Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 09:13, Fagno napisał:

>
Moim zdaniem Ryt, a grałem wszystkimi możliwymi postaciami w grze. Healuje podobnie jak monk
tylko trochę... inaczej jeśli chodzi o sposób, może stawiać bardzo przydatne duchy i wyczarowywać
przedmioty które naprawdę są potężne jeśli się je dobrze wykorzysta.

No i ta postać ma niepowtarzalny klimat ;).


Ryt healuje duzo gorzej niz monk :P trudniej utrzymac rytem caly team wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:15, r3d90 napisał:

Ryt healuje duzo gorzej niz monk :P trudniej utrzymac rytem caly team wg mnie.


Grałem długo monkiem i długo rytem, tym drugim zdecydowanie łatwiej jak dla mnie leczyć drużynę :). Na PvE z powodzeniem zastępuje monka, na PvP z resztą często też się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>/.../


Wiesz,niespecjalnie wydaje mi się żeby F kosztowało 130 zeta.Jeśli w EMPiK''u NF kosztuje 49zł to trudno żeby F więcej kosztowało...sprawdź.

PS.Nie wie ktoś ile są warte teraz 6 Golden Eggs??Czy ktoś chciałby zakupić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:15, r3d90 napisał:

Ryt healuje duzo gorzej niz monk :P trudniej utrzymac rytem caly team wg mnie.


Nie powiedzałbym, że leczy gorzej- leczy inaczej, dobry resto to naprawdę silne leczenie.

Qrczak---> "aktywacja" pisałem w sensie działania- te duchy tracą ok 50 życia za każdym razem jak chronią gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to o co chodzi z tą łaską bogów?Wiem że zdobywa się ją kiedy gracze z całego śwata osiągną jakiś max tytuł określoną liczbę razy.Ale co ta łaska tak właściwie daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 11:48, Master J napisał:

Tak w ogóle to o co chodzi z tą łaską bogów?Wiem że zdobywa się ją kiedy gracze z całego śwata
osiągną jakiś max tytuł określoną liczbę razy.Ale co ta łaska tak właściwie daje?


Dostęp do FoW i UW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:13, Fagno napisał:

>
Moim zdaniem Ryt, a grałem wszystkimi możliwymi postaciami w grze. Healuje podobnie jak monk
tylko trochę... inaczej jeśli chodzi o sposób, może stawiać bardzo przydatne duchy i wyczarowywać
przedmioty które naprawdę są potężne jeśli się je dobrze wykorzysta.

No i ta postać ma niepowtarzalny klimat ;).


No właśnie się też zastanawiam nad monkiem. Ryt też fajny, wszechstronny i może zadawać dmg, lae podobno teraz go mocno znefriono. Chybs pogram elemkiem, ale bardzo ciągnie mnie do monka. Tylko odpycha że WYŁĄCZNIE leczy. I ma jeden farm: 55 hp. Chyba, że się mylę, niech mnie ktoś uświadomi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:08, Nadrill napisał:

No właśnie się też zastanawiam nad monkiem. Ryt też fajny, wszechstronny i może zadawać dmg,
lae podobno teraz go mocno znefriono. Chybs pogram elemkiem, ale bardzo ciągnie mnie do monka.
Tylko odpycha że WYŁĄCZNIE leczy. I ma jeden farm: 55 hp. Chyba, że się mylę, niech mnie ktoś
uświadomi. :)


Do tego głównie jest mnich, by leczyć/chronić. I to nie jest "wyłącznie", a "aż", bo roboty może być sporo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 12:28, lordfett napisał:

> No właśnie się też zastanawiam nad monkiem. Ryt też fajny, wszechstronny i może zadawać
dmg,
> lae podobno teraz go mocno znefriono. Chybs pogram elemkiem, ale bardzo ciągnie mnie do
monka.
> Tylko odpycha że WYŁĄCZNIE leczy. I ma jeden farm: 55 hp. Chyba, że się mylę, niech mnie
ktoś
> uświadomi. :)

Do tego głównie jest mnich, by leczyć/chronić. I to nie jest "wyłącznie", a "aż", bo roboty
może być sporo ;)


W sumie tak, ale w GW profesje są bardzo wszechstronne. Chyba tylko mnich robi to, co do niego należy i nie ma alternatywy. Elem dużo czaruje i zadaje świetny dmg, ale to dość długo trwa. Myślałem, że monk potrafi trochę więcej, chyba, że healowanie i protowanie dają kolosalną satysfakcję. Ma też fajne ubranka. Ale healowanie cały czas mi się nie widzi, chętnie bym też poatakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są skille dla monka do ataku.
No nie ma dużych obrażeń ale jakie szybkie!
Weźmy sobie "Pomstę", za każdym razem jak oberwiesz to przeciwnik, który zaatakował otrzymuje obrażenia, bardzo przydatne szczególnie na Shiro ;].
(w NF tym bardziej :D).
A Rytualista świetnie się sprawdza w roli healera jak i SS bądź nazwijmy to "Dmg''era" :).
Elementalista choć duże obrażenia to mi się za bardzo nie podoba, za długo trzeba czekać na regeneracje skilli, a jeśli ktoś na ciebie zarzuci oszołomienie to już możesz się poddać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 09:56, Ashakel napisał:

>/.../


Wiesz,niespecjalnie wydaje mi się żeby F kosztowało 130 zeta.Jeśli w EMPiK''u NF kosztuje 49zł
to trudno żeby F więcej kosztowało...sprawdź.

PS.Nie wie ktoś ile są warte teraz 6 Golden Eggs??Czy ktoś chciałby zakupić??



Cena sugerowana:129,90 zł
Twoja cena:99,90 zł

A jednak xD

Dnia 13.10.2007 o 09:56, Ashakel napisał:

Są skille dla monka do ataku.
No nie ma dużych obrażeń ale jakie szybkie!
Weźmy sobie "Pomstę", za każdym razem jak oberwiesz to przeciwnik, który zaatakował otrzymuje
obrażenia, bardzo przydatne szczególnie na Shiro ;].
(w NF tym bardziej :D).
A Rytualista świetnie się sprawdza w roli healera jak i SS bądź nazwijmy to "Dmg'era" :).
Elementalista choć duże obrażenia to mi się za bardzo nie podoba, za długo trzeba czekać na
regeneracje skilli, a jeśli ktoś na ciebie zarzuci oszołomienie to już możesz się poddać.


A jak monk rzuci Łamacz czarów w walce 1vs1 i nie masz czegoś do zdejmowania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:01, Akoss-94 napisał:

Elementalista choć duże obrażenia to mi się za bardzo nie podoba, za długo trzeba czekać na regeneracje skilli, a jeśli ktoś na ciebie zarzuci oszołomienie to już możesz się poddać.


Hmmm. A od czego monk jak nie od zdejmowania kondycji? Idąc tym tokiem rozumowania każda postać może się poddać jak ma na sobie SS lub choćby SV. Na każdy skill jest sposób :)
A ele IMO wymiata (mówię to nie choć wolę inne profesje) i nie wyobrażam sobie teamu bez ele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 13:55, Matir007 napisał:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=62&pid=35527

Myślałem, że moja rada będzie pomocna :P Co do monka, to on MA leczyć i chronić, a dmg to reszta
teamu, nie? ^_^



monk może być dobrym dmg ale z tyłu bo jak ma z piesnia i pianą oraz z mieczem w rence do boju gnać to bezkomentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2007 o 12:08, Nadrill napisał:

No właśnie się też zastanawiam nad monkiem. Ryt też fajny, wszechstronny i może zadawać dmg,
lae podobno teraz go mocno znefriono. Chybs pogram elemkiem, ale bardzo ciągnie mnie do monka.
Tylko odpycha że WYŁĄCZNIE leczy. I ma jeden farm: 55 hp. Chyba, że się mylę, niech mnie ktoś
uświadomi. :)

Na ten moment mam tylko Ryta i mnie nie ciągnie do żadnej innej postaci. Generalnie najdłużej grałem rangerem i mesmerką, fajne klasy ale i tak do rytualisty się nie umywa. Co do tego nerfienia - ritual lord ma teraz ciężkie życie ale z tym też można sobie poradzić, ja używam autorskiego ciągle modyfikowanego buildu restoration + communing i nieźle idzie. Many nigdy nie brakuje, mogę leczyć ile wlezie i to skutecznie :).

Spróbuj wszystkimi, to naprawdę zależy od własnych kryteriów oceny postaci. Dla mnie ideałem jest właśnie rytualista ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować