Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 29.08.2007 o 16:19, Azrathel napisał:


> Azrathel->pare dni temu kapnął mi szafir ze Scar Eatera :D

widocznie postanowił zrobić Ci prezent, żebyś go częściej odwiedzał :P

Zakładając,że jest chorym sado-maso.Nie zamierzam go zbyt często dowiedzać,bo frajer nie pluje tomami a moja znajomość z nim jest bardzo materialistyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde!Ja chce GWEN tu i teraz!(mowa o grze a nie małej Gwen :P)Po przeczytaniu "manuskryptu" mam taką chęc w to pograć,że hej!Najgorsze,że jeszcze nie zadbałem o jajka Moa :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem uprzedzić kolejne posty z informacjami, że ktoś ma GWEN, albo jeszcze czeka. Prawdę mówiąc niekoniecznie to wszystkich interesuje, więc nie róbmy spamu w tym wątku plz ;)

A tak wogóle po ile teraz chodzi Dead Sword?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:05, Jarzy napisał:

Kurde!Ja chce GWEN tu i teraz!(mowa o grze a nie małej Gwen :P)Po przeczytaniu "manuskryptu"
mam taką chęc w to pograć,że hej!Najgorsze,że jeszcze nie zadbałem o jajka Moa :/


mam chyba z 8 (już wzmocnione, teraz tylko zbudować gniazdo z przedmiotów z Nightfalla) - mogę Ci dać ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki perfect hornbow, bo mursat sprzedałem niedawno za 70k. Tak więc jeżeli się nadal nic nie zmieniło może go opchnąć po takiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:10, Konrad512 napisał:

Po co Ci te jajka Moa? xD


o:
http://gw.gamewikis.org/wiki/Moa_egg
w skrócie - jeśli masz wszystkie części GW to możesz (prawdopodobnie) wyhodować sobie własnego mini Moa ;]
najpierw kradniesz jajka w Proph, zanurzasz je w wodospadzie w Factions, budujesz gniazdo z przedmiotów w Nightfall i robisz COŚ [nie wiadomo jeszcze, co] w EN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:20, Konrad512 napisał:

Dobra, tylko jakie gniazdo? Z jakich przedmiotów? BTW, będe musiał kupić ze 2 lub 3. Po ile
chodzą? Może ty mi sprzedasz ;]


pff idź sobie nałap ;] wychodzisz z Fortu Ranik i biegniesz na południe. 2 minuty i jajko w łapie (jakkolwiek to brzmi ;))
kurdę, kiedyś ktoś podawał tutaj linka do forum gw.pl - tam było opisane co zrobić z jajkiem w Nightfallu. trzeba zebrać pięć jakichś przedmiotów (nie pamiętam jakich -_-) i wymienić je u któregoś collectora.
szepnij pod Thrain Daelor, chętnie podzielę się swoimi jajkami xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:14, Łeber napisał:

Taki perfect hornbow, bo mursat sprzedałem niedawno za 70k. Tak więc jeżeli się nadal nic nie
zmieniło może go opchnąć po takiej cenie.


Perfect czyli jaki? 15^50? Bo ten jest 15/stance, nie sądzę żeby był tyle wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:23, Azrathel napisał:

> Dobra, tylko jakie gniazdo? Z jakich przedmiotów? BTW, będe musiał kupić ze 2 lub 3. Po
ile
> chodzą? Może ty mi sprzedasz ;]

pff idź sobie nałap ;] wychodzisz z Fortu Ranik i biegniesz na południe. 2 minuty i jajko w
łapie (jakkolwiek to brzmi ;))
kurdę, kiedyś ktoś podawał tutaj linka do forum gw.pl - tam było opisane co zrobić z jajkiem
w Nightfallu. trzeba zebrać pięć jakichś przedmiotów (nie pamiętam jakich -_-) i wymienić je
u któregoś collectora.
szepnij pod Thrain Daelor, chętnie podzielę się swoimi jajkami xD


http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=23393&st=0
Te pięć przedmiotów to skrzydła skree.
Ja chcę jajco, ja chcę jajco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:23, Azrathel napisał:

> Dobra, tylko jakie gniazdo? Z jakich przedmiotów? BTW, będe musiał kupić ze 2 lub 3. Po
ile
> chodzą? Może ty mi sprzedasz ;]

pff idź sobie nałap ;] wychodzisz z Fortu Ranik i biegniesz na południe. 2 minuty i jajko w
łapie (jakkolwiek to brzmi ;))
kurdę, kiedyś ktoś podawał tutaj linka do forum gw.pl - tam było opisane co zrobić z jajkiem
w Nightfallu. trzeba zebrać pięć jakichś przedmiotów (nie pamiętam jakich -_-) i wymienić je
u któregoś collectora.
szepnij pod Thrain Daelor, chętnie podzielę się swoimi jajkami xD



http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=23393

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej czy dobrze zrobiłem że wymieniłem amulet of mistis na tego bow-a?? ( http://gw.gamewikis.org/images/f/fc/Ironwing_Flatbow.jpg) Czy lepiej było sprzedać amulet??
A i dodatkowe pytanko po ile teraz chodzą właśnie amulet of mistis bo mam 1 i nie wiem co z nim zrobić a ni nic go przy oracle wymieniać nie będę...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 21:14, Łeber napisał:

Taki perfect hornbow, bo mursat sprzedałem niedawno za 70k. Tak więc jeżeli się nadal nic nie
zmieniło może go opchnąć po takiej cenie.


A tak zapytam czy długo stałeś i krzyczałeś, że masz łuk na sprzedanie, bo ja z natury niecierpliwy jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh dzisiaj miałem taką akcję: Musiałem warem z factions iść do Askalonu żeby farmić elementale na hm.
Oprócz mnie i runnera dołączyła jeszcze jedna znajoma osoba. Biegniemy i biegniemy, ja tam z nudów zabijam 10 lvl moby. Jeszcze w Shiverpeakacj zabiłem bossa Lodowego Drydera z którego wypadł gold staff dla mesa (lol). Dotarliśłmy do miejsca gdzie są hydry i elementale na 8 lvl (to jest za yaks). Więc ja znowu z nudów siekam moby, patrzę jakiś 8 lvl stone elemental we mnie nawala, no to ja go ciach. Padł i wiecie co dropnął ? Rubin wypadł. Z moba na 8 lvl. Chyba 0,5% szansy. Ja szcześliwy to pierwszy rubin który wypadł i jeszcze taki fart że z takiego moba. Ale, ale WTF ? Nie był cholera asigned do mnie : / No to się wkurzyłem. Oczywiście Rubinu nie dostałem. Wrrr : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2007 o 22:14, Outlander-pro napisał:

Rubin wypadł.

Szczęśliwy zbieg okoliczności, bo akurat zbieram kamyczki na Vabbiana dla asasynki. ^_^
No już nie nerwuj się tak, jeszcze Ci wypadnie sporo klejnotów na tych elementalach.
<klep klep>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to sam skocze po te jajka,bo to nie problem.Największy problem będzie z gniazdami i być może później w GWEN :/

Konrad->włoże je sobie jako protezy,bo mi na minie urwało XD

Widomo->nie baw sie w psa.To,że mam GWEN nie było jedyną treścią mojego posta.

Byzzyr Wingmender niby jest frajerem,ale jak rzygnie złotkiem to konkretnym!Właśnie dostałem od niego Dragon Scythes 15>50 :D Szkoda,że req.12,ale myśle,że pare kafli za nie i tak wezme :D Wcześniej rzygnął mi 2 Wicked Blade''y:req.10 z +5e i req.9 15>50 :D Ma kolo gest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


/...ciach, trach, bach..../
znalazłem bardzo pomocną gildię, a jej członek (a w zasadzie oficer) sprzedał mi miecz 15-22 z bonusem +5 do pancerza, +14% do obrażeń i jeszcze czymś związanym z obroną przed trucizną. Sprzedał mi również jakąś złotą tarczę (16 obrony). Czy za TAKI zestaw ( razem z tarczą) , płacąc 4k, przepłaciłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 01:47, sinir napisał:

/...ciach, trach, bach..../
znalazłem bardzo pomocną gildię, a jej członek (a w zasadzie oficer) sprzedał mi miecz 15-22
z bonusem +5 do pancerza, +14% do obrażeń i jeszcze czymś związanym z obroną przed trucizną.

Prawdopodobnie przedłużenie o 33% działania trucizny - przy mieczach mało przydatne raczej. Najbardziej poszukiwane upy do miecza to furious, sundering i fortitude.

Dnia 30.08.2007 o 01:47, sinir napisał:

Sprzedał mi również jakąś złotą tarczę (16 obrony). Czy za TAKI zestaw ( razem z tarczą) , płacąc 4k, przepłaciłem?

Szczerze? U nas takie itemki (a często i dużo lepsze) to rozdaje się za darmo ^^
No, ale wiele zależy od skina przedmiotów i req. W każdym razie (jeśli przedmioty są na req 9-10), to tragedii nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować