Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Polecam każdemu wykonanie zadania u Awangardy dotyczącego Charr Battle Plans. Zadanie uzyskuje się dzięki Charr Battle Plan Decoder. Nie ma to jak miły odstresowywacz i setka martwych Popielców. Można sobie pojeździć na Siege Devourer i zmieśc z powierzchni ziemii grupę 100 Charrów. A to na terenie Tyrii, tej z Prophecies. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:47, SinClers napisał:

ale mi chodzi o wielkość krain. w porównaniu(nie długość grania)(świat z podstawki)
możecie porównać do wowa
tibi
obliviona
gothica 3
gothica 2


Trudno zastosowac tego typu porownanie, bo wbrew pozorom GW jest bardzo rozne od wymienionych przez Ciebie gier - to tak jakbys pytal o porownanie terenow w Gothicu i ...GTA?!
Podstawaka jest bardzo duza - jezeli bedziesz chcial obskoczyc wszystkie lokacje, np zeby zdobyc za tytul kartografa, zajmi Ci to kilkadziesiat godzin. Happy?

Human - zapomniales dodac, ze te plany wypadaja z mniej wiecej 0.0001% zabitych charr''ow, zeby wiec zdobyc 3 egzemplarze potrzebne do odblokowania 3 questow trzeba zabic mniej wiecej milion charr''ow. Ubaw po pachy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:47, SinClers napisał:

ale mi chodzi o wielkość krain. w porównaniu(nie długość grania)(świat z podstawki)
możecie porównać do wowa

Podobno WoW i GW to tak naprawdę różne gry w charakterze, w wywiadzie w CDA ostatnio napisano, że GW nie jest realnym konkurentem- tzn nie chce konkurować. Nie mniej jednak te 4 mln graczy to coś znaczy.

Dnia 23.10.2007 o 11:47, SinClers napisał:

tibi

Tak jakby porównać tetrisa do dajmy na to jakiejś nowszej produkcji, np Bioshocka. Oczywiście nie mówię w tym przypadku o terenie.

Dnia 23.10.2007 o 11:47, SinClers napisał:

obliviona
gothica 3

Porównać cRPG do CORPG? Nope.

Dnia 23.10.2007 o 11:47, SinClers napisał:

gothica 2

J.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 12:25, Piotr 709 napisał:

Witam,byłby ktoś tak dobry i wycenił mi te kilka przedmiotów:P?


Wszystko do mercha, mała rada- screeny do wyceny dawaj po angielsku i nie dawaj do wyceniania przedmiotów bez maksymalnych obrażeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 11:55, Matt napisał:

Ubaw po pachy ;)


Hehehe no fakt. Mnie tylko raz wypadły plany. Ale w sumie Charr''y to jedni z mniej wymagajacych przeciwników w EotN. Przechodzi się przez ich zastępy jak przez masło. Co innego w trybie HM. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 13:44, SinClers napisał:

Mam pytanko co się znajduje w pudełku z grą?
chodzi mi o:płyta , instrukcja...
(Podstawka)


Oczywiście płytka z grą, poza tym:
- płytka audio z Soundtrackiem
- plakat
- bardzo ładnie wydana na papierze kredowym, kolorowa, ponad stustronnicowa instrukcja
- karta zdrapka z CD-KEYem
- trial kod dla kolegi na 10h gry do wykorzystania przez 14 dni od aktywacji
- specjalny kod na kilka bonusowych przedmiotów.

Chyba nic nie pominąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie grałem jeszcze w gwen na hm, póki co farmię sporo, ale w charrach podobają mi sie ich nawyki w walce- tzn ustawianie sie w szyk- lekarz/caster z tyłu, reszta w półkolu do przodu, miło zaskoczyło takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.10.2007 o 08:40, Azrathel napisał:

można się tam dostać tylko i wyłącznie podczas wykonywania challenge mission "Remains of Sahlahja"
:)


Ale w jakiej lokacji mogę rozpocząć tą misję ? I do kogo mam "zagadać" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 15:34, sinir napisał:

Ale w jakiej lokacji mogę rozpocząć tą misję ?

Oczywiście w Remains of Sahlahja.

Dnia 23.10.2007 o 15:34, sinir napisał:

I do kogo mam "zagadać" ?

Do kolesia, który ma w nicku [Mission Starter].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś cche iść ze mna na Abbadona?
Mój nik w grze to : Oriental Master
Jestem: derwiszem
Kontakt na GG mój numer to: 5896079

Wysztkie informacje pogrubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście lubię Popielców. Fajna ta rasa jest. Jeden z kilku naprawdę udanych autorskich pomysłów ArenaNet. Mam nadzieję, że w GW2 będzie mozna grać Charrem. Z chęcią zacznę grę postacią tej rasy. :-)

EDIT:
Gvynbleidd -->> Przecież jego się klepie z hero+henche. To najłatwiejszy boss w całym GW. Szkoda czasu na szukanie ekipy żywych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:18, HumanGhost napisał:

Gvynbleidd -->> Przecież jego się klepie z hero+henche. To najłatwiejszy boss w całym GW. Szkoda czasu na szukanie ekipy żywych graczy.


Mowa o bossie bossów? ^^
IMO licz to straszna lama. Większa od Abbadona nawet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:21, walgierz napisał:

IMO licz to straszna lama. Większa od Abbadona nawet...


Nie no, nie przesadzaj. Licz to chociaż ma obstawę jakąś w miarę a Abaddon ma tylko te Monolity. Do Licza trzeba jeszcze dojsc przez Tytany a tutaj? Śmiech na sali. I potańczyć mozna. ;D
Big Bossa przechodziłem już chyba cztery razy, za każdym razem z hero+henche z czego dwa razy w 6osobowej ekipie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Shiro jest łatwiejszy. Words of Madness po prostu mnie wykańcza, zresztą każdego castera (a ja gram monkiem, czyli MUSZE mieć skille gotowe do działania, i jak najszybciej leczyć). Shiro ma tylko te Shiro''keny, które się pojawiają gdy wpędzi kogoś z teamu do tej otchłani, z której można spokojnie wyleźć. Oczywiście mówie o Imperial Sanctum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować