Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Miałem kiedyś zamieścić ciekawe screeny z AB ale zapomniałem, więc zrobie to teraz, i pochwale się jak poszedł mi farm w Gates of Kryta ^_^ (przy okazji proszę o wycenkę 2 staffów)

Tak więc, poznajcie pewnego pana na AB. Pan ten jest W/Mo, lecz nie dajcie się zwieśc stereotypom! Zaprezentował nam ten oto uber-pro++ build na AB (nie wiedzieć czemu był z nim na ab skoro jak sam twierdzi jest sami zobaczycie do czego -_-) Screen nr.1 i proszę sie nie śmiać. (Na szczęście poleciał z teamu, leader miał rozum).
Dalej, teraz na HA. Tutaj stał sobie MM (Mastah Master) którego wszyscy podziwiali za r14 (!) który jest za 60k (!) fame (!). Screen nr.2
I na koniec, relacja z mojego rekordowego runu w GoK, gdzie doszedłem za most, ale - o ja głupi - zagadałem do
Habiliona a ten głupi rusher rzucił się na armie i Game Over. Będe wiedział, że robi się to na odwrót... Z misją nie miałem większych problemów, zrobiłem bonusa. Tylko mergulców wymijałem i od duszków elemów uciekałem, bo ich ubić się nie dało. Znalazłem też ciekawie ukrytą skrzynię (screen nr.3), i jeszcze mapa "prawie" całego runu. :( (screen nr.4)
No, to koniec obrazko relacji, trochę mi zalegała od dawna miałem to zrobić, mam nadzieje, że się wam podobała ;)

20071019172330

20071019172949

20071019173619

20071019174150

20071019174223

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:43, Matir007 napisał:

I na koniec, relacja z mojego rekordowego runu w GoK, gdzie doszedłem za most, ale - o ja głupi - zagadałem do Habiliona a ten głupi rusher rzucił się na armie i Game Over. Będe wiedział, że robi się to na odwrót... Z misją nie miałem większych problemów, zrobiłem bonusa. Tylko mergulców wymijałem i od duszków elemów uciekałem, bo ich ubić się nie dało.


Tę misję regularnie kończę podczas farmu (bez bonusa), a Pajonk twierdzi (i mu wierzę, choć nie chce mi się spróbować, bo klepanie mergulców mnie dobija), że można ją trzasnąć z bonusem ;>
Z Hablionem nie gadaj w ogóle, nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 17:43, Matir007 napisał:

Tak więc, poznajcie pewnego pana na AB. Pan ten jest W/Mo, lecz nie dajcie się zwieśc stereotypom!

A imię jego Soul Of Sieg. Nie, nie jestem ani jasnowidzem, ani znajomą tegoż - po prostu zaczerniłeś tylko dwa pola z trzech :) Wytłumacz mi zresztą, czemu to zamazywanie ma służyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:09, Meghan_mph napisał:

A imię jego Soul Of Sieg. Nie, nie jestem ani jasnowidzem, ani znajomą tegoż - po prostu zaczerniłeś
tylko dwa pola z trzech :) Wytłumacz mi zresztą, czemu to zamazywanie ma służyć?


Hehehe.
Rzeczywiście to chybiona ochrona danych osobowych była ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 06:38, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Niestety u mnie nadal lipa: próbowałem ten magazyn nawet otworzyć spod IE i dalej to samo -
nie mogę wyświetlić tamtej tabelki. :/


ja sciagnalem tylko Adobe Readera 8 i od razu zadzialalo (otwieralem pdf z dysku bezposrednio w Readerze)


ps. rano dostalem emeila z kodem, nowa miniaturka juz stoi w HoH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 20:17, Arkadiusz napisał:

ps. rano dostalem emeila z kodem, nowa miniaturka juz stoi w HoH :)

Też przed dwiema godzinami zdobyłem swoją "ceratkę". :)
Liczę na to, że takich akcji będzie więcej. Bo lubię minipety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 19:09, Meghan_mph napisał:

A imię jego Soul Of Sieg. Nie, nie jestem ani jasnowidzem, ani znajomą tegoż - po prostu zaczerniłeś

Eh, no tego właśnie xD Zapomniałem tamtego zamazać :D A po co? "Bo fajnie wygląda", może być? Może nie chce gościa takiego nooba reklamować?
Walgierz: I ja też twierdzę, że bonusa da się zrobić, bo go zrobiłem i nie jest wcale trudny, i widać to na mapce ;) Ah, i proszę kogoś o wycenke tego z poprzedniej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie jeszcze o Guild Wars: Utopia? Okazuje się, że taki projekt we wczesnych planach jednak... istniał!
Galeria kilku konceptów (armory) z Utopii właśnie: http://www.conceptart.org/forums/showpost.php?p=1492822&postcount=139

Cały temat polecam, niesamowicie kopie upsko: http://www.conceptart.org/forums/showthread.php?t=108591
Aż szkoda że w GW:EN widzimy tylko jakieś 20% z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm widać nie spełniał wymagań twórców. Tyle że GW:Utopia miało być zamiast GWN czy GWEN bo już nie pamiętam. Jeżeli chodzi o arty tych "mesów" to średnio to widzę. Bardziej mi przypominają jakąś grupę młodzieży w wieku +20 na jakimś balu. A w końcu to ma być gra w świecie fantasy więc nie dziwie się że zrezygnowali z pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2007 o 21:56, Krejt napisał:

Aż szkoda że w GW:EN widzimy tylko jakieś 20% z tego...

No rzeczywiście szkoda bo z tego co zobaczyłem gicio spoko gitara gra...
tak na marginesie ja mam wszystkie części i we wszystkie pogrywam xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów noobowskie pytanie :P
Jak się dostać to tych trzech (zaznaczonych na czerwono) lokacji?? Najbardziej chodzi mi tu o "Gate of Anguish" Jakim questem się tam dostać, czy inną drogą?
Z góry dzięki, pozdrawiam.

20071020002145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:22, Monark napisał:

I znów noobowskie pytanie :P
Jak się dostać to tych trzech (zaznaczonych na czerwono) lokacji??

Górny lewy - Gate of the Nightfallen Lands - to outpost, to którego można wejść z Nightfallen Jahai.
Środkowy dolny - Gate of Anguish - przenosisz się tam z Chantry of Secrets po ukończeniu fabuły (pogadaj ze strażnikiem bramy).
Środkowy lewy - The Shadow Nexus - możesz tam po prostu wejść z Gate of Torment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:26, Krejt napisał:

Środkowy dolny - Gate of Anguish - przenosisz się tam z Chantry of Secrets po ukończeniu fabuły
(pogadaj ze strażnikiem bramy).


Do którego "boga" mam klęknąć, żeby tam sięprzenieść? (Hate of Anguish) ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 00:44, Monark napisał:

Do którego "boga" mam klęknąć, żeby tam sięprzenieść? (Hate of Anguish) ?? :)

Czytaj ze zrozumieniem. W Chantry masz strażnika pilnującego zamkniętej bramy; gadasz z nim i ona się otwiera. Dalej powinieneś sobie poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2007 o 12:21, PtaQ15 napisał:

To pytanie już chyba zadawałem ale nie jestem pewien czy na pierwsze urodziny w gw dostaje
sie prezent (minipet)??

TAK ! Na każde urodziny twojej postaci. Piszesz "/age" i jak tam będzie, że postac ma 12 miesięcy to sprwadz inventory być moze juz czeka na Ciebie prezencik, gl co Ci wypadnie.

I przy okazji (wiem, upierdliwy jestem) ponowię wycenke 2 goldów ;)

20071020123115

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować