Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 13:17, nieszczescie napisał:

A podaliście by mi build dla Ele/Mesmera tylko z Propem? Proszę xD

http://www.pvxwiki.com/wiki/Main_Page - poszukaj sobie: czy to jest naprawdę tak trudne? :>

Dnia 11.10.2007 o 13:17, nieszczescie napisał:

Jeszcze nie odblokowałem HM a bardzo mnie to ciekawi... jaki lvl ma Glint na HM?

Ehhh: http://gw.gamewikis.org/wiki/Glint - od pewnego czasu można wpisywać w grze: /wiki ... - w miejsce wielokropka wpisujesz to czego szukasz. Czyli w tym przypadku wyglądało by to tak: /wiki Glint. Zapamiętaj i używaj do woli. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na dobre zniknął wątek poświęcony polskiej wersji GW i jego tłumaczeniu?

Był bardzo przydatny, mam nawet jeszcze kilka baboli, które chciałem podać, ale nie widzę już tego tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:28, Goyaka napisał:

Czy na dobre zniknął wątek poświęcony polskiej wersji GW i jego tłumaczeniu?

Delikatnie mówiąc: CDP umyło ręce w tym temacie na zasadzie - "murzyn zrobił swoje - murzyn może odejść": podziękowali ekipie tłumaczy i już nie współpracują ze sobą. Zajrzyj na guildwars.pl/forum i tam w odpowiednim temacie zgłaszaj błędy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1. Searing Heat
2. Teinai''s Heat (z propha musiałbyś czymś zastąpić, może Meteor Shower, albo Incendiary Bonds)
3. Immolate
4. Rodgort''s Invocation
5. Glyph of Lesser Energy (przydatny jak ktos ściągnie enchanty)
6. Elemental Attunement
7. Fire Attunement
8. Res

zamiast glifa można wziąć Aura of Restoration. Mam to na ab i gra tym mój hero, w obu wypadkach sprawdza się świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No cóż, za dużo kombinowania na moje- rodgort daje wystarczający damage a nie castuje się 5 sekund- obecnie jak latam z hero to rzadko który mob dożyje na tyle długo żeby hero rzucił shower, a co dopiero 3 xD
To co, mam mu całą rozpiskę zbroi i broni podawać? Bez jaj, chyba każdy sobie wybierze co mu pasuje- broń to staff hrt, hct fire, enchantments 20% longer i +30 health bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:40, Budo napisał:

/.../

1. Searing Heat
2. Teinai''s Heat (z propha musiałbyś czymś zastąpić, może Meteor Shower, albo Incendiary Bonds)
3. Immolate
4. Rodgort''s Invocation
5. Glyph of Lesser Energy (przydatny jak ktos ściągnie enchanty)
6. Elemental Attunement
7. Fire Attunement
8. Res

zamiast glifa można wziąć Aura of Restoration. Mam to na ab i gra tym mój hero, w obu wypadkach
sprawdza się świetnie.


Ale póki nie złapiesz elita (Elem. Att.) to warto mieć coś, co jeszcze dowali dmg.

Ja mam na razie tak (E/Me; lvl 9; Proph; fire magic 11 + 4, energy storage 4 + 1)

1. Fire Att
2. Glyph of LE
3. Meteor Shower
4. Phoenix
5. Rodgort''s invocation
6. Lava Font (AoE) / Inferno (jak cię otoczą)
7. Fireball
8. Aura of Restoration

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 13:51, Budo napisał:

/.../

On raczej chce build dla siebie nie dla hero. :> Skoro ma tylko Prophecies to jak może mieć hero? Oj nie czytasz między wierszami. :D
Poza tym chodziło mi o atrybuty, a nie ekwipunek. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:10, VanPickUp napisał:

Ja mam na razie tak (E/Me; lvl 9; Proph; fire magic 11 + 4, energy storage 4 + 1)


Hehe, na tym etapie to możesz se byle co na pasek wrzucić i będzie sie fajnie grało :))

co do elita- do złapania dość późno, chyba dopiero drake na wyspach ognia, a co do braku tegoż w buildzie- konieczny wtedy staje sie glif, bo rodgort jest po prostu za drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Rany, ale sie czepiasz-
primo- napisałem że sprawdza się nie tylko na hero- też na ab- więc samemu można tym spokojnie grać
a drugie primo- jakie mogą być niby atrybuty co? 12 energy storage i 12 fire, to chyba logiczne :O
Jak ktoś ma /mo jako secondary, można wpakować tę końcówkę w healing/protection prayers dla resa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:18, Budo napisał:

a drugie primo- jakie mogą być niby atrybuty co? 12 energy storage i 12 fire, to chyba logiczne

Ehhh: a czy niektóre buildy nie sprawdzają się lepiej, gdy wsadzi się w nie runy? Gdyby wszyscy myśleli jak Ty to każdy build byłby tylko z wypisanymi skillami - a takiego jeszcze nigdy nie widziałeś, prawda? :>
Poza tym później zacząłeś się czepiać buildów, które ja podałem twierdząc, że hero sobie z nimi słabo radzą - ja podałem buildy dla żywego gracza, więc... czytaj między wierszami lub jak to się mówi: ze zrozumieniem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:16, Budo napisał:

> Ja mam na razie tak (E/Me; lvl 9; Proph; fire magic 11 + 4, energy storage 4 + 1)

Hehe, na tym etapie to możesz se byle co na pasek wrzucić i będzie sie fajnie grało :))


Zgadza się, ale jak fajnie solo się chodzi :)))

Dnia 11.10.2007 o 14:16, Budo napisał:

co do elita- do złapania dość późno, chyba dopiero drake na wyspach ognia, a co do braku tegoż
w buildzie- konieczny wtedy staje sie glif, bo rodgort jest po prostu za drogi.


SoC''a nie dostaniesz wcześniej jak w LA, więc do tego czasu każdy orze, jak może :), a Rodgort + Aura of Restoration to szybki sposób na leczenie +50hp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że masz dzisiaj jakiś problem z moimi postami

Dnia 11.10.2007 o 14:21, Pajonk78 napisał:

Ehhh: a czy niektóre buildy nie sprawdzają się lepiej, gdy wsadzi się w nie runy?


Nie piszę takich podstaw, bo to wiadoma sprawa- sorry, ale wiadomo, że jak używasz fire magic to wsadasz runę na fire, jaka- to Twój wybór. Niedawno pisałem o tych podstawowych zasadach...

>Gdyby wszyscy

Dnia 11.10.2007 o 14:21, Pajonk78 napisał:

myśleli jak Ty to każdy build byłby tylko z wypisanymi skillami - a takiego jeszcze nigdy nie
widziałeś, prawda? :>


Nie chcę mówić co by było, gdyby wszyscy myśleli tak jak Ty...

Dnia 11.10.2007 o 14:21, Pajonk78 napisał:

Poza tym później zacząłeś się czepiać buildów, które ja podałem twierdząc, że hero sobie z
nimi słabo radzą


Yy jakiś cytacik? Widzę, że podałeś buildy dla żywego gracza, bo hero nie umie korzystać z echo.
Chodziło mi tylko czas rzucania showera- zdaje sie, że żywi gracze ele nie mają go skróconego w stosunku do hero ><

Dnia 11.10.2007 o 14:21, Pajonk78 napisał:

ja podałem buildy dla żywego gracza, więc... czytaj między wierszami lub
jak to się mówi: ze zrozumieniem. ;)


Nie mam problemów z czytaniem ze zrozumieniem, zapytaj kogokolwiek na forum ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:29, VanPickUp napisał:

SoC''a nie dostaniesz wcześniej jak w LA


Yy no wiem o tym, ale co z tego jak masz SoC''a jak elit jest na końcu gry xD

Dnia 11.10.2007 o 14:29, VanPickUp napisał:

więc do tego czasu każdy orze, jak może :), a Rodgort
+ Aura of Restoration to szybki sposób na leczenie +50hp


Aura to tylko takie mini-wsparcie, tak naprawdę nieprzydatne w dalszych etapach (może jako przykrycie dla attunementów)- gdy trafiasz solidnych wrogów, to niestety ino dobry lekarz pomoże, tym sie nie wyleczysz. A na energy storage 13 aura daje z rodgortem leczenie za dziewięćdziesiąt kilka hp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 14:30, Budo napisał:

Yy jakiś cytacik?

A proszę bardzo:

Dnia 11.10.2007 o 14:30, Budo napisał:

który mob dożyje na tyle długo żeby hero rzucił shower

Jeszcze raz zaznaczam: podałem buildy dla żywego gracza, który nie posiada dostępu do hero, a Ty zaczynasz jakieś polemiki nt. herosów, że sobie z czymś takim nie poradzą - właśnie przez to widzę jak czytasz "ze zrozumieniem". :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podobno tutaj można zadawać lamerskie pytania. Jeśli nie można, to z góry przepraszam. Przechodząc do sedna - czy jeśli kupię jedną z kampanii (Prophecies) w wersji angielskiej, a następnie dwie pozostałe i ewentualnie dodatek w wersji kinowej z polskimi napisami, to czy nie będzie żadnych zgrzytów i będę mógł bez przeszkód grać w każdą z nich? Przypuszczam, że tak, ale wolę się upewnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2007 o 20:59, nieszczescie napisał:

Miecza w grze nie widziałem(mam tylko podstawkę czego jeszcze chcecie xD) ale mi nawet na screenie
się podoba :P Choć jeszcze bardziej mi się podoba taki miecz jakby Fiery i jeszcze taki Ice
w jednym... nie wiem jak się nazywa :)


Mam Fiery Dragon Sword, ale niestety jest on "fabrycznie" upośledzony (wmonowane na stałe fire damage)... a ten miecz, o którym mówisz: to Elemental Sword, i w praktyce jest on paskudny (za krótki i za płaski). Najładniejszy miecz to i tak Glacial Blade, nie ma na niego mocnych jeżeli oceniać tylko na podstawie skinów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 16:29, Wiksac17 napisał:

Mam Fiery Dragon Sword, ale niestety jest on "fabrycznie" upośledzony (wmonowane na stałe fire
damage)

E tam od razu "upośledzony". Dobry warek powinien mieć w arsenale miecz zadający obrażenia od jednego z żywiołów - choćby po to, by naparzać nim innego warka, bo jak wiadomo ci mają niższy armor przeciw "elemental damage".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie tylko prosze nie nazywajcie mnie Noobem.
Czzęsto spotykam się z oręleniami elte tome (np: warior elite tom) o co chodzi z tymi tomami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować