Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 13:18, marcin1930 napisał:

Ale te punkty Baltazara są strasznie drogie przecież. 1000pkt na 1 umiejętność, to zdzierstwo
;P Nie ma innej drogi?


Z tego co wiem można kupic skille w sklepie AN. A punkty baltazara szybko leca jak trochę grasz pvp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:18, marcin1930 napisał:

Ale te punkty Baltazara są strasznie drogie przecież. 1000pkt na 1 umiejętność, to zdzierstwo
;P Nie ma innej drogi?

One nie są wcale drogie.. Na ra już można odblokowywać, a każdy kolejny, trudniejszy tryb daje więcej fb. Ewentualnie możesz poczekać na eventy... Ja w grudniu na śnieżkach w 3 dni wraz z tytułem skillz nabiłem 100k fb...

Co do innej drogi... Graj pve...

Ewetualnie możesz w sklepie ncsoft kupić paczkę skilli z wybranej kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile byś chciał za ten młotek?:P Pamiętam swoj pierwszy murssant hammer (max dmg 12^50 q 10) ktory jak byłem jeszcze noobkiem kupiłem i dzielnie nosiłem swoim warriorem. CHetnie go kupię o ile cena będzie w miare. IGN-> Kapitan Kastrat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.07.2007 o 13:29, Budo napisał:

Z tego co wiem można kupic skille w sklepie AN. A punkty baltazara szybko leca jak trochę grasz
pvp.


AN? Co to, i gdzie to :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:50, marcin1930 napisał:

AN? Co to, i gdzie to :P


ArenaNet. Chodzi o sklep producenta, dostępny prosto z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Eee, sklep online Arena Net, możesz wejść jak sie logujesz do gry ;]

Soltsheim---> to nie miejsce na prywatne targi, dogadujcie sie na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 13:53, Klimos napisał:

> AN? Co to, i gdzie to :P

ArenaNet. Chodzi o sklep producenta, dostępny prosto z gry.


Aha, tylko że tam ceny sięgają 36 EURO... Zacznę lepiej nabijać normalnie, i na baltazarze pozyskiwać umiejetności.

PS Co dobrać jako 2 profesję do Assasyna? I jakie umiejętności z danej 2 profesji wybrać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:27, marcin1930 napisał:

Aha, tylko że tam ceny sięgają 36 EURO... Zacznę lepiej nabijać normalnie, i na baltazarze
pozyskiwać umiejetności.

Dla Polaków cena raczej zaporowa, ale skoro opłaca im się trzymać sklepik to pewnie ktoś w nim kupuje w bardziej cywilizowanych krajach.

Dnia 10.07.2007 o 14:27, marcin1930 napisał:

PS Co dobrać jako 2 profesję do Assasyna? I jakie umiejętności z danej 2 profesji wybrać :)

Popatrz sobie na buildy na: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page a może Ci coś przypadnie do gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:34, Klimos napisał:

Popatrz sobie na buildy na: http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page a może Ci coś przypadnie
do gustu.


No właśnie popatrzałem, ale trochę to skomplikowane. W każdym razie mam 4, i nie wiem na co się zdecydować :) Lepiej buildy wyglądają w WoW''ie, ale to kwestia przyzwyczajenia chyba ;P

PS Sa tu jakies add-on''y? Np. na powiekszenie miejsca w pasku umiejetnosci czy cos takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 14:59, marcin1930 napisał:

PS Sa tu jakies add-on''y? Np. na powiekszenie miejsca w pasku umiejetnosci czy cos takiego?

Nie ma - 8 skilli i tyle. :P Skończ z tymi przyzwyczajeniami z WoW. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:14, Pajonk78 napisał:

Nie ma - 8 skilli i tyle. :P

To trochę mało nie uważasz? :)

Skończ z tymi przyzwyczajeniami z WoW. :>
No wiesz, jak byś grał długo w WoW''a to też by ci było ciężko zmienić styl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2007 o 15:26, marcin1930 napisał:

> Nie ma - 8 skilli i tyle. :P
To trochę mało nie uważasz? :)

Nie uważam tak - pewnie tak jak 99% graczy GW. Uważam natomiast, że posiadanie "ochnastu" czarów na pasku, które różnią się tylko poziomem to głupota. :>
Zapamiętaj jedno: GW polega na myśleniu, a nie odpalaniu skilli po kolei byleby napierdzielać. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki: wiadomo coś na temat pre-orderu GW:EN? Półtora miesiąca do premiery światowej, a "oficjalny dystrybutor" nadal nie zbiera zamówień? Dziwne zachowanie biorąc pod uwagę wielkie halo związane z premierą Wiedźmina, której data do tej pory nie jest jeszcze znana oprócz tego, że wedle planów ma mieć miejsce w IV kwartale b.r. ;) Może po porażkach jakimi niewątpliwie były pre-ordery GW: Factions oraz GW: Nightfall CDP oleje to wydarzenie i grę będzie miało w sprzedaży dopiero po premierze? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpie. CDP zawsze szykuje jakąś ofertę związaną z pre orderami, nawet w przypadku słabszych gier. Nie wyobrażam sobie by tym razem było inaczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja tu z małą ofertą wyjadę, mianowicie szukam PR0 graczy (znających się na PVE oraz PVP) do gildii, piszcie mi na gg jeśli są chętni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować