Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 09:38, Pajonk78 napisał:

> na guldwiki pisze że wałsnie w tej zbrojowni
Na GWWiki jest napisane dość wyraźnie: He will not offer his services if your Kurzick Faction
is zero or is less than your Luxon Faction, regardless whether Vasburg Armory is under Luxon
or Kurzick control at the moment you talk to him.
- dlaczego niektórzy nie czytają ze zrozumieniem
tylko wyrywkowo? :>


no ale ja mam pkt kurzicków i dalej nie moge kupic tej zbroi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 16:41, Gvynbleidd napisał:

Mam jedno pytanie tylko prosze nie nazywajcie mnie Noobem.
Czzęsto spotykam się z oręleniami elte tome (np: warior elite tom) o co chodzi z tymi tomami?

To taki przedmiocik, dzięki któremu możesz się nauczyć elitarnej umiejętności bez łapania jej od bossa. Wystarczy mieć ją odblokowaną na swoim koncie (np. za punkty uznania Balthazara) i "użyć" (dwuklikiem) taki właśnie elite tome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są dwa rodzaje Tome - Elite Tome i Tome.

Dzięki nim możesz nauczyć się jednej umiejętności odblokowanej na koncie - z Tome możesz się nauczyć nieelitarnych umiejętności, a z Elite Tome - elitarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

żeby uzupełnić nieco wypowiedź Pajonka- możesz dowolnie zmieniać sobie wersję językową Twojego guild wars- niezależnie od tego ile i jakie cześci posiadasz- ustawia sie to w menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 17:45, Budo napisał:

żeby uzupełnić nieco wypowiedź Pajonka- możesz dowolnie zmieniać sobie wersję językową Twojego
guild wars- niezależnie od tego ile i jakie cześci posiadasz- ustawia sie to w menu.


No i dodajmy, że wszyscy uber pr0 używają bora-bora ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:00, Valentino S.A. napisał:

powie mi ktoś jak tą elitarną zbroje krzuicków zdobyc ? mam pkt kurzików ale nie moge jej dalej
kupic ?


1. Idziesz do pana Giygas w Vasburg Armory.
2. Masz więcej punktów Kurzików niż Luxonów.
3. Outpost jest pod kontrolą Kurzików.
4. Masz pieniądze i materiały.

Jeśli zachodzi 1, 2, 3 i 4 to kupujesz armor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:00, Valentino S.A. napisał:

powie mi ktoś jak tą elitarną zbroje krzuicków zdobyc ? mam pkt kurzików ale nie moge jej dalej
kupic ?


Idziesz do Vasburg Armory, gadasz z Gingasem (czy jak mu tam, no NPC od armoru) no i kupujesz. Żadna filozofia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbroję można kupić nawet gdy ta lokacja jest po stronie Luxonów - co zresztą było napisane w linku, który podałem. Warunkiem jest posiadanie większej ilości punktów Kurzick niż Luxon. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 18:13, Pajonk78 napisał:

Zbroję można kupić nawet gdy ta lokacja jest po stronie Luxonów - co zresztą było napisane
w linku, który podałem. Warunkiem jest posiadanie większej ilości punktów Kurzick niż Luxon. ;)


Hmmm, nie kupowałem, to nie będę się mądrzył, ale wiem, że na przykład kupiec nie chce ze mną gadać kiedy miasto jest luxońskie. Myślałem, że podobnie spraw ma się z crafterem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, szkoda, że nie można grac w Polymock z innymi żywymi graczami. Byłoby to fajne urozmaicenie, bo komputerowych przeciwników jest znacznie za mało. A dwaj ostatni to żadne wyzwanie. Polymock jest naprawdę swietny, szkoda by było jakby ArenaNet się tym nie zajęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie polymock jakoś nie przypadł do gustu.Najprawdopodobniej zniechęcił mnie do niego drugi pojedynek który chyba jest najtrudniejszy ze wszystkich.Ale czasami miło oderwać się od codziennych "zajęć" w GW i pograć w polymocka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że chodzi wam o tą minigierke w GWEN? ;) W Clicku! też o tym pisali i narzekali też że nie mozna grać z żywymi graczami. Ja niestety nie miałem okazji w to grać , ani nawet zobaczyć ;) Może ktoś walnąć skrina i powiedzieć oco mniej-więcej chodzi w tej grze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest coś jak Pokemony. Wybierasz na początku trzy stwory jakie można spotkac w grze (trzeba je wcześniej zarejestować, a jeszcze wcześniej zdobyć) i wybierasz kolejnosc ich wystawienia do walki. Kazdy rodaj stwora ma trzy swoje skille. Pięć innych skilli jest zawsze takie same. Sztuka polega na tym aby pokonać potwory przeciwnika. Ten kto pokona trzy potwory wygrywa. Liczy się taktyka i dobre używanie skilli. Fajne to jest i wciąga. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 19:52, HumanGhost napisał:

To jest coś jak Pokemony. Wybierasz na początku trzy stwory jakie można spotkac w grze (trzeba
je wcześniej zarejestować, a jeszcze wcześniej zdobyć) i wybierasz kolejnosc ich wystawienia
do walki. Kazdy rodaj stwora ma trzy swoje skille. Pięć innych skilli jest zawsze takie same.
Sztuka polega na tym aby pokonać potwory przeciwnika. Ten kto pokona trzy potwory wygrywa.
Liczy się taktyka i dobre używanie skilli. Fajne to jest i wciąga. :-)



Hmm..no ciekawa sprawa ;) Trzeba trochę pogłówkować , pomyślić ;) Dobrze że można używać skilli tych potworków podczas walki ;) To urozmaica tą mini gierkę i robi się strategia w świecie GW :D Dorby pomysł ArenaNet :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować