Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 09.10.2007 o 13:41, Outlander-pro napisał:

A a a. A jednak można dorwac coś lepszego i o wiele tańszego - jest to Exuro''s Will - Staff
z NF''a, sam z takim chodzę. Imo Rago''s jest słaby i nie opłaca się go kupować. Exuro da się
kupić za ~ 7 k


ooo, wlasnie o cos takiego mi chodzilo ^^. Wielkie dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 18:13, Azrathel napisał:

> nooo moze nie az tak dobry xD. Cos w przedzialce cenowej 5-8k, niekoniecznie z enchantments

> last 20% longer ;).

jak napisali koledzy wyżej: wymień jakieś śmiecie na broń od kolekcjonera (collector), wrzuć
pasujące Ci apgrejdy i już masz porządny sprzęt.
zdaje się, że mam trochę tego wymienialnego szajsu (:P), daj znać (ign Thrain Daelor), chętnie
się podzielę :)


nie lubie pakowac w luki tej sterty bajerow, znacznie bardziej preferuje greeny / gotowe goldy ;). Chyba ze skombinujesz mi cos gotowego ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 14:52, Selv napisał:

Muhahah :-)
Potrafisz uzasadnić czemu Ragos jest słaby a Exuro mocny?
Ragos ma sto razy przydatniejsze upy niż Exuro, po grzyba +60hp? Tankujesz czy jak? :-)


Jeśli chcesz: Up 20% casting nie uważam za szalenie przydatny.
Ench 20% jak w buildzie nie używa się enchantów (albo używa, ale nie potrzeba tego upa) to jest to zbędne. A +60 hp jest bardzo przydatne.
To jest moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście polecić jakis dobry build do farmu dla W/Mo, bo te co znalazłem na pvxwiki maja umiejętności, których nie ma w prophie, albo zawierają umiejętności elitarne, których również nie posiadam. Jeśli można prosiłbym o umiejętności, które są wyłącznie w prophie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2007 o 22:02, Monark napisał:

OOO! To dopiero to ja też właśnie bym prosił o taki build, bo sam mam nightfall i fac. i na
UW farmić nie mogę :/
Podwajam (xD) Proźbę Buhahaha o podanie builda dla sina bez skilli z proph :)


Lipa, trza mieć albo P+F+NF lub F+NF+EN

Ponawiam http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=35458, jeśli już chciałoby się to sprzedać, to za ilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:09, rick90 napisał:

Jeśli można prosiłbym o umiejętności, które są wyłącznie w prophie.


oj z tym może być krucho niestety. większość farmów opiera się na umiejętnościach z kilku (czasem nawet wszystkich) kampanii.

możesz spróbować banalnego farmu na HM niedaleko Sardelac. Riposte, Deadly Riposte, Gladiator''s Defence (Elite), Final Thrust, Doylak Signet, Healing Signet, Bonetti''s Defence i Sprint. build prościutki w użyciu a w miarę wydajny.
oryginalny build to to:
http://www.pvxwiki.com/wiki/Build:W/any_Hard_Mode_Elemental_Farmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:17, Valentino S.A. napisał:

mam ktoś jakiś dobry sposób na shiro z końca nf wszystkie kapliczki zająłem i nic cały czas
rozwala mnie i mój team :/

Gate of Madness? To nie jest raczej koniec NF, a przedostatnia misja (a potem są questy więc tym bardziej). Na początek proponuje wylurować Licza, zabić go bez aggrowania Shiro (kilka prób poskutkuje) zaś sam Shiro jest dość prosty, należy jedynie uciekać przed nim dopóki nie zajmie się wszystkich kapliczek następnie po prostu go zabić ;]

Misja jest do wykonania z heńczami, ostatnio ktoś z gildii się nawet chwalił, że zrobił tą misję na mastera z heńczami/hero (nawet screeny dał :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2007 o 22:09, rick90 napisał:

Moglibyście polecić jakis dobry build do farmu dla W/Mo, bo te co znalazłem na pvxwiki maja
umiejętności, których nie ma w prophie, albo zawierają umiejętności elitarne, których również
nie posiadam. Jeśli można prosiłbym o umiejętności, które są wyłącznie w prophie.

Kurna: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=35478 - post na pół strony i go nie widziałeś? :>

patrYX93

Dnia 09.10.2007 o 22:09, rick90 napisał:

ostatnio ktoś z gildii się nawet chwalił, że zrobił tą misję na mastera z heńczami/hero

Jam Ci to był. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie: Czy ktokolwiek zabił Glacial Griffona po "naprawieniu" questa Cold as Ice, mając jako podstawową profesję Paragona? Proszę się nie chwalić zabiciem go przed updatem, bez sensu. Teraz to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 12:12, HumanGhost napisał:

Proste pytanie: Czy ktokolwiek zabił Glacial Griffona po "naprawieniu" questa Cold as Ice,
mając jako podstawową profesję Paragona? Proszę się nie chwalić zabiciem go przed updatem,
bez sensu. Teraz to niewykonalne.

Paragon jako główna postać PvE? Hmm :P

Ale zabić musi się dać, próbuj z GB, jakimiś przerywajkami i kondycjami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Napisz do Arena Net :D
a tak na serio spróbuj rady walgierza, blood magic i wyssij go- life transfer, life siphon, vampiric gaze- ominiesz jego sporą zbroję, oprócz tego biegaj w kółko i może padnie (możesz dorzucić jeszcze jakiś bleed/burning od para, degenem go sie chyba najlepie jedzie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 14:51, Lucas201 napisał:

Jaki program może to otworzyć? Proszę o pomoc.

Czytałeś i nie doczytałeś, że otwiera to TexMod? Wyrywkowe czytanie FTW! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh i pomyślec, że kiedyś GMC robił wrażenie. Teraz ludzie się do modów dorwali i czar prysł. Szkoda, ze ArenaNet nie gani za używanie modów, bo to psuje trochę zabawę. Człwoieks ie tygodniami męczy a tu inny sobie usiądzie w jeden wieczór, zapuści moda i już. Żenua.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Ehh i pomyślec, że kiedyś GMC robił wrażenie. Teraz ludzie się do modów dorwali i czar prysł.
Szkoda, ze ArenaNet nie gani za używanie modów, bo to psuje trochę zabawę. Człwoieks ie tygodniami
męczy a tu inny sobie usiądzie w jeden wieczór, zapuści moda i już. Żenua.


Precisely. Ciągle pamiętam robienie swojego GMC - wtedy sukcesem było np. 0,5% dziennie. Nie wiem jak teraz jest, bo dawno nie grałem, ale z tego co mówisz zapewne ten tytuł nic już nie znaczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować