Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 22.10.2007 o 17:33, Gvynbleidd napisał:

EEE zdjęcia nie chcą wejść wsadze je na mój gramsajt.


Dziwny żarcik, pachnie reklamą GSa w dodatku. Albo wrzucasz tutaj, albo daj sobie z tym spokój.
No ewentualnie możesz je gdzieś uploadować i dać link.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>...
powinno. przynajmniej na pudelku z fc pisze "800mhz 256mb ram ati radeon 8500 or nvidia geforce 3 or 4mx". tylko nie licz na jakies extra widoki :)
wymagania minimalne nf: "1ghz 512mb ram ati radeon 8500 or nvidia gf. 3". wymagan propa nie podam bo nie posiadam, ale sa one chyba nizsze niz wymagania fc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:09, Ciej napisał:

Guild Wars powinien mi pujść na: Athlon XP 1,1GHz 256RAM i GeForce4 MX 64Mb?

Po I pisze się pójść :P
Po II kiedyś sam na takim kompie grałem, Faction i gw: p będa chodzic w miare NFi GW:en juz nie. W Nf i EN wykorzystano duzo shaderów i róznych sztuczek przez co i wymagania samej gry wzrosły.
Po III sam na takim sprzęcie grałem no i co.. wczytywałem się z 5minut przez co nie zagrałem nigdy na RA bo moje party wyszło zanim ja wszedłem. CZęsto tez z misjami początkowymi gdzie są 4osoby zanim ja wszedłem innych juz nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I po wielu trudach i ja zdobyłem swojego minipeta z MMOzine :) Powiem tylko, że był wart zachodu i fajnie się prezentuje w dreszczogórach (miejsce jego... "narodzin" :D) ;)

@ Ciej - miałem podobnego kompa (tylko procek Pentium IV 1,6) a GW chodziło bez zarzutu nawet nie na minimalnych ustawieniach :) A od kilku dni pocinam na najwyższych ustawieniach na nowym kompie (różnica w grafie - powalająca).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i tak we wszystko gram ma minimalnych ustawieniach (może po za gothic 1 :-) ) dni coraz krótsze a noce dłuższe więc trzeba w końcu kupić jakiegoś porządnego MMO :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:09, Ciej napisał:

Guild Wars powinien mi pujść na: Athlon XP 1,1GHz 256RAM i GeForce4 MX 64Mb?


Pójdzie, ale nie granie nie licz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 18:09, Ciej napisał:

Guild Wars powinien mi pujść na: Athlon XP 1,1GHz 256RAM i GeForce4 MX 64Mb?


Nie będzie wiele radochy z gry na takim sprzęcie- miałem Durona 1,2, 256 ram, i radeona 7000 64mb i nie było fajnie- minimalne ustawienia, długi czas wczytywania map... to za mało żeby w pełni cieszyć sie grą, ale gra pójdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.10.2007 o 18:43, Solstheim napisał:

Po III sam na takim sprzęcie grałem no i co.. wczytywałem się z 5minut przez co nie zagrałem
nigdy na RA bo moje party wyszło zanim ja wszedłem. CZęsto tez z misjami początkowymi gdzie
są 4osoby zanim ja wszedłem innych juz nie było


Kiedyś (na innym kompie, znaczy bez małego upgrade) też miałem taki problem. Wszystko załatwiła komenda "-image" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALe ja mam akie dziwne coś że jak tak robie o jakoś sie psuje i nie moge dodać posta bo nawet nie mam tej ikonki sprbuje z innymi zdjęcieami. A zresztą poprosze kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 19:33, Gvynbleidd napisał:

ALe ja mam akie dziwne coś że jak tak robie o jakoś sie psuje i nie moge dodać posta bo nawet
nie mam tej ikonki sprbuje z innymi zdjęcieami. A zresztą poprosze kogoś innego.

a po polsku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:50, SinClers napisał:

wiecie może gdzie można kupić gw w cenie do 80zł?
nie mam więcej kasy(bo kupiłem wowa)


Empik ? Allegro.pl ? Gram.pl ? Jakieś sklepy internetowe ? Poszukaj, jak będziesz miał dalej problemy to walne linkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:51, Kryhuu napisał:

Ile mniej więcej 15^50 do sworda jest wart?

15>50 do czegokolwiek (to uniwersalna inskrypcja) to max. 3k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:51, Kryhuu napisał:

Ile mniej więcej 15^50 do sworda jest wart?


Guru podaje 4-7k. Oblicz sobie to na EU serwer. Więc wyjdzie gdzieś tak z 3k pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.10.2007 o 20:42, Solstheim napisał:

> ALe ja mam akie dziwne coś że jak tak robie o jakoś sie psuje i nie moge dodać posta bo
nawet
> nie mam tej ikonki sprbuje z innymi zdjęcieami. A zresztą poprosze kogoś innego.
a po polsku?:P


Klawiatura mi sę psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować