Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 14.10.2007 o 22:56, Latniak napisał:

A ja ma takie pytanko. Czy zebrałaby się grupka (najlepiej 12) osób chętnych do zrobienia jade
quarry ??

Sign me in: tylko określ kiedy - sam wiem jaki to problem w tamtym miejscu: gdyby nie pomoc gildii oraz sojuszników to pewnie dalej bym nie miał 100% Canthy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jest nas już trzech. Zawsze lepiej niż gdybym miał tam sam siedzieć. Już myślałem że wczoraj sie uda (8 u kurzickow, 6 u luxonów, to nie wszyscy kliknęli i ludzie pouciekali :/ )

Najlepiej zebrać trochę więcej ludzi i ustawić termin który by wszystkim odpowiadał, ale też tak aby wtedy sporo ludzi ogólnie było online ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2007 o 17:19, Gvynbleidd napisał:

Ha ha ha mam Factions i pytanie ma ktoś dobry build dla zabójcy an 10 lvl?

Nie ma dobrego buildu na tym poziomie. Musisz tak jak gothicsheep napisał, poskładać z tego co masz. Niedawno wykręcałem zabójcę od zera, więc mogę podrzucić parę spostrzeżeń. Najważniejsza sprawa, to problemy zabójcy - są trzy: szybko uciekające życie, co kończy się częstą śmiercią bo uzdrowiciele zazwyczaj są po prostu za daleko; mało energii, szczególnie gdy przestajesz trafiać, a do wykręcenia najlżejszego pełnego kombo potrzebujesz minimum 10-15 punktów.
Builda musisz sklecić z 7 skilli bo jeden zawsze będzie potrzebny, a to na resa, a to na soc.
Skille najlepiej posortować wg typu bo tylko wtedy szybko widać co można w jakiej kolejności zrobić.
Na pewno na początku będzie Ci potrzebny
- jeden skill dający odzyskiwanie życia bez pomocy uzdrawiaczy (może być z innej profesji, chociaż przynajmniej jeden)
- jeden do błyskawicznego uwalniania się z kłopotów (zabójcy często blokują się przez otaczających ich wrogów bo najczęściej atakuje się nimi zaczynając od uzdrowicieli/magów). W tym wypadku najlepsze są chyba kroki cienia. Alternatywnie skill pozwalający przez jakiś czas uwolnić się od ataków, żeby tradycyjnie zwiać (ale to nie działa na pełną blokadę).
- jeden do ataku pomijającego blok przeciwnika. Najczęściej powinien to być składnik kombo - najlepiej jako pierwszy z sekwencji, żeby w ogóle móc zadać następne. Na początku Factions ma się do czynienia z mnóstwem zabójców i łowców, którzy notorycznie blokują ataki.
- kombo składające się z dwóch różnych ataków pierwszą ręką, w tym jeden o niskim czasie odświeżania przynajmniej jeden drugą ręką i jak zostanie miejsce to jeden na obie ręce. Przydatne też są fajne czary rzucane po ataku pierwszą ręką, lecz nie kasujące kombo. Wtedy sekwencja może składać się z 4 skilli robionych po kolei. Najdłuższa ciągła sekwencja jaką umiałem wykombinować składała się z 7 umiejętności, ale miało to niewiele sensu i skuteczności. Generalnie na początku w ogóle nie ma sensu rzucać się na skille robione obiema rękami oraz po takim ataku. Za rzadko z nich można skorzystać na początku gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 07:54, HumanGhost napisał:

Pewnie dlatego, że ta klasa została już tak znerfiona dawno temu,

Tu się zgodzę.

Dnia 15.10.2007 o 07:54, HumanGhost napisał:

że cięzko byłoby teraz jeszcze bardziej ją udupić.

Bo ja wiem.. :P

Dnia 15.10.2007 o 07:54, HumanGhost napisał:

Ciekawi mnie kiedy ArenaNet dojdzie do wniosku, że Paragoni mają za wysoki pancerz

Mają i AN doszła do tego wniosku już dawno temu. Jak myślisz, skąd się wziął nerf sumowania armora z kilku skilli? :D

@Budo
No tak, Exhaustion to było już trochę przesadzone, ale przecież zmienili to na drugi dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 14:54, qrczak90 napisał:

No tak, Exhaustion to było już trochę przesadzone, ale przecież zmienili to na drugi dzień.


No wiem i całe szczęście- zrobili w miarę tak, że wilk syty i owca cała, ale jak zobaczyłem że Wanderlust daje exhaustion na początku to myślałem, że mnie szlag trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć ile bym mógł dostać za:

a) 6 Golden Eggów z wielkanocy (i czy ktoś by kupił)
b)za Nightbringera (i czy ktoś chce kupić... :P)

Byłbym wdzięczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:15, Arek13 napisał:

Przepraszam, może moje pytanie wyda się wam dziwne ale: Czy warto kupić Guild Wars? To byłby
mój pierwszy MMORPG i dlatego pytam.A jeśli tak to gdzie najtaniej kupić tę grę (podstawkę)?


Dziwne pytanie w tym wątku. Myślisz, ze ktoś z uzależnionych od tej gry odradzi jej kupno? xD
Nie ma czegoś takiego jak podstawka GW. Są trzy niezależne od siebie części (Prophecies, Factions i Nightfall) i dodatek GWEN. Co do cen, to sam musisz się rozpatrzeć, bo różnie z nimi bywa. Generalnie najtaniej jest podczas promocji/wyprzedaży w dużych sieciach i w sklepach netowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:15, Arek13 napisał:

Przepraszam, może moje pytanie wyda się wam dziwne ale: Czy warto kupić Guild Wars?

Tak.

Dnia 15.10.2007 o 17:15, Arek13 napisał:

To byłby mój pierwszy MMORPG i dlatego pytam.A jeśli tak to gdzie najtaniej kupić tę grę (podstawkę)?

Wirtus - 89 zł + koszt przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:16, Master J napisał:

Z tego co wiem chaos axe są więcej warte, a ten?I czy jakbym wyjął wampira i włożył +30hp to
czy wartość by się zwiększyła?Jeśli tak to powiedzcie o ile.


Oj, ale miałeś pecha kolego. Gdyby mod nie był tak paskudny, to przy req 9 otrzymałbyś pewnie niezły kawałek grosza. Nie podejmę się wyceny, ale ostrzegam przed wyciąganiem vampiric - możesz popsuć itemka, a sam up jest wart grosze. Po prostu nałóż fortitude na niego. Tylko poczekaj najpierw na kogoś, to realnie wyceni wartość toporka. Zobaczysz, czy gra jest warta świeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 17:16, Master J napisał:

Z tego co wiem chaos axe są więcej warte, a ten?I czy jakbym wyjął wampira i włożył +30hp to
czy wartość by się zwiększyła?Jeśli tak to powiedzcie o ile.

Imo w tym stanie to z 30-35k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:18, Łeber napisał:

Oj chyba żeś się przeliczył. Chyba chciałeś powiedzieć góra 10k.

Nie, idzie to sprzedac spokojnie za tyle. Sam gdyby nie to ze skonczyłem grac warem , a zaczołem dervem moze i bym kupił. Wszystko zalezy od tego jak zareklamujesz bo jednak lepiej działa. WTS ULTRA RARE SKIN NON INSCR 15/-10 VERY LOW PRINCE , od WTS -15/-10 chaos axe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 18:35, Solstheim napisał:

Nie, idzie to sprzedac spokojnie za tyle. Sam gdyby nie to ze skonczyłem grac warem , a zaczołem
dervem moze i bym kupił. Wszystko zalezy od tego jak zareklamujesz bo jednak lepiej działa.
WTS ULTRA RARE SKIN NON INSCR 15/-10 VERY LOW PRINCE , od WTS -15/-10 chaos axe.


Takimi chwytami jak "mały książe" (wiem czepiam się :D) to można wcisnąć coś dla newbie, doświadczony gracz tak czy tak przede wszystkim patrzy na statystyki. W ogóle w GW zastraszająca ilość dobrych itemków jest niedoceniona i sprzedawana za grosze, a często te (według mnie) fuj i be idą po niezłych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach NEWBIE latają w Fow armorach. Bo umieją obslugiwac pro build na solo uw gdzie trzeba spamowac 2 skile , i od czasu do czasu 2inne. Dlatego takie reklamy działają wiem bo z tego zyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować