Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2007 o 14:02, walgierz napisał:

> Elementalista choć duże obrażenia to mi się za bardzo nie podoba, za długo trzeba czekać
na regeneracje skilli, a jeśli ktoś na ciebie zarzuci oszołomienie to już możesz się poddać.


Hmmm. A od czego monk jak nie od zdejmowania kondycji? Idąc tym tokiem rozumowania każda postać
może się poddać jak ma na sobie SS lub choćby SV. Na każdy skill jest sposób :)
A ele IMO wymiata (mówię to nie choć wolę inne profesje) i nie wyobrażam sobie teamu bez ele
;)


A jakie wolisz na przykład? :P

Fagno
Słyszę cały czas, żeby spróbować... Ale od której, to już pojęcia nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:44, Nadrill napisał:

A jakie wolisz na przykład? :P

Moja główna postać to warek, którym uwielbiam grać, a którego słabości doskonale znam, więc nikt nie musi mnie o nich informować ;)
Mam też necro i rangerkę, uczę się grać monkiem.
Elemkę mam na 20 lvl, ale jeszcze bez ostatnich 30 AP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:48, walgierz napisał:

Moja główna postać to warek, którym uwielbiam grać, a którego słabości doskonale znam, więc
nikt nie musi mnie o nich informować ;)


Warek nie ma słabości ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 14:58, Budo napisał:

Warek nie ma słabości ;]

Cicho ;P
Tak tylko mówię, bo zaraz wszyscy się dowiedzą o moim super buildzie z mending i healing breeze i zaczną biegać WamMo ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:02, walgierz napisał:

Tak tylko mówię, bo zaraz wszyscy się dowiedzą o moim super buildzie z mending i healing breeze
i zaczną biegać WamMo ;(

Nie zapominaj o Frenzy+HealSig combo...
Ale cichooo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu oglądam sobie oferty sklepów internetowych dot. GW: Prophecy. Dziwne, bo w każdym status figuruje jako "towar niedostępny"... Dlaczego tak się dzieje? Ile jeszcze mam czekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:06, Krejt napisał:

Nie zapominaj o Frenzy+HealSig combo...
Ale cichooo...


Haha! Poznałem tą odwieczną tajemnicę! Czy teraz będę mógł potankować na wspólnym wypadzie z mendingiem i frenzy? Proooooszeeeee :>


xD xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:29, szuwarek48 napisał:

Mam tan sam problem co Wiksac17. Uzbierałem kase na GW:Prophesis a tu nie ma tej gry w sklepie
gram:( Czy długo nie będzie tej gry dostępnej do kupna ?? Proszę o odpowiedź.


Podejrzewam, że nikt z graczy nie zna na to odpowiedzi. Wszystko zależy od tego, jak szybko nowe egzemplarze dotrą do Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:29, szuwarek48 napisał:

Mam tan sam problem co Wiksac17. Uzbierałem kase na GW:Prophesis a tu nie ma tej gry w sklepie
gram:( Czy długo nie będzie tej gry dostępnej do kupna ?? Proszę o odpowiedź.

Skąd mamy to wiedzieć? Jezeli nie ma, to na pewno pojawi się niebawem. Możesz napisać do CDP i jeśli Ci odpowiedzą to sie dowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 16:29, szuwarek48 napisał:

Mam tan sam problem co Wiksac17. Uzbierałem kase na GW:Prophesis a tu nie ma tej gry w sklepie
gram:( Czy długo nie będzie tej gry dostępnej do kupna ?? Proszę o odpowiedź.


Mój znajomy z gildii mówił, że zamówił na komputroniku za 79zł. Ale nie sprawdzałem, sprawdźcie jak Wam zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 15:02, walgierz napisał:

> Warek nie ma słabości ;]
Cicho ;P
Tak tylko mówię, bo zaraz wszyscy się dowiedzą o moim super buildzie z mending i healing breeze
i zaczną biegać WamMo ;(


^^ a ja widzialem goscia, co chcial zbudowac W/Mo z echo xD. Tylko troche mu nie wyszlo, glownie ze wzgledu na brak 3 profesji ^^

ech alez znerfili dzisiaj skili, najbardziej ubolewam nad SoR ;(. Cale szczescie lowca pozostal bez wiekszych zmian ;].

No i mam kolejny odcinek cyklu "glupie pytanie gogowitczaka": Po ile chodzi ta cesa co daje -50 hp (dla 55 hp monka :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:34, gogowitczak napisał:

No i mam kolejny odcinek cyklu "glupie pytanie gogowitczaka": Po ile chodzi ta cesa co daje -50 hp (dla 55 hp monka :))


Widziałem oferty sprzedaży za 3-5k. Próbuj za 3k najpierw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 17:35, walgierz napisał:

> No i mam kolejny odcinek cyklu "glupie pytanie gogowitczaka": Po ile chodzi ta cesa co
daje -50 hp (dla 55 hp monka :))

Widziałem oferty sprzedaży za 3-5k. Próbuj za 3k najpierw.


tylko 3k? strasznie malo ;]. Ale dzięki, poszukam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja też właśnie dzisiaj odpaliłem klucz 10h (z nightfalla) i muszę powiedzieć, ze ta kampania jest jeszcze lepsza od tej, w której akcja przenosi nas do Elony, krainy złotego słońca. Tutaj nie masz już tej małej monotonii na pustyniach. Tereny są bardzo fajne (najfajniejsza jest ta polana za pierwszym, dużym miastem ;) Gram rytualistą prawie 4 godziny, ale mam już 8 poziom. Jestem po misji z zabiciem jakiegoś słabego potwora (15 lvl) od gościa w mieście po tej misji z marszałkiem Cho. Tylko zeskanuje system i idę dalej grać, a jutro (pradopodobnie) zamawiam w sklepie gram.pl pełną wersję (oj, żeby było trochę taniej !)

Pozdrawiam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 19:07, Monark napisał:

WItajcie :)

I jak zwykle pytanko :P
Jestem na tym queście( http://gw.gamewikis.org/wiki/Uncharted_Territory) ile jeszcze mi questów
zostało do zrobienia(chodzi mi tu wyłącznie o skończenie kampanii nightfall...)?! Bo już chcę
sobie farmić na HM, a tu nie ma i nie ma końca xD


http://gw.gamewikis.org/wiki/Mission_overviews_%28Nightfall%29

To jest przekrój wszystkich primary questów i misji, jak widać powoli zbliżasz się do końca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować