Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2007 o 19:14, Furion III napisał:

Czy w guild wars mozna zdobywac jakies cenne przedmioty tak jak w WoW : unikalne miecze, tarcze,
zbroje itp??


Oczywiście w GW są bronie z unikalnymi skinami, ale tutaj nie odgrywają jakiejś ważnej roli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 19:14, Furion III napisał:

Czy w guild wars mozna zdobywac jakies cenne przedmioty tak jak w WoW : unikalne miecze, tarcze,
zbroje itp??


Można zdobywać przedmioty tzw "rare skin" czyli rzadkie- nie są one specjalnie mocne (mają standardową silę), ale za to ładnie wyglądaja i są bardzo poszukiwane i drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już nie wiem. Cały czas zastanawiam się nad profką. Chcę sobie zrobić postać. Elemek, monk lub ryt. Elemek zadaje dobry dmg, ryt wszechstronny, a monk jest najlepszy w leczeniu, w walce też nieźle sobie radzi. Ale ryt nie healuje tak dobrze jak monk i atakuje jak elemek, monk walczy gorzej od obu profesji, a elemek skupia się głównie na jednym(ale to pomieszane...). Ktoś może doradzić? Normlanie chyba sam nie wybiorę. BTW. Mam wszystkie części.

Jeszcze jedno mnie trapi, że monk TYLKO leczy i nadaje się do 55 hp. Pewnie się mylę, mógłby trochę wzbogacić ten opis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grasz pierwszy raz tak?Co do rytualisty to ci nic nie powiem bo nie mam factions.Natomiast według mnie ciekawiej gra się elementalistą bo monk to tylko uzdrawianie chyba że zrobisz sobie ofensywnego monka:)Natomiast monkiem chyba lepiej się farmi...Rzeczywiście trudny wybór ale ja ci radzę zdrobić sobie elementalistę a jako drugą postać (po prześciu pierwszą) zrobić sobie monka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:01, Nadrill napisał:

No już nie wiem. Cały czas zastanawiam się nad profką. Chcę sobie zrobić postać. Elemek, monk
lub ryt. Elemek zadaje dobry dmg, ryt wszechstronny, a monk jest najlepszy w leczeniu, w walce
też nieźle sobie radzi. Ale ryt nie healuje tak dobrze jak monk i atakuje jak elemek, monk
walczy gorzej od obu profesji, a elemek skupia się głównie na jednym(ale to pomieszane...).
Ktoś może doradzić? Normlanie chyba sam nie wybiorę. BTW. Mam wszystkie części.

Jeszcze jedno mnie trapi, że monk TYLKO leczy i nadaje się do 55 hp. Pewnie się mylę, mógłby
trochę wzbogacić ten opis?


Robiac monka praktycznie wszedzie sie dostaniesz do teamu- monkow zawsze brakuje. Kiedy zrobisz monka na farm bedziesz mogl dosc zarobic by wyposazyc i jego i inne postacie.

Co do leczenia...
Bonder sie przydaje, healing monk z LoDem tez jest bardzo fajny, ale nic nie zastapi monka z Protective Spiritem ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie spory update był i to całkiem IMO fajny :)
Wreszcie jest hard mode w GWEN (aczkolwiek nie wszystkim HM działa, przynajmniej kilka osób sie na to skarżyło)
Na pierwszy ogień pewnie pójdzie wizyta u ciotki Murakai :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 21:02, cinus` napisał:

Właśnie spory update był i to całkiem IMO fajny :)
Wreszcie jest hard mode w GWEN (aczkolwiek nie wszystkim HM działa, przynajmniej kilka osób
sie na to skarżyło)
Na pierwszy ogień pewnie pójdzie wizyta u ciotki Murakai :]



chowamy ksiazki do ''vault box''a, idziemy po nowe, placimy za uzupelnienie "missing pages" (dostaniemy te strony ktore sa w ksiazkach w vaultboxie), oddajemy i dostajemy nagrode,

dziala tylko raz (najwidoczniej stare ksiazki nie pamietaja wszystkich informacji potrzebnych grze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:06, Master J napisał:

Grasz pierwszy raz tak?Co do rytualisty to ci nic nie powiem bo nie mam factions.Natomiast
według mnie ciekawiej gra się elementalistą bo monk to tylko uzdrawianie chyba że zrobisz sobie
ofensywnego monka:)Natomiast monkiem chyba lepiej się farmi...Rzeczywiście trudny wybór ale
ja ci radzę zdrobić sobie elementalistę a jako drugą postać (po prześciu pierwszą) zrobić sobie
monka.


Nie, nie gram pierwszy raz. Chcę się dowiedzieć, która daje więcej satysfakcji i jest fajna. Chodzi mi o subiektywną opinię, a nie okiem pro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:34, Nadrill napisał:

> Grasz pierwszy raz tak?Co do rytualisty to ci nic nie powiem bo nie mam factions.Natomiast

> według mnie ciekawiej gra się elementalistą bo monk to tylko uzdrawianie chyba że zrobisz
sobie
> ofensywnego monka:)Natomiast monkiem chyba lepiej się farmi...Rzeczywiście trudny wybór
ale
> ja ci radzę zdrobić sobie elementalistę a jako drugą postać (po prześciu pierwszą) zrobić
sobie
> monka.

Nie, nie gram pierwszy raz. Chcę się dowiedzieć, która daje więcej satysfakcji i jest fajna.
Chodzi mi o subiektywną opinię, a nie okiem pro.


Tak się składa że mam wszystkie 3 profesje xD Zacznijmy po kolei:
1. Moja pierwsza postać monk jeszcze na trialu szybko mi się znudziła(nawet pierwszej misji w zniszczonym Askalonie nie zrobiłem :P) Teraz tylko mam Monka PvP i gram jak mi się nudzi :P

2. Elementalista gra tą klasą przynosi mi wiele satysfakcji xD Tyle masowych śmierci to na prawdę piękne! Pokochałem tą profesje wtedy kiedy zostałem otoczony przez trochę słabsze potwory xD Było ich z 10... jedno piekło... i wszyscy nie żyli xD Wtedy pokochałem tą profke.

3. Przed kupnem Faca zainstalowałem sobie triala(faca kupię gdzieś na początku listopada razem z wiedźminem jak skończę propa a to jeszcze 4 misje xD). Zrobiłem sobie rytka i bardzo mi się podoba xD Wygląda efektywnie ale skille już mniej xD Daje mi wiele przyjemności gra nim a to tylko dopiero trial xD

Podsumowanie: w Propie zrób sobie Ele/monk dobry podobno farm na hydrach a w Facu Ryt/Ele i build mass dmg musi być fajnie :P

PS: to ocena obiektywna nie pr0 xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 22:34, Nadrill napisał:

Nie, nie gram pierwszy raz. Chcę się dowiedzieć, która daje więcej satysfakcji i jest fajna.
Chodzi mi o subiektywną opinię, a nie okiem pro.


moja opinia jest bardzo subiektywna poniewaz gram tylko Elem od 27 miesiecy (ponad 1.000godzin) i jeszcze mi sie nie znudzila :P

elem ma bardzo duzo many, wiec czasem zmieniam pasek skilli tak ze nie mam zadnego skilla elem (elem jest najbardziej uniwersalny chyba)

ps cyferki damage''u mam ustawione na max''a :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lipa update... fajnie z tymi książkami, ale nerf spiritów i buff ele jest nie do wybaczenia :/
Czym to w ogóle jest podyktowane? Że co, sf było za słabe, to jeszcze dopierdzielić parę sekund burna? Masakra... dobrze, że woja za bardzo nie ruszyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Murakai + HM = fun. :)
Loch nie jest za trudny, ale jednak stanowi teraz pewne wyzwanie.
Natomiast sama Cioteczka mimo posiadania 32 levelu jest równie prosta do utłuczenia jak wcześniej. Nawet bez dazera w drużynie poszło nam elegancko i bez zgonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:44, Krejt napisał:

Natomiast sama Cioteczka mimo posiadania 32 levelu jest równie prosta do utłuczenia jak wcześniej.

Szybciej padła niż na NM, więc nie wiem czy jest tak równie prosta :P

Dnia 13.10.2007 o 00:44, Krejt napisał:

Nawet bez dazera w drużynie poszło nam elegancko i bez zgonów.

W sumie tylko z enchanted było więcej kłopotów niż na NM, a tak to w miare sprawnie szło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 00:29, Budo napisał:

Lipa update... fajnie z tymi książkami, ale nerf spiritów i buff ele jest nie do wybaczenia
Czym to w ogóle jest podyktowane? Że co, sf było za słabe, to jeszcze dopierdzielić parę sekund
burna? Masakra... dobrze, że woja za bardzo nie ruszyli.

SF owszem było nerfione, więc teraz wyrównali. Naprawdę te parę sekund burningu nic nie zmienia.
W ogóle te buffy elema to dodanie tak naprawdę kilku dmg, nie wiem jaki masz z tym problem?
Tak samo jak z duszkami - to chyba lepiej że są słabsze, biorąc pod uwagę ich "populację" w pewnym dungeonie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 01:24, qrczak90 napisał:

SF owszem było nerfione, więc teraz wyrównali.


Kiedy sf było nerfione? Zapodaj jakimiś linkami, bo sobie nie przypominam...

>Naprawdę te parę sekund burningu nic nie zmienia.

Dnia 13.10.2007 o 01:24, qrczak90 napisał:

W ogóle te buffy elema to dodanie tak naprawdę kilku dmg, nie wiem jaki masz z tym problem?


Ale po co? To dodajmy też rytowi parę dmg, wojowi i innym klasom ;]

Dnia 13.10.2007 o 01:24, qrczak90 napisał:

Tak samo jak z duszkami - to chyba lepiej że są słabsze, biorąc pod uwagę ich "populację" w
pewnym dungeonie ;]


Nie wiem o jakim mowa- fakt jest taki, że bije to też w zwykłych rytów, gdzie 50 życia, to przeważnie jedna aktywacja duchów takich jak shelter, union, displacement, czyli powszechnie używanych...

Za to wrócił report o ile się nie mylę... i oby został, qrczak już nie będziesz uciekał z ra ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

> SF owszem było nerfione, więc teraz wyrównali.

Kiedy sf było nerfione? Zapodaj jakimiś linkami, bo sobie nie przypominam...


Było, było. Był zbyt potężny i jeden elemek na GvG robił spore zamieszanie wtedy.
Aha... No i pomimo tego nerfu już mniej więcej można zobaczyć nową metą, która utworzyła się wczoraj. Dwa mesy z E-Surge i E-Burn z 3 Warkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

Kiedy sf było nerfione? Zapodaj jakimiś linkami, bo sobie nie przypominam...

Ze 2 miechy temu? Podczas takiego dużeeegooo update''a, poszukaj sobie na wiki...

Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

Ale po co? To dodajmy też rytowi parę dmg, wojowi i innym klasom ;]

Skoro uznali, że tak będzie lepiej - widocznie mieli swoje powody. Ja tam AN ufam, jedyny update jaki mi się nie podobał to znerfienie mojego ukochanego rt-spajka :P

Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

Nie wiem o jakim mowa

Slavers'' Exile. Przy samym Duncanie można, a nawet należy bawić się w swapowanie tych duszków, ale po drodze też jest ich bardzo dużo.

Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

fakt jest taki, że bije to też w zwykłych rytów, gdzie 50 życia, to
przeważnie jedna aktywacja duchów takich jak shelter, union, displacement, czyli powszechnie
używanych...

Jedna aktywacja czyli co? Że niby jeden duszek ma ogólnie 50hp? Chyba coś wymyślasz :P

Dnia 13.10.2007 o 07:52, Budo napisał:

Za to wrócił report o ile się nie mylę... i oby został, qrczak już nie będziesz uciekał z ra

Będę :) Matołki, które nie wiedzą o istnieniu na przykład Res Signeta nie będą również wiedziały o istnieniu takiej skomplikowanej komendy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2007 o 20:01, Nadrill napisał:


Moim zdaniem Ryt, a grałem wszystkimi możliwymi postaciami w grze. Healuje podobnie jak monk tylko trochę... inaczej jeśli chodzi o sposób, może stawiać bardzo przydatne duchy i wyczarowywać przedmioty które naprawdę są potężne jeśli się je dobrze wykorzysta.

No i ta postać ma niepowtarzalny klimat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować