz potem "glyph of lesser energy"-_-

Bo to Hero, a nie gracz. Herosom nie daje się Echo, póki nie potrafi się myśleć za dwóch (to jest walczyć samemu i w tym samym czasie wybierać cele i skille dla Zheda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AN sobie pocina w bolka :/ Wczoraj byłem uprzejmy wyczyścić całą Forthress Of Jahai,w ramach odwetu za łomot,który dostała tam kiedyś moja derwka(miałem tylko 2 mnichów i żadnego mm).Myślałem,że mozna potem przez tą fortecę przejść gdzieś dalej przez portal...okazało sie,że na samym szczycie są tylko zamknięte drzwi :( Skandal!W każdym razie Kournańskie dzwony dostały za kiedyś :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak stworzyłem postać do PvP only, to miała ona mniej umiejętności. Gdy pograłem trochę w PvE inną postacią, ale tą samą klasą, nagle zyskała te umiejętności co odblokowałem w PvE. Ok. Tylko jak w takim razie mam odblokować umiejętności bez grania fabularnie? Chyba nie trzeba wszystkich klas przechodzić tylko po to, żeby mieć w nich potrzebne umiejętności w PvP? Bo te podstawowe, dostawane na starcie są raczej niewystarczające.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Idziesz do Priest Of Balthazar i u niego odblokowujesz umiejętności za Balthazar Faction. Zwykła umiejętność kosztuje 1k faction, a elit 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:00, marcin1930 napisał:

...

Musisz trochę pograć na tych co masz dostępne i odblokować inne. Jak?
Otóż są one do kupienia za punkty baltazara u specjalnych NPCów. Tak więc wydawając zdobyte punkty na umiejętności zyskujesz tym samym możliwość grania daną postacią w PvP :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:18, marcin1930 napisał:

Ale te punkty Baltazara są strasznie drogie przecież. 1000pkt na 1 umiejętność, to zdzierstwo
;P Nie ma innej drogi?

Odkrywanie umiejętności w PvE. To nie jest wcale drogie, przecież kupujesz umiejętności by stworzyć dobry build a nie by mieć je wszystkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma. Kilka skilli z PvE (reszta wykupiona za Balthka) i ułuż sobie build z pvxwiki, który jest uważany za "Great" na RA i tam sobie nabijaj resztę. Ew. trapperzy na Zaishen mogą farmić 2k Faction/dzień. 1k punktów to tyle, co nic, sam gram praktycznie same RA i mam 500k, doświadczeni PvP mają punkty liczone w milionach (często po prostu więcej nie mogą zdobywać przez pełen unlock).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować