Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Ehh i pomyślec, że kiedyś GMC robił wrażenie.

Wrażenie? Raczej współczucie, że siedzi tyle przy kompie, tak jak np z takim Legendary Defender of Ascalon.

Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Teraz ludzie się do modów dorwali i czar prysł.

Dla mnie ludzie, którzy robią Legendary Cartographera są dziwni. Protector czy Guardian- to jest tytuł, który pokazuje, że coś o grze wiemy tzn oznacza on dla mnie tyle, co "mogę wpuścić go do drużyny" gdyż pojęcie o grze na pewno ma.

Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Szkoda, ze ArenaNet nie gani za używanie modów, bo to psuje trochę zabawę.

Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Człwoieks ie tygodniami
męczy a tu inny sobie usiądzie w jeden wieczór, zapuści moda i już. Żenua.

Ci, którzy zrobili takie mapy i mody sami ciężko pracowali, więc to w sumie ich decyzja. Zresztą, jedni dochodzą do czegoś łatwo, inni ciężko... normalna prawda życiowa ^^
Wg mnie takie mody są przydatne, jeśli ma się dajmy na to 99% i nie ma się pomysłu na to, gdzie dalej chodzić. Owszem, można siedzieć po 6 h na dobę przy kompie i błądzić, ale imo lepiej napisać na gw.guru np ze screenem mapki i wiedzieć gdzie już zwiedzać. Załączać moda od razu przy dajmy na to 50% nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Popieram, modowanie przy carto uważam za pójście na łatwiznę i tyle- podobnie jak fff przy biciu kurzick title (chociaż to ostatnie można jeszcze zrozumieć u gildii które chcą utrzymać miasto).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 15:50, HumanGhost napisał:

Ehh i pomyślec, że kiedyś GMC robił wrażenie. Teraz ludzie się do modów dorwali i czar prysł.
Szkoda, ze ArenaNet nie gani za używanie modów, bo to psuje trochę zabawę. Człwoieks ie tygodniami
męczy a tu inny sobie usiądzie w jeden wieczór, zapuści moda i już. Żenua.

Heh, czyli już nie traci się nerwów przy robieniu ostatnich 0.2%?:(
To były czasy...

@patrYX93 ---> LDoA to tytuł, który był najrzadszy ( przynajmniej kiedy jeszcze grałem) i nie trzeba siedzieć po kilka godzin dziennie, żeby zrobic ten czy inny tytuł. Po prostu pograsz 2h-3h dziennie i na pewno coś wbijesz.
Nie dziwie sie, że teraz ludzie z LC są dziwni, bo gdyby nie mody byłoby ich znacznie mniej. Ale nie zgodze się z Tobą, że GMC nic nie znaczy przy Protectorze czy Guardianie. GMC robisz sam i masz satysfakcje, że zrobiles ^^, a Prot może sie udac w 1 dzień z dobrym teamem i kupą czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 16:38, patrYX93 napisał:

Wrażenie? Raczej współczucie, że siedzi tyle przy kompie, tak jak np z takim Legendary Defender of Ascalon.


Porównujesz zdobywanie tych dwóch tytułów? Bez komentarza, bo jeszcze by się komus przykro zrobiło.

Dnia 10.10.2007 o 16:38, patrYX93 napisał:

Dla mnie ludzie, którzy robią Legendary Cartographera są dziwni. Protector czy Guardian- to jest tytuł, który pokazuje, że coś o grze wiemy tzn oznacza on dla mnie tyle, co "mogę wpuścić go do drużyny" gdyż pojęcie o grze na pewno ma.


Cóż, sądzę trochę inaczej. Protectora teraz bardzo łatwo zrobić. Wystarczy robić fabułę. Guardian jest znacznie trudniejszy i faktycznie pokazuje, że człowiek wie co robi. Aczkolwiek jest to często mylące. To, że ktoś ma Guardian of Tyria nie oznacza, że tak samo świetnie pójdzie mu w robieniu dajmy na to Kintaju. Nie generalizujmy.
Dlaczego dziwni? Robiąc GMC mogę sobie przy okazji wybić wszystkie moby w danej lokacji, mogę otworzyć kilka skrzynek, zabić kilku bossów i złapać kilka elitów. Jakoś nie czuję ze czas nad GMC był stracony.

Dnia 10.10.2007 o 16:38, patrYX93 napisał:

Ci, którzy zrobili takie mapy i mody sami ciężko pracowali, więc to w sumie ich decyzja. Zresztą, jedni dochodzą do czegoś łatwo, inni ciężko... normalna prawda życiowa ^^


Czyja decyzja? Ten kto zrobił moda zdecydował, że ktoś ma go używać? Bez sensu rozumowanie. To, że ktoś zrobił broń to nie znaczy, że mam iść do sklepu, kupić i zacząć srzelać, prawda?
Na ąłtwiznę mozna sobie iść, prosze bardzo. Tylko potem co to za satysfakcja? Jak ukraść dziecku cukierka. Też łatwo i jest chwilowa radość ze słodyczy.

Mody podobnie jak cheaty psują grę. Nie ma dla mnie wyjątków. To tak jakby przejść FPS-a z włączonym "god mode". Niby się coś zrobiło, ale jaka z tego radość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile jest warty Firy Dragon Sword z up''em 15^50 którego nie da się wyjąć ? (jak się nazywa item odrazu z upem i tego upa się nie da wyjąć ) :PP

HumanGhost - imo te żadne z tych tittlów nie jest jakiś pr0 . Wiele ludzi może se mieć Cartographera albo Protectora. Ludzie którzy mają większy fame mogą sobie poszpanować. Albo max title Gladiator's . Tym można poszpanować bo tylko tym można pokoazać że naprawde potrafi się grać ;)
Cartographera moze mieć pierwszy lepszy noob. Przejdzie se fabułe będzie miał tego Cartgraphera , i co? Sęk w tym że nic. Bo naprzykład on nie potrafi złożyć żadnego buildy na PvE i nie wie co to jest wogóle PvE :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:38, Farmer Widomo napisał:

Ile jest warty Firy Dragon Sword z up''em 15^50 którego nie da się wyjąć ? (jak się nazywa
item odrazu z upem i tego upa się nie da wyjąć ) :PP


15^50 to nie up, to inskrypcja. Tylko przedmioty z NF i GWEN mają inskrypcje, te z Propa i F mają stały modyfikator.
Co do wartości to podaj req najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślałem żeby zmienić sobie build na jakiś lepszy, no i mam problem bo nie mam Nightfall, a niektóre skille są tylko dostepne tam :/
Pomóglby mi ktoś powiedzieć czym mogę zastąpić:
Stoneflesh Aura
Mind Blast (elit)
Liquid Flame
Glowing Glaze
Z góry dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Myślałem żeby zmienić sobie build na jakiś lepszy, no i mam problem bo nie mam Nightfall,
a niektóre skille są tylko dostepne tam :/
Pomóglby mi ktoś powiedzieć czym mogę zastąpić:
Stoneflesh Aura

Może Armor of Earth?

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Mind Blast (elit)

Elemental Attunement + Fire Attunement + Flara :P

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Liquid Flame

Fire Ball

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Glowing Glaze

Nie wiem.

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Z góry dzieki ;)

Np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co się ma GMC do fabuły? Nie kapuje.
Poszpanować to można tytułami PvP co najwyżej. Albo jak ktoś wymaksuje Drunkarda, ewentualnie Skill Huntera. A naprawdę poszpanować można jak postać osiagnie jakiś wyższy maxed titles. Dopiero to daje pełny obraz, ze się coś więcej wie o grze, bo nie da się zrobić wyższego maxed titles na samych "noobskich" tytułach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Stoneflesh Aura


Armor of Earth, albo armory z water magic

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Mind Blast (elit)


Mind Burn?

Dnia 10.10.2007 o 18:01, wip_01 napisał:

Liquid Flame
Glowing Glaze


Immolate, Fireball, Incendiary Bonds

W fire magic poza enefem nie ma dobrych elitów, więc rozważ wzięcie dwóch attunement i Rodgort Invocation, oraz Teinai''s Heat i Searing Heat- pozwoli to spamować skillami zadającymi znaczy damage, oprócz tego immolate i gra muzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:53, Farmer Widomo napisał:

Aaa..sorry zapomniałem.
Req. wyjątkowo duży 12 :P

Imo nic, naprawde troche wiecej. Po 100godzinach stania w kamadanie moze z 1-5k. ALe to musiał by sioe trafic ktos... nobowaty zachwycony skinem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chcę sobie zrobić postać. Tylko nie wiem, którą wybrać profesję: rytualistę, czy elementalistę. W rytku podoba mi się, że jest... wielozakresowy, tylko martwi brak obeznania i chyba brak buildów na farm. Elemek robi duże bum. A może monka?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:06, Nadrill napisał:

Witam. Chcę sobie zrobić postać. Tylko nie wiem, którą wybrać profesję: rytualistę, czy elementalistę.
W rytku podoba mi się, że jest... wielozakresowy, tylko martwi brak obeznania i chyba brak
buildów na farm. Elemek robi duże bum. A może monka?...

Moja rada, zrób sobie wszystkie jakie chcesz ! A co sie będziesz ograniczał?! (przecież masz te co najmniej 4 sloty...) Ja mam 9 slotów z tego jest 8 postaci PvE a jeden slot mam na postać PvP... Myślisz, że po co tyle tych slotów ANet dali nam? ^_^ Metodą prób i błędów przekonasz jakie są Twoje ulubione profeski. Jeśli uznasz, że Ci się nie chce robic tyle postaci (zależy jaka kampania, bo np. w prophie to rzeczywiście - podziękuje 20 lvl w 60% fabuły) to nie wiem, zagraj przynajmniej troszeczkę każdą i zdecyduj. W końcu jak pograsz jakąś 30 minut po czym skasujesz nic się nie stanie ;) Mam nadzieję że pomogłem, pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Poszpanować to można tytułami PvP co najwyżej.

No i wspomnianym LDoA - obok God Walking Among The Mere Mortals (GWATMM ^^) jest to najbardziej szpanerski tytuł w całym GW :P

Dnia 10.10.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Albo jak ktoś wymaksuje Drunkarda

To tak jak z obsidian armorem - kasa, kasa, kasa.

Dnia 10.10.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

ewentualnie Skill Huntera.

Nie żartuj...Toż to Protectora łatwiej zrobić ;]

Dnia 10.10.2007 o 18:20, HumanGhost napisał:

Dopiero to daje pełny obraz, ze się coś więcej wie o grze, bo nie da się zrobić wyższego maxed
titles na samych "noobskich" tytułach.

Bo ja wiem? Ja mam 12 wymaksowanych i tylko jednego "nie-noobskiego" Guardiana :P

@Farmer
Gladiatora jeszcze nikt nie wymaksował...
I zdefiniuj "większy" fame :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:44, Wiksac17 napisał:

Mam takie pytanie: co myślicie o tym skinie miecza: http://wiki.guildwars.com/wiki/Oni_Blade
. Na wiki wygląda bardzo niepozornie, ale jak zobaczyłem go na "żywca" to oniemiałem z wrażenia!


Hmm ładny. Ale i tak wolę Shadow Blade albo Fiery/Icy Dragon Swrod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:44, Wiksac17 napisał:

Mam takie pytanie: co myślicie o tym skinie miecza: http://wiki.guildwars.com/wiki/Oni_Blade
. Na wiki wygląda bardzo niepozornie, ale jak zobaczyłem go na "żywca" to oniemiałem z wrażenia!



Miecza w grze nie widziałem(mam tylko podstawkę czego jeszcze chcecie xD) ale mi nawet na screenie się podoba :P Choć jeszcze bardziej mi się podoba taki miecz jakby Fiery i jeszcze taki Ice w jednym... nie wiem jak się nazywa :)

Zna ktoś jakąś fajną(czyt atmosfera miejsce itd się dla mnie nie liczy) gildię Luxońską? I czy jest tam miejsce dla 20 lvlowego Ele/Mesmera z całym jednym tytułem?(Dziś wbiłem Odkrywca Tyrii)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:59, nieszczescie napisał:

Choć jeszcze bardziej mi się podoba taki miecz jakby Fiery i jeszcze taki Ice
w jednym... nie wiem jak się nazywa :)

Elemental Sword, jeden z najrzadszych skinów :) Ale on ma mało wspólnego z FDS/IDS - te płomienie nie są animowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:14, Matir007 napisał:

> Witam. Chcę sobie zrobić postać. Tylko nie wiem, którą wybrać profesję: rytualistę, czy
elementalistę.
> W rytku podoba mi się, że jest... wielozakresowy, tylko martwi brak obeznania i chyba
brak
> buildów na farm. Elemek robi duże bum. A może monka?...
Moja rada, zrób sobie wszystkie jakie chcesz ! A co sie będziesz ograniczał?! (przecież masz
te co najmniej 4 sloty...) Ja mam 9 slotów z tego jest 8 postaci PvE a jeden slot mam na postać
PvP... Myślisz, że po co tyle tych slotów ANet dali nam? ^_^ Metodą prób i błędów przekonasz
jakie są Twoje ulubione profeski. Jeśli uznasz, że Ci się nie chce robic tyle postaci (zależy
jaka kampania, bo np. w prophie to rzeczywiście - podziękuje 20 lvl w 60% fabuły) to nie wiem,
zagraj przynajmniej troszeczkę każdą i zdecyduj. W końcu jak pograsz jakąś 30 minut po czym
skasujesz nic się nie stanie ;) Mam nadzieję że pomogłem, pozdro.


Pomogło, trochę. Tyle, że ja chcę od razu wybrać perfekcyjnie i ''nie tracić czasu''(wiem, że się nie da, ale taki jestem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować