Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 15.10.2007 o 18:59, kpiska napisał:

Ej łączy wam się GW przy logowaniu z serwerami bo mi wyskakuje błąd 58. Nie wiem czy to tylko
u mnie czy to coś od AN.


http://wiki.guildwars.com/wiki/Error_code
http://www.plaync.com/us/support/doc_3104.html?p_faqid=3104

cos u ciebie, masz dobrze skonfigurowany router/firewalla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.10.2007 o 17:22, walgierz napisał:

Oj, ale miałeś pecha kolego. Gdyby mod nie był tak paskudny, to przy req 9 otrzymałbyś pewnie
niezły kawałek grosza.

Może nie uwierzycie ale tą broń kupiłem za 2k!.Tak nie pomyliłem się o zero, kupiłem za 2k od jakiegoś monka na 15lvl-u:D
>Nie podejmę się wyceny, ale ostrzegam przed wyciąganiem vampiric - możesz popsuć itemka.
A od czego jest perfekt slavage kit z Gw:Eye of the north:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
Dlatego dowartościowuję się gdy pomyślę że sam układam swoje buildy i mi wychodzą ;). Itemki też dobieram wedle własnych kryteriów, nie tego co ktoś skrobnie na wiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:02, Arkadiusz napisał:

> Ej łączy wam się GW przy logowaniu z serwerami bo mi wyskakuje błąd 58. Nie wiem czy
to tylko
> u mnie czy to coś od AN.

http://wiki.guildwars.com/wiki/Error_code
http://www.plaync.com/us/support/doc_3104.html?p_faqid=3104

cos u ciebie, masz dobrze skonfigurowany router/firewalla?



Firewall jest ok,a z routerem nic nie ruszałem bo no nawet nie wiem jak.....coś bym może pokombinował ale nie wim jak sie dostać do jego opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:10, Master J napisał:

>Nie podejmę się wyceny, ale ostrzegam przed wyciąganiem vampiric - możesz popsuć itemka.
A od czego jest perfekt slavage kit z Gw:Eye of the north:)?


IMo szkoda zachodu. Sprzedanie vampiric to kupa zabawy, a zysk marny - perfect salvage kit też ma swoją wartość i tylko 5 użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skonczyłem grać Warriorem. A zaczołem dervem. Pierw pozbyłem się crapów warriora(szkoda ze nie mozna sprzedac armorów... ) , warek lata z greenami a dervovi dałem to:(patrz obrazek) . A badziej pasowało by słowo kupiłem. Ps. Nie za ktoś kogos kto chce obadarować swego wara perf gloomem dyed black?:P

20071015224418

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobno ja mam być obdarowany. ;P

Ktoś Vanquishuje tereny Nornów ? Jeśli tak, to ja jestem chętny do pomocy. :P Nick poniżej ;D

Master J - to jak Expert Salvage Kit, ale gdy np. wydobywasz runę ze zbroi masz 100% na niezniszczenie jej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Brzydka ta kosa :/
A sprzętu sie chyba nie warto pozbywać, może kiedyś będziesz chciał wrócić i zatęsknisz za swoim gloom shieldem ;]
A z tymi armorami to chyba wiesz, czym groziłaby możliwość handlu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 19:12, Fagno napisał:

>
Dlatego dowartościowuję się gdy pomyślę że sam układam swoje buildy i mi wychodzą ;). Itemki
też dobieram wedle własnych kryteriów, nie tego co ktoś skrobnie na wiki.


Za to ja często zaglądam na wiki, kiedy próbuję sam coś poskładać. I to z dwóch powodów: żeby sprawdzic, czy już ktoś czegoś podobnego nie zrobił i jak zostało to ocenione (po co wyważać otwarte drzwi) oraz, aby zobaczyć, co najlepiej takiej postaci dać w łapy. Po to własnie wiki jest, tak jak encyklopedia, dzieki której nikt nie musi samodzielnie pisać biografii Lenina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.10.2007 o 23:00, Budo napisał:

A z tymi armorami to chyba wiesz, czym groziłaby możliwość handlu ;]


Zasadniczo niczym, oprócz tego, że zbroje byłyby tańsze, bo powyżej ceny "produkcji" nikt by nie kupił, wiedząc, że wcześniej czy później sam do takiej zbroi dojdzie. Poza tym najczęściej chodziłyby zapewne elementy z Sup.Vigor, bo nie sądzę, aby komuś chciało się kombinować całe sety pod konkretną profesję lub konkretny build. Bez run 15k/piece kosztowałoby max 15k + koszt materiałów u mercha. Po co przepłacać? Czyli zarobek niewielki, chyba, że ktoś na maxa farmi niskie levele, żeby uzbierać szmat, skór itp. To może na tym parę g przyrobi. Tyle. Nie sądzę też, aby kogoś normalnie grającego stać było na taką zbroję na dużo niższym poziomie niż się do niej dochodzi. W sumie zero wpływu na gospodarkę, IMO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 09:08, VanPickUp napisał:

Zasadniczo niczym, oprócz tego, że zbroje byłyby tańsze, bo powyżej ceny "produkcji" nikt by
nie kupił


Hehe, błąd :)

>wiedząc, że wcześniej czy później sam do takiej zbroi dojdzie.

Każdy dojdzie do zbroi Droks, a ilu wybiera wcześniejsze runy? Sam tak robiłem z x postacią.

>Po co przepłacać?

Crystalline Sword chodzi załóżmy za milion, a wali jak zwykły miecz, albo gorzej bo niektórzy sie boją go dopasować. Po co przepłacać? Ale gwarantuję Ci, że znajdziesz kupca szybciutko jak wypadnie Ci perfect ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 10:10, Budo napisał:

> Zasadniczo niczym, oprócz tego, że zbroje byłyby tańsze, bo powyżej ceny "produkcji" nikt
by
> nie kupił

Hehe, błąd :)


A niby dlaczego? Powiedzmy, że masz zbroję 15k, to za ile ją sprzedasz? 15k + koszt surowców u mercha. Więcej na pewno nikt by nie dał. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ewentualnie dorzucisz Sup. Vigor i wszystko. Resztę każdy i tak będzie chciał sobie dobrać sam. Powiedz, gdybym przyszedł do ciebie i powiedział, że mam 15k zbroję + Sup.Vigor i chcę za nią pół miliona, powiedzmy, kupiłbyś?

Dnia 16.10.2007 o 10:10, Budo napisał:

>wiedząc, że wcześniej czy później sam do takiej zbroi dojdzie.

Każdy dojdzie do zbroi Droks, a ilu wybiera wcześniejsze runy? Sam tak robiłem z x postacią.


Runy to zupełnie inna sprawa. Można je zawsze wyjąć przy zmianie zbroi. Ja pakuję od początku to, co potrzebne mi jest do koncowego build''u.

Dnia 16.10.2007 o 10:10, Budo napisał:

>Po co przepłacać?

Crystalline Sword chodzi załóżmy za milion, a wali jak zwykły miecz, albo gorzej bo niektórzy
sie boją go dopasować. Po co przepłacać? Ale gwarantuję Ci, że znajdziesz kupca szybciutko
jak wypadnie Ci perfect ;]


A to to już zupełnie inny temat. Broń a zbroja to dla mnie dwa różne światy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 11:46, Von Bolt napisał:

Ktoś wie kiedy wyjdzie to zapowiadane Guild wars 2?? I czy będzie większy limit poziomów??
Bo obecny mnie od tej gry odrzuca.

Hmm, w 2010 roku zapewne. Czy będzie zwiekszony limit tego nie wiem, ale na pewno gra będzie bardziej urozmaicona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 11:46, Von Bolt napisał:

Ktoś wie kiedy wyjdzie to zapowiadane Guild wars 2??


Za dwa lata może. W przyszłym roku przewidziano testy.

Dnia 16.10.2007 o 11:46, Von Bolt napisał:

I czy będzie większy limit poziomów??


Prawdopodobnie tak, ale nie jest nic na razie pewne.

Dnia 16.10.2007 o 11:46, Von Bolt napisał:

Bo obecny mnie od tej gry odrzuca.


A to dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 11:46, Von Bolt napisał:

Ktoś wie kiedy wyjdzie to zapowiadane Guild wars 2?? I czy będzie większy limit poziomów??
Bo obecny mnie od tej gry odrzuca.


Jak dobrze kojarze i koledzy wyżej to ok. 2010 roku dopiero.
Ale co Cie może odrzucać? Wlaśnie to jest najlepsze w tej grze, ze poziom nie odzwierciedla umiejętności gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 12:05, wip_01 napisał:

> Ktoś wie kiedy wyjdzie to zapowiadane Guild wars 2?? I czy będzie większy limit poziomów??

> Bo obecny mnie od tej gry odrzuca.

Jak dobrze kojarze i koledzy wyżej to ok. 2010 roku dopiero.
Ale co Cie może odrzucać? Wlaśnie to jest najlepsze w tej grze, ze poziom nie odzwierciedla
umiejętności gracza.

Nie no w sumie to się zgadzam ale 20 lvl to lekka przesada .... ja po przejściu 2/5 gry mam 20 lvl , kasy pełno i to się robi trochę nudne . Jedynie przy tej grze trzymaja mnie questy :P jest ich pełno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:04, Przemoo08 napisał:

Nie no w sumie to się zgadzam ale 20 lvl to lekka przesada .... ja po przejściu 2/5 gry mam 20 lvl , kasy pełno i to się robi trochę nudne . Jedynie przy tej grze trzymaja mnie questy :P jest ich pełno .


Powiem tak - jeśli limit postaci będzie sporo wyższy, to mnie (i sporą część obecnych graczy pewnie) odrzuci. Dziękuję bardzo za miesięczne levelowanie postaci. Na chwilę obecną 20 poziom nabiję w dwa dni intensywnego grania, potem dopiero zaczyna się zabawa. A jeśli masz kasy pełno, to serdecznie gratuluję - ja gram rok, nigdy mi jej drastycznie nie brakowało, ale żebym mógł sobie pozwolić na wszystko co bym chciał, to nie powiem...
Urok GW polega na tym, że to gra w której znajdzie coś dla siebie ktoś, kto gra 24/7 i ktoś kto gra godzinkę w tygodniu. A duża zasługa w tym ograniczenia poziomu do 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2007 o 13:04, Przemoo08 napisał:

Nie no w sumie to się zgadzam ale 20 lvl to lekka przesada .... ja po przejściu 2/5 gry mam
20 lvl , kasy pełno i to się robi trochę nudne . Jedynie przy tej grze trzymaja mnie questy
:P jest ich pełno .

Popatrz, popatrz: a 90% ludzi narzeka na brak kasy w GW - jak to możliwe? :> Zresztą bardzo mnie zastanawia skąd masz tyle kasy skoro jesteś dopiero w 2/5 gry. ;P A 20 poziom to bardzo dobre rozwiązanie - poza tym w Prophecies 20 poziom zdobywasz w około 2/3 gry i jest naprawdę fajnie. Factions oraz Nightfall oferują szybsze zdobywanie poziomu, bo inaczej byłoby kiepsko z postacią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować