Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Jednak myślę, że polskie dystrykty to mimo wszystko klapa. Szkoda, że nikt tego jakoś nie kontroluje. Co do zmieniania się GW w Tibię. Tibia to teraz przy GW to mały pikuś jest. :( Żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejny mały update dziś... Jedna z rzeczy mnie zaskoczyła:

"This update changed Eye of the North from a town to an outpost."

Miejsce, gdzie mamy wszystko to, co w mieście, a więc zleceniodawców zadań, merchantów, traderów, crafterów itp. itp., kluczowe dla fabuły, stracilo status miasta. Mały szczegół, tak czy siak można się tam dostać, jednak zaskakuje to. Skąd taka zmiana, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:11, lordfett napisał:

Skąd taka zmiana, jak sądzicie?

Może dlatego że tuż obok mamy Gunnar''s Hold - też miasto, też oferuje wszelakie usługi i kilku ponadplanowych NPCów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 13:28, Robert'cik napisał:

Jednak myślę, że polskie dystrykty to mimo wszystko klapa. Szkoda, że nikt tego jakoś nie kontroluje.
Co do zmieniania się GW w Tibię. Tibia to teraz przy GW to mały pikuś jest. :( Żal.pl

A dla mnie to zaleta, bo mapki mi się chociaż szybciej wczytują :D. A na czat, albo nie zwracam uwagi, albo go wyłączam. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 14:11, lordfett napisał:

Kolejny mały update dziś... Jedna z rzeczy mnie zaskoczyła:

"This update changed Eye of the North from a town to an outpost."

Skąd taka zmiana, jak sądzicie?


Hmm, a to psikus ... Nie mam pojęcia czemu mieliby zminić Eye Of The North w Outpost. Może po prostu będzie inne miasto bardzo blisko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Popularne są Urgo''z Flatbow/Longbow/Shortbow, oraz Drago''s Longbow- kiedyś bardzo drogie, obecnie znacznie tańsze, na pewno znajdziesz w tej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:53, lordfett napisał:

Co do samej kultury graczy... Mimo, że inne narodowości klną i robią wiochę, to nie na taką skalę, jak nasi Rodacy. Wystarczy posiedzieć chwilę na polskim disie i pół godziny na angielskim czy niemieckim - 99% szans, że Polacy przeklną więcej w krótszym czasie.


Dokładnie. Sam broniłem polskich dysów, nie wierząc, że mamy więcej kretynów niż inne nacje. Obecnie nie mam już złudzeń i naprawdę przykro, że polska młodzież (wiem, że nie cała) zachowuje się jak bydło.

<edit>
Powiesiłem sobie nad biurkiem mapkę Tyrii uwzględniającą tereny z Gwen i teraz co spojrzę, to coraz bardziej zaczyna mnie nosić. Niby już niedługo, ale straszną mam chęć pozwiedzać nowe tereny ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:40, Master J napisał:

Proszę o wycenę:)


Merch, czyli 299 golda. Bardzo wysoli req, nieperfekcyjne i nieprzydatne upy, no i ta inkrypcja. Po prostu chodzi o to że nei każdy gold który wypadnie jest fajny, perfect i drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co raz więcej rzeczy znajduje na temat moa egg. W NF już znalazłem 2 w Gaction tak samo, a w propie 3 licząc jajko, tylko nie wiem jak gniazdo zrobić i jak ptaszka wykluć :) Pewnie jutro się dowiem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:29, walgierz napisał:

Dokładnie. Sam broniłem polskich dysów, nie wierząc, że mamy więcej kretynów niż inne nacje.
Obecnie nie mam już złudzeń i naprawdę przykro, że polska młodzież (wiem, że nie cała) zachowuje
się jak bydło.


Problemem jest, że Ci, którzy umieją się zachować, w dużym stopniu albo nie wypowiadają się na polskich disach, albo po prostu grają na zagranicznych. Ale z drugiej strony to dobrze, bo większość "bydła" zniknęła właśnie z zagranicznych districtów, nie robiąc nam złej sławy.

Dnia 30.08.2007 o 15:29, walgierz napisał:

Powiesiłem sobie nad biurkiem mapkę Tyrii uwzględniającą tereny z Gwen i teraz co spojrzę,
to coraz bardziej zaczyna mnie nosić. Niby już niedługo, ale straszną mam chęć pozwiedzać nowe
tereny ^^


U mnie jest podobnie... Całe szczęście to już jutro, a klucz dodany :D Zastanawia mnie tylko, od której będzie umożliwiony dostęp do lokacji z GW:EN. Według informacji:

"New regions, Heroes, rewards and much more can be yours starting at 12.01 AM Pacific time (-7 GMT) on Friday, August 31."

wychodzi na to, że u nas jakoś pod wieczór. Słyszałem jednak niejednokrotnie, że GW:EN ruszy od 9:01 naszego czasu. Tylko nie zgadza się to nieco z powyższym ;/ Ktoś się orientuję, jak to w rzeczywistości wypadnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam male pytanko:
razem z bratem planujemy kupic GW:Factions (wczesniej nie gralismy w zadnego GW). Planujemy kupic dwa egzemplarze gier, zeby grac razem itd. jest to mozliwe? znajdziemy sie w tamtym swiecie i bedziemy mogli razem grac? czytalem ze jest opcja PvP, ale to mnie puki co nie interesuje, ciekawi mnie czy w opcji PvE bedziemy mogli w gre szarpac razem- jako druzyna.

z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, zaliczyłem przed chwilą klasyczny upadek z krzesła wywołany śmiechem...

Zwrot "18 multi-level dungeons" został na opakowaniu GW:EN przetłumaczony na... "18-poziomowe".

A myślałem, że polska "wersyja" już niczym mnie nie zaskoczy xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:59, szopmajster napisał:

mam male pytanko:
razem z bratem planujemy kupic GW:Factions (wczesniej nie gralismy w zadnego GW). Planujemy
kupic dwa egzemplarze gier, zeby grac razem itd. jest to mozliwe? znajdziemy sie w tamtym swiecie
i bedziemy mogli razem grac? czytalem ze jest opcja PvP, ale to mnie puki co nie interesuje,
ciekawi mnie czy w opcji PvE bedziemy mogli w gre szarpac razem- jako druzyna.

z gory dzieki za pomoc. pozdrawiam:)


Tak, jest to możliwe. O ile masz 2 komputery. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 15:59, szopmajster napisał:

mam male pytanko:
razem z bratem planujemy kupic GW:Factions (wczesniej nie gralismy w zadnego GW). Planujemy
kupic dwa egzemplarze gier, zeby grac razem itd. jest to mozliwe? znajdziemy sie w tamtym swiecie
i bedziemy mogli razem grac? czytalem ze jest opcja PvP, ale to mnie puki co nie interesuje,
ciekawi mnie czy w opcji PvE bedziemy mogli w gre szarpac razem- jako druzyna.


Oczywiście, nie będzie to najmniejszym problemem. Wystarczy, że wybierzecie ten sam dystrykt i można do woli grać.

Nawiasem tylko mówiąc, Factions naszybciej narzuca wysoki poziom, więc jeżeli jeszcze nie dokonaliście zakupu, może warto zacząć od pierszej kampanii - Prophecies lub Nightfalla, którego pierwsze etapy (nie wspominam o Realm of Torment) są bardziej user-friendly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.08.2007 o 16:00, Nadrill napisał:

Tak, jest to możliwe. O ile masz 2 komputery. ;)

z tym nie ma problemu...:)jeden stoi w pokoju mojego brata drugi u mnie, wiec ok:)
jeszcze jedno pytanko:
jak mozemy potem sie znalesc?jak sie zalogujemy to przeniesie nas w jedno miejsce?bo jakos nie bardzo umiem sobie to wyobrazic...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:03, szopmajster napisał:


> Tak, jest to możliwe. O ile masz 2 komputery. ;)
>
z tym nie ma problemu...:)jeden stoi w pokoju mojego brata drugi u mnie, wiec ok:)
jeszcze jedno pytanko:
jak mozemy potem sie znalesc?jak sie zalogujemy to przeniesie nas w jedno miejsce?bo jakos
nie bardzo umiem sobie to wyobrazic...:P


Nie ma serwerów, są dystrykty po których można dowolnie przechodzić. Np. ty jesteś na angielski-1, a twój kolega na polski-2. Wybiera z listy angielski-1 i jesteście razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować