Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

>

Dnia 10.10.2007 o 21:08, Nadrill napisał:

Pomogło, trochę. Tyle, że ja chcę od razu wybrać perfekcyjnie i ''nie tracić czasu''(wiem,
że się nie da, ale taki jestem).


A moim zdaniem się da jeśli tylko masz szczęście i umiesz grać xD

Mam pewne pytanie co do flary... Macie ją na pasku skilli? Z dwoma zestrojeniami kosztuje naprawdę niewiele. Ja nie dawno się jej pozbyłem i mi jej brakuje. To pewnie przyzwyczajenie 70% jej używałem xD A moja różdżka ma słaby damege.

I kolejne pytanie: znacie jakieś sztuczki na mursatów i jadeitowe zbroje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 17:38, Farmer Widomo napisał:

Cartographera moze mieć pierwszy lepszy noob. Przejdzie se fabułe będzie miał tego Cartgraphera
, i co? Sęk w tym że nic. Bo naprzykład on nie potrafi złożyć żadnego buildy na PvE i nie wie
co to jest wogóle PvE :P


Wnioskując z twojego posta, mody do GMC polegają na tym, że załączasz i sam ci odkrywa cały teren.. Naprawdę uważasz, że GMC może miec byle noob niewiedzący co to PvE?

Jedno pytanie... masz wymaksowany jakiś tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:19, nieszczescie napisał:

I kolejne pytanie: znacie jakieś sztuczki na mursatów i jadeitowe zbroje?


Sztuczki? A nie lepiej je po prostu ubić? xD
Jak masz infused zbroję, to problemu nie powinny sprawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:10, walgierz napisał:

> I kolejne pytanie: znacie jakieś sztuczki na mursatów i jadeitowe zbroje?

Sztuczki? A nie lepiej je po prostu ubić? xD
Jak masz infused zbroję, to problemu nie powinny sprawiać.



Infused już mam ale i tak są dość wymagającymi przeciwnikami xD Chodziło mi o porady jak ich szybko zabić bo chce sobie dojść do Marhan''s Grotto i zdobyć jedną elitke xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy Mursaat, oprócz ich skilla rasowego, ma też jeden klasowy, który trzeba przerwać - zwykle po tym pan zdycha szybko. Znacznie wredniejsze są Jade Armoury, a już jak jest to boss Warrior to przerąbane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Pierwsze co- max armor z dobrymi insygniami, odpowiednie bronie, działający build, runy w zbrojach- tak samo wyposażeni hero jeśli masz dostęp. Z tymi rzeczami zjadasz mursaatów na śniadanie (najlepiej w grupach po 4-6, najpierw monki, ele, necro i mesmerzy, na końcu woje i rangerzy jade).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 22:33, nieszczescie napisał:

Infused już mam ale i tak są dość wymagającymi przeciwnikami xD Chodziło mi o porady jak ich
szybko zabić bo chce sobie dojść do Marhan''s Grotto i zdobyć jedną elitke xD


Do tego co powiedział Budo dodam tylko, że jeśli masz hero, to może spróbuj jechać na trzech monków (dwóch henczów i trzeci hero). Koniecznie MM, ele na SF też się sprawdza. Interrupter ranger albo mesmer pomaga. Kluczem są dobre buildy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WAlgierz nie zebym sie klocil , ale z Jade armorow nie mozna chyba zrobic Minionów. Lepiej miec dobrego hero prota , Ele(chyba ze jest sie ele to warrior) , I nie zastapionego SS(nie ma jak w grupe casterów dac pierw SS a potem SF z ele / SH kosmiczny dmg:)). Takie jest ofc moje zdanie. I robic to co mowil budo pierw casterzy potem meele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 21:04, qrczak90 napisał:

> Choć jeszcze bardziej mi się podoba taki miecz jakby Fiery i jeszcze taki Ice
> w jednym... nie wiem jak się nazywa :)
Elemental Sword, jeden z najrzadszych skinów :) Ale on ma mało wspólnego z FDS/IDS - te płomienie
nie są animowane.

Jesli moge^^. Jeden z byłych najrzadszych skinów swordów. Kiedys(czyt przed wyjsciem GW:EN) q13kosztował 100k+x ecto. Dzis q13 kosztuje 45-5X kafli , a q10 mozna kupic za 80k. Nie ma jak danie co 2mobowi w gw:en mozliwosci dropnięcia tego. Gdyby jeszcze mobów nie szło farmic jak szmaty .... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Zestaw Hero nie jest aż tak super ważny, ważne, żeby byli oni dobrze wyposażeni- najlepsze opcje imo to hero LoD, jakiś prot, barrager, ele, woj ("watch yourself!" bardzo pomaga), mm. Ja biegam z protem, ele i barragerem najczęściej, do tego dwoch henczów monków- na brak dmg nie narzekam, bo sam zadaję bardzo dużo (Ursan Blessing), poza tym zrobilem sobie fajnego ele- double attunement, rodgort invocation, teinai''s heat, searing heat, immolate- damage daje bardzo duży i wszyscy sie cały czas jarają ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już mowa o skłądach Hero. Czy ktoś gra razem z Hero Rytualistą? Ostatnio sobie takiego odblokowałem i zastanawiam się czy jest to przydatny członek drużyny. Macie jakieś fajne buildy moze różne od tych z Wiki?
Osobiście najczęściej wychodzę z trzema herosami: MM, Mo i D. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z herosów używam właściwie tylko Dunkoro jako LoD Hybrid, Zheda jako SF Nukera oraz Master of Whispers jako MM-a - IMO sprawdza się on w tej roli dużo lepiej od Oliasa. Niekiedy biorę jeszcze Norgu jako Interruptera - przydaje się dość często w miejscach, gdzie mogą mi zrobić duże qq przy użyciu czarów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam problem : chcę kupic elitarną zbroje kurzicków tylko jak ide do tego kolesia w zbrojowni Vabsburgów to ma tylko zwykłe zbroje a nie elitarne , wie ktoś jak można zdobyc elitarne ? na guldwiki pisze że wałsnie w tej zbrojowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 09:30, Valentino S.A. napisał:

na guldwiki pisze że wałsnie w tej zbrojowni

Na GWWiki jest napisane dość wyraźnie: He will not offer his services if your Kurzick Faction is zero or is less than your Luxon Faction, regardless whether Vasburg Armory is under Luxon or Kurzick control at the moment you talk to him. - dlaczego niektórzy nie czytają ze zrozumieniem tylko wyrywkowo? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 08:35, HumanGhost napisał:

Jeśli już mowa o skłądach Hero. Czy ktoś gra razem z Hero Rytualistą?

Na gildiowym forum masz temat o Glint''s Challenge hero/hench. Tam podałem fajny build na hero rytka wspomagacza, autorską modyfikację builda z pvx zresztą. I IMO o niebo lepszą. :)
Sprawdza się nie tylko w tym wyzwaniu, jest fajny w PvE ogółem. :)

Zresztą macie wypis:

Ritualist (Razah/Xandra) ze skillami:
Splinter Weapon
Spirit Light Weapon [E]
Spirit Light
Wielder''s Boon
Spirit Rift
Life
Bloodsong
Flesh of My Flesh

Atrybuty: Channeling Magic max, reszta po równo między Spawning Power i Restoration Magic.

Ekwipunek? Alem''s Remedy a.k.a. Indiańskie Wiosło jest ok. Jak ktoś nie ma, może dać też Spiritbindera (nie spełnia wymagań, ale przecież laska nie służy do strzelania z niej kulkami ze wroga) czy też coś od collectora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 06:41, Solstheim napisał:

WAlgierz nie zebym sie klocil , ale z Jade armorow nie mozna chyba zrobic Minionów.

Nie można. Ale w Ice Floe jest masa impów i Mursaatów, których ciała można przerobić na minionki.

Dnia 11.10.2007 o 06:41, Solstheim napisał:

Lepiej miec dobrego hero prota , Ele(chyba ze jest sie ele to warrior) , I nie zastapionego SS

Ja na przykład unikam brania hero monków, bo szkoda mi slotów hero :) Stały skład to ele SF, necro MM (jeśli tylko są ciała) i najczęściej jakiś przerywacz (ostatnio Gwen) lub drugi elemek na air.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to mam kolejną zagadkę dla "inzynierów dusz". Uprzedzam: przejrzałem Wiki i nie znalazłem nic, co by mnie zachwyciło lub zainspirowało.

Pomysł na build: N/Me - Leecher. Pomyslany z początku, jako postać wspierająca, ale może niekoniecznie. Główne zadanie: niszczyć wroga przez "wyssanie", czyli wszystkie skille powodujęce "health degeneration", lub "life stealing", np. "Blood Siphon", "Insidious Parasite", a do tego na przykład "Conjure Nightmare", ewwentualnie takie, które działają na "target foe and ajdacent foes" w podobny sposób ("Rottinhg flesh", na przykład).

Bawił się ktoś w taki build?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 23:22, Budo napisał:

/.../

Pierwsze co- max armor z dobrymi insygniami, odpowiednie bronie, działający build, runy w zbrojach-
tak samo wyposażeni hero jeśli masz dostęp. Z tymi rzeczami zjadasz mursaatów na śniadanie
(najlepiej w grupach po 4-6, najpierw monki, ele, necro i mesmerzy, na końcu woje i rangerzy
jade).



A podaliście by mi build dla Ele/Mesmera tylko z Propem? Proszę xD

Jeszcze nie odblokowałem HM a bardzo mnie to ciekawi... jaki lvl ma Glint na HM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować