Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.10.2007 o 21:30, Valentino S.A. napisał:

ponawiam moje pytanie : co zorbic żeby zbrojownia vasburgów przeszła na strone kurzików ?
czy tylko musze czegac aż zostanie odbita ta zbrojowania ?


Zaczekaj albo pomóż ją odbić na Aliance Battle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.10.2007 o 20:21, kara55 napisał:

Może mi ktoś powiedzieć ile jest wart minipet co sie zowie Miniature Lich (gold)?

Ja wczoraj kupiłem za 100k + Ecto - jeśli trafisz taniej to bierz i się nie zastanawiaj. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 08:29, Wiksac17 napisał:

Ile jest wart perfect Sephis Sword (z req10, 20/20, 15^50 i +30hp)?

Na guru dokładnie taki sam zszedł za 25k. Więc w grze jakieś 15-20k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Tak tanio? Myślałem że sephis swordy to droższy skin. Hmm, a co do zbroi i Vasburg Armory, to naprawde wystarczy mieć więcej pkt kurzicków niż luxonów i mozna kupić zbroję 15k kurzick, sam tak robiłem, jak Vasburg było w rękach luxonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 10:08, Budo napisał:

Tak tanio? Myślałem że sephis swordy to droższy skin.

Sam się zdziwiłem i uważam, że wycena jest niezbyt zgodna z prawdą. Wątpię, aby ze względu na req. 10 cena aż tak drastycznie spadła. Samo 15^50 i req. 9 widziałem po ~50k - a z 20/20 i +30hp to pewnie i z 80k. Ten pewnie IMO z połowę tego. Wątpię, aby rynek był nimi zalany tak jak kiedyś Dead Swordami, więc wydaje mi się, że jednak nadal są trochę droższe.

Dnia 12.10.2007 o 10:08, Budo napisał:

Hmm, a co do zbroi i Vasburg Armory, to naprawde wystarczy mieć więcej pkt kurzicków niż luxonów i mozna kupić > zbroję 15k kurzick, sam tak robiłem, jak Vasburg było w rękach luxonów.

Oboje piszemy to od wczoraj i mimo tego gość dalej pyta o to samo - czy ktoś może logicznie wytłumaczyć dlaczego to robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:29, LuQeMaStEr napisał:

Mam takie proste pytanie : Gdzie się najbardziej opłaca farmić warem ?

A może dodasz jakie kampanie posiadasz? Ogólnie to chyba głównie UW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ArenaNet znowu przeciwko mnie! Jak już jakiś fajny weekend to akurat wtedy kiedy mnie nie ma. Normalnie ręce załamać. Pofarmiło by się trochę reputacji u Asurów a tu "cztery litery". Ehh mówi się trudno. W poniedziałek wstane o świcie i może trochę jeszcze pofarmię. ;]

P.S. Jakie macie najwyższe rangi u frakcji z Eye of the North? Tak z ciekawości pytam. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze względu na ten weekend mam zamiar w ogóle pograć w dodatek, bo na razie to mnie jednak od siebie odrzucił. Skoro jest tak krótki jak wszyscy piszą to pewnie go nawet skończę przez te dwa dni. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 14:55, Budo napisał:

6, albo 7 już u krasnali.

Czy dobrze słyszałem, że właśnie u nich jest najłatwiej nabijać punkty ze względu na fakt, że w każdym Dungeonie właśnie dla nich się je zdobywa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tak, reputację krasnali kosisz w lochach, dodatkowo jest jeden specjalny loch własnie do tego przeznaczony, gdzie punkty lecą bardzo szybko. Wolniej idzie z Nornami (przynajmniej mi), bo raczej mało ich pkt zdobywasz przy okazji fabuły. Szybko też idzie u Asurów (r4 tylko przy fabule) i Vanguardów (masa trupów i łażenia przy okazji misji ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 15:06, kamyk95 napisał:

MOże mi ktoś doradzić jak zabić Nieumarłego Licza i Shiro Tagachi w Nighfallu?

Heros Necro , ze skilem Elitarnym z blood magick SPOIL VICTORY. Do tego kilka skili n a degen i osłabienie z blood magick. Taktyka zabijasz licha(to proste jak jednag tego nie potrafisz odpusc sobie ta misje i zrob z ludzmi) Potem ignorujesz shiro i zdobywasz 5kapliczek na około niego(zabijasz scierwo z kapliczek i czekasz az pasek dojdzie do konca) Tak z buffowany lejesz shiro i pamietasz by necro trzymał na nim SV. I patrzysz jak shiro pada jak mucha.
jesli nie masz SV(nie posiadasz FACTIONS) poszukaj zywych graczy lub zastąp go SS(Spilitefull spirit ) Zaleznie od buildu z SS moze byc łatwiej(jesli np masz miniony to SS bedzie lepszy). PARty to jaki wArrior , MINIMUM 2dobre monki(najlepiej hero) , henh illusion , fire magick , i według uznania w zaleznosci od klasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 13:40, HumanGhost napisał:

P.S. Jakie macie najwyższe rangi u frakcji z Eye of the North? Tak z ciekawości pytam. :-)

Ja też w weekend wiele nie pogram, ale ostrzę sobie apetyt na podbicie trochę ranku u Nornów (brakuje mi 10k do r6). Przy podwójnych punktach jedno wyczyszczenie lokacji ~1h to jakieś 8-10k punktów, więc warto zrobić te 3-4 runy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka,mam parę pytani.
1.Czy w Guild Wars Factions i Nighfall są bossy??Chodzi o to że idziesz z grupą ludzi na jakiegoś trudnego moba.
2.Jak sprawdzić ile gra osób na serwerze??
3.Czy po zdobyciu 20 lvl już się nie zdobywa nowych umiejętności??

Czy warto kupić dodatek Eye of the North?? Jakie ten dodatek daje nowe możliwości??

PS To pytanie jest nie do tego tematu.Miałem kiedyś konto na gram.pl ,ale zapomniałem do niego hasła i nie mam dostępu do poprzedniego e-maila,co zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 16:27, SonGoku10 napisał:

Siemka,mam parę pytani.
1.Czy w Guild Wars Factions i Nighfall są bossy??Chodzi o to że idziesz z grupą ludzi na jakiegoś
trudnego moba.


Raczej nie coraz to nowsze buildy pozwalają na solowanie bossów.

Dnia 12.10.2007 o 16:27, SonGoku10 napisał:

2.Jak sprawdzić ile gra osób na serwerze??


Chyba się nie da, ale w GW nie ma serwerów takich jak w innych mmo, tutaj możesz spotkać każdego gracza.

Dnia 12.10.2007 o 16:27, SonGoku10 napisał:

3.Czy po zdobyciu 20 lvl już się nie zdobywa nowych umiejętności??


co masz na myśli ? skille możesz zdobywać, punkty umiejętności też, ale punkty atrybutów już nie.

Dnia 12.10.2007 o 16:27, SonGoku10 napisał:

Czy warto kupić dodatek Eye of the North?? Jakie ten dodatek daje nowe możliwości??


Oczywiście, że warto ma wspaniały klimat, ciekawą historię (choć krótką) bohaterów, minigry, dungeony, sporo ciekawych skilli, nowe itemy, tytuły. Moim zdaniem naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 12:43, Pajonk78 napisał:

A może dodasz jakie kampanie posiadasz?


Fakt zapomniałem. Mam wszystkie kampanie ...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować