Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Na HM bardziej się opłaca to logiczne. A co do ecto to jest, jak totolotek raz poczekasz i cena spadnie, a raz poczekasz i cena wzrośnie i się wzbogacisz. To już od ciebie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:29, lordfett napisał:

Mam pytania odnośnie ostatnich aktualizacji (nie mam możliwości pograć jeszcze przez pewien
czas, a nurtuje mnie to mocno ;>

1. Update 3 - Friday, October 12, 2007 - Bug Fixes
* Fixed a bug that allowed players to repeat Eye of the North primary quests.


Czy od tej pory powtarzanie questów, jakie wyświetlają się w Hero''s Handbook nie jest możliwe?
:|


z tego co wiem to mozna bylo powtarzac te misje ktore domyslnie sa juz dodane do kazdej nowej ksiazki

a powtarzanie pozostalych questow (nawet jak sa w ksiazce) jest bezproblemowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 10:35, Crazy frogus napisał:

2. Tak. Są 2 książki dla NM i 2 książki dla HM. Nie, możesz uzupełnić tyle ile chcesz, ale
liczba "oddań" dla każdej rasy jest ograniczona ( bodajże 1 za pierwszym razem i 2 razy dodatkowo,
lecz mogę się mylić. )


ksiazki mozesz oddawac ile razy chcesz (te 2 uzupelnienia "missing pages" bylo specjanie zrobione)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 17:19, Gvynbleidd napisał:

Ha ha ha mam Factions i pytanie ma ktoś dobry build dla zabójcy an 10 lvl?

Wątpię, żeby ktoś się bawił w składanie buildów dla 10 lvlowych postaci z bardzo ograniczoną ilością skilli ;]. Na tym etapie gra się tym, co się ma, także proponuje samemu złożyć cokolwiek. Wiadomo, ze 3-4 skille do ataku, coś na blok, wzmocnienie ataków, bądź ich szybkość, leczenie oraz res i już jest build ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 17:19, Gvynbleidd napisał:

Ha ha ha mam Factions i pytanie ma ktoś dobry build dla zabójcy an 10 lvl?

Nie mając dostępu do większości skilli logiczne jest, że należy stworzyć hybrydę na podstawie skilli które posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie ma mnie dwa dni i widzę, że ANet zafundowała Mesom i Elemom niezłego buffa. No i oczywiście standardowo osłabiono mi Paragona. Ehh juz się przyzwyczaiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:40, rick90 napisał:

Dzisiaj po raz pierwszy trafiła mi się księga. Ile jest wart Elemental Tome?

Zwykły tome to raczej nie więcej niż 500g, jesli jest to elite tome to z 8-10k

Dnia 14.10.2007 o 19:40, rick90 napisał:

BTW. Proszę o wycenę, jest to coś warte?

Te rzeczy są warte tyle ile jest podane na obrazku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:44, HumanGhost napisał:

Kurcze, nie ma mnie dwa dni i widzę, że ANet zafundowała Mesom i Elemom niezłego buffa. No
i oczywiście standardowo osłabiono mi Paragona. Ehh juz się przyzwyczaiłem.


Mi ArenaNet znerfiła cały build oparty na Aggressive Refrain i "Go For The Eyes!". -.-

@rick

Fioletki sprzedaje się u kupca, ele normal tome jest warty jakieś 500-600g.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie udało mi się odkryć 70% Kintaju i zostać "obieżyświatem" małe jak minipet a cieszy prawie tak samo :P za to kocham GW. Diabeł tkwi w szczegółach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 19:44, HumanGhost napisał:

Kurcze, nie ma mnie dwa dni i widzę, że ANet zafundowała Mesom i Elemom niezłego buffa. No
i oczywiście standardowo osłabiono mi Paragona. Ehh juz się przyzwyczaiłem.


Spoko mój rytualista też dostaje po tyłku co chwilę... dobrze że cofnęli ostatnie zmiany z exhaustion dla rytów bo to już była kpina w żywe oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja ma takie pytanko. Czy zebrałaby się grupka (najlepiej 12) osób chętnych do zrobienia jade quarry ?? Obecnie zatrzymałem się na 99.5% canthy i jade quarry mam nie ruszone, a wiem że okolo 0.5% można tam odkryć, czyli będę już grandmasterem na każdym kontynencie i dwa nowe max tytuły wskoczą :)

Obecnie jest prawie niemożliwym zrobienie jade quarry, bo nikt tam nie siedzi i wbić się nie da. Dlatego fajnie by było gdyby ktoś był chętny do pomocy, a to dla tytułu (zawsze potem będzie łatwiej), a może ktoś jeszcze nigdy tam nie był. To jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 21:41, Budo napisał:

Spoko mój rytualista też dostaje po tyłku co chwilę...

Paragoni zawsze narzekają, a zauważcie że to pierwszy nerf tej klasy od bardzo długiego czasu :P

Dnia 14.10.2007 o 21:41, Budo napisał:

dobrze że cofnęli ostatnie zmiany z exhaustion dla rytów bo to już była kpina w żywe oczy...

Kpiną w żywe oczy było to, co teamy rytualistów robiły przez dość długi okres czasu na HA. Nerf jak najbardziej słuszny z perspektywy czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 00:28, qrczak90 napisał:

Paragoni zawsze narzekają, a zauważcie że to pierwszy nerf tej klasy od bardzo długiego czasu :P


Pewnie dlatego, że ta klasa została już tak znerfiona dawno temu, że cięzko byłoby teraz jeszcze bardziej ją udupić. Ale jak widać ArenaNet potrafi. Ciekawi mnie tylko podstawa znerfienia tych dwóch skilli. Rzeczywiście straszny pogrom siały wśród wroga. [sarkazm]
Ciekawi mnie kiedy ArenaNet dojdzie do wniosku, że Paragoni mają za wysoki pancerz i za dużo regeneracji energii. [sarkazm x2]

:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2007 o 20:15, Adamzzz napisał:

Co do Kainengu również go nienawidzę, swoim askiem na 19lvl cały czas tam ginę - z moim wytrenowanym
Paragonem nie ma problemu ^^. Teraz zabójcą ruszam na "Mayhem in The Market", trudno będzie
:|.


A ja sobie moim askiem (build na gramsajcie) farmię verminy na Skywayu (wyjście z Senji''s Corner).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 08:10, Budo napisał:

Mam pytanko- polećcie mi jakieś ładne skiny tarcz dla wojownika- wypadałoby kupić wreszcie
coś nowego, zastanawiam się nad czymś jak Darkwing Defender, ale była jeszcze inna fajna tarcza
w gwen- zapomniałem nazwy skina, a szukajka w wątku pewnie nie działa :/
Mogą być też spoza gwen.
/edit- chodziło o Enamelend Shield, ale w sumie nvm bo obadałem już wszystkie skiny na wiki
:P/


Ja obecnie chodzę z celestial. Miecz i tarcza. Całkiem ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 00:28, qrczak90 napisał:

Kpiną w żywe oczy było to, co teamy rytualistów robiły przez dość długi okres czasu na HA.
Nerf jak najbardziej słuszny z perspektywy czasu.


Powiedziałem o exhaustion- to wg Ciebie było słuszne? Pół skilli ryta z channeling to dostało.. ja nie wiem, ale ktoś upadł na głowę skoro taki skill jak Spirit Burn też to miał- ja rozumie HA i balans na pvp, ale kurde bez przesady i dobrze że to cofnęli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować