Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2007 o 21:10, The Lurker napisał:

Ile gdzieś wart na chwilę obecną ceratadon? ;]


Ludzie mówią, że za 10k już nikt nie chce kupować ;]
Czyli tanio ;]

nieszczescie, Reven---> dogadujcie sie na prv, albo w grze, nie chcę tu bazaru ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie mam pojęcia po ile to może chodzić, na pewno nie mniej niż 1k za sztukę bo te soczki trochę rzadkie były /są. Myślę że tak po 1/1.5k za sztukę i dogadamy się. Jak coś nick Princes Anya, jestem teraz w grze więc wbijaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 21:24, Budo napisał:

> Ile gdzieś wart na chwilę obecną ceratadon? ;]
Ludzie mówią, że za 10k już nikt nie chce kupować ;]
Czyli tanio ;]


Właśnie się go za 13k pozbyłem. Dobry interes? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.10.2007 o 21:39, The Lurker napisał:

Właśnie się go za 13k pozbyłem. Dobry interes? ^^


raczej tak, niedługo będzie kosztował jakieś grosze (tak jak Asury) - 3-5k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety mam również pecha: nie widzę pól, które mam wypełnić na "Ceratkę". :/
BTW: qrczak90 nie wyszło na Twoje, bo twierdziłeś, że kodów będzie więcej "w drugim rzucie", a po prostu jeszcze nie rozdali tych 40k - to chyba jest różnica? :P

Jakbyś jednak standardowo obstawał przy swoim:
Please note that the Guild Wars mini-pet is available to the first 40,000 readers who register for the minipet through the magazine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:21, Pajonk78 napisał:

Ja niestety mam również pecha: nie widzę pól, które mam wypełnić na "Ceratkę". :/

Jak większośc znanych mi osób. Ale problem nie jest tragiczny. instalujesz najnowszego Adobe flash player , i Acrobat reader 8.1(w miejsce gdzie powinna byc tabelka do wypełnienia klikasz prawy , potem "about adobe flash player" , przenosi cie do stronki z tamtąd instalujesz najnowszego adobe i acrobata) Po tym małym zabiegu przynajmniej u mnie wszystko super działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:21, Pajonk78 napisał:

Ja niestety mam również pecha: nie widzę pól, które mam wypełnić na "Ceratkę". :/


Jeden pet już jest - brat sobie zrobił. A na moim kompie nadal nie działa. Wezmę PDFa do pracy jutro, na wypadek gdyby znów serwery padły i stamtąd spróbuję, może jeszcze będą. Jedyna metoda której w tej chwili nie próbowałem to chyba reinstalka systemu i uruchomienie wszystiego na świeżej windzie. Ale aż tak zdesperowany nie jestem. W ostateczności to tylko 10 platyn ;]

EDIT:
@Solstheim:
W miejscu o którym mówisz mam standardowe menu kontekstowe Acrobata. Oczywiście najnowsze wersje Readera i Flash Playera dopiero co ściągane ze strony Adobe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 22:21, Pajonk78 napisał:

Ja niestety mam również pecha: nie widzę pól, które mam wypełnić na "Ceratkę". :/


Guzik EDYTUJ wygasł, więc będzie dubel.
Problem się rozwiązał i jak zawsze w takich przypadkach: RTFM! http://www.gamerzines.com/troubleshooting.html

W skrócie chodzi o to, że Acrobat Reader wykorzystuje do wyświetlania animacji Flash wtyczki z IE. Korzystając z innej przeglądarki mamy w systemie inną, dopasowaną do niej, wtyczkę Adobe Flash Player i dlatego pojawia się błąd oraz puste pole w miejscu gdzie powinien być formularz. Wszystko co należy zrobić, to nacisnąć ten jeden jedyny raz na to brzydkie niebieskie "e", wejść na stronę Adobe i pobrać najnowszą wtyczkę Flash Player odpowiednią dla przeglądarki ze stajni MS - link się pojawi od razu na głównej stronie i ciężko go nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:38, Arkadiusz napisał:

prawy dolny róg :P


<rotfl>
Widzę, że ktoś się nawet wziął za czytanie MMOZina a nie ściągnął go tylko po to by Ceratkę mieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2007 o 23:03, Klimos napisał:

/ciach/

Niestety u mnie nadal lipa: próbowałem ten magazyn nawet otworzyć spod IE i dalej to samo - nie mogę wyświetlić tamtej tabelki. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 06:38, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Niestety u mnie nadal lipa: próbowałem ten magazyn nawet otworzyć spod IE i dalej to samo -
nie mogę wyświetlić tamtej tabelki. :/


Ściągnij Flasha 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:41, Nadrill napisał:

Ściągnij Flasha 8.

Serio? Uważasz mnie za durnia, który tego nie zrobił? Ehhh oczywiście, że go ściągnąłem z oficjalnej strony tak samo jak Adobe Flash Playera - co więcej: pod PPM nie mam w menu kontekstowym about adobe flash player - trudno: jeden pet mniej w HoM nie robi mi już takiej różnicy przy umieszczonych tam 27. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:53, Pajonk78 napisał:

trudno: jeden pet mniej w HoM nie robi mi już takiej różnicy przy
umieszczonych tam 27. :D


że zacytuję siebie: "jak dzieci, jak dzieci..." ;D
tak na serio - spoko, kupisz tego dziada (słiiitaaaśny jest ^^) za jakieś grosze, więc praktycznie nic nie tracisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:53, Pajonk78 napisał:

> Ściągnij Flasha 8.
Serio? Uważasz mnie za durnia, który tego nie zrobił? Ehhh oczywiście, że go ściągnąłem z oficjalnej
strony tak samo jak Adobe Flash Playera - co więcej: pod PPM nie mam w menu kontekstowym about
adobe flash player
- trudno: jeden pet mniej w HoM nie robi mi już takiej różnicy przy
umieszczonych tam 27. :D


Tego stumegowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:55, Nadrill napisał:

Tego stumegowego?

Tego z oficjalnej strony - podkreśliłem, bo chyba masz problemy z czytaniem, który po zainstalowaniu ma ~130MB. Proszę Cię: nie próbuj robić ze mnie durnia, bo Ci słabo idzie. ;P Mam wszystko co niezbędne do otworzenia tego pdf-a tak, aby wszystko było widoczne, a mimo tego mi się nie udaje. Mało tego: w pracy próbowałem już na kilku kompach i jest dokładnie to samo mimo tego, że tutaj również mam zainstalowane wymagane aplikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 09:58, Pajonk78 napisał:

> Tego stumegowego?
Tego z oficjalnej strony - podkreśliłem, bo chyba masz problemy z czytaniem, który po
zainstalowaniu ma ~130MB. Proszę Cię: nie próbuj robić ze mnie durnia, bo Ci słabo idzie. ;P
Mam wszystko co niezbędne do otworzenia tego pdf-a tak, aby wszystko było widoczne, a mimo
tego mi się nie udaje. Mało tego: w pracy próbowałem już na kilku kompach i jest dokładnie
to samo mimo tego, że tutaj również mam zainstalowane wymagane aplikacje.


Chcę się tylko upewnić. -_- Tak w ogóle, to Macromedia została przejęta przez Adobe, a na ich stronce nie ma Flasha 8. Chyba, że się mylę, ale dokładnie szukałem. W każdym razie, u mnie był kwadracik, po zainstalowaniu pełnoprawnego Flasha działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować