Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ale ja czytałem w poradniku że jak się w jednym miejcu przy aBadonie zacznie tańczyc (cała drużynazywaych graczy) to Abbadon zrobi coś zabawnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:57, SinClers napisał:

ej dacie mi linka gdzie pobiorę traila do gw?(podstawka)
a gre otrzymam chyba dopiero w piątek albo czwartek.


Po pierwsze nie zaczyna się zdania od "ej"...
A po drugie chyba nie można pobrać triala, bo gdyby było to możliwe to nie sprzedawali by kluczy trial na allegro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 17:54, Gvynbleidd napisał:

Ale ja czytałem w poradniku że jak się w jednym miejcu przy aBadonie zacznie tańczyc (cała drużynazywaych graczy) to Abbadon zrobi coś zabawnego.


Tak, zacznie tańczyć. Trzeba wklepać /dance i Abaddon zacznie tańczyć. Dosyć fajnie to wygląda. Na You Tube był filmik z tego, nie chce mi sie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi coś - w ten weekend zaczyna Halloweenowe święto. Co dokładnie będzie ciekawego w tym, oprócz wystrojonych LA i Kamdanu?
Będzie możliwość zdobycia czapek świątecznych? Vide dynia na głowę ;))
Będą gry jak na festiwalu Smoka?
A więc czy będą jakieś Tokeny co się wymienia na nagrody?

Chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie moje 3 hallowen na którym nie będe. Jak bylo 1bylem noobem i nie wiedzialem o co chodzi i pisałem "ktury" , jak było 2 to zapomniałem:P , jest 3 ii gram w wiedzmina no nic moze wbije na 2h by zdobyć maske.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2007 o 18:37, Matir007 napisał:

Taaa... Nie wiem czy się zorientowałeś, ale tam pisze Halloween 2006 Event... Czyli
opisuje zeszłoroczne Halloween.


Wow, jesteś szybki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2007 o 20:03, bartek_kawa napisał:

Powiedzcie mi coś - w ten weekend zaczyna Halloweenowe święto. Co dokładnie będzie ciekawego
w tym, oprócz wystrojonych LA i Kamdanu?


Tutaj oficjalne info:
http://www.guildwars.com/events/ingame/halloween2k7/default.php
Troszkę jednak wciąż pozostawiają jako niespodziankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos pamieta na co wymieniali kolekcjonerzy w Istanie Juvenile Termite Legs w zeszłym roku podczas Halloween? Nie mogę tego nigdzie znaleźć a pamietać też jakoś nie idzie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie chcialbym sie was poradzic w sprawie mojego problemu.
Po zainstalowaniu GW niemialem z nia zadnego problemu natomiast przyszedl czas ze musialem system zrobic i z calego dysku wszystko pousowalem. Gdy zainstalowalem ponownie GW wyskoczylo mi powiadomienie ze musze zakupic gre. Probowalem wpisywac nowy raz serial ale to nic niedawalo a wszystko sie zgadza z moimi danymi ktore otrzymalem na meila po rejestracji. Co moge zrobic w tej sytuacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no tak
factions i nightfall chodza normalnie tzn moge normalnie grac
tylko ta podstawa mi nie chce chodzic.dokladnie to jest tak ze wpisuje meila haslo loguje sie i tam nie mam swoich postaci a zamiast tego wyskakuje mi okienko ze musze zakupic ta gre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh już niebawem Halloween :). Muhahah to będzie moje drugie :). Pamiętam że na pierwszym byłem moim Asskiem w noob zbroi. Teraz będę mógł poszpanować w ancient i w masce z ostatniego Halloween

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Serial tzn? Mówisz o kodzie aktywacyjny z karty? Jeśli masz scalone kampanie (tzn wszystkie trzy na jednym koncie) to jest to coś bardzo dziwnego, jeśli masz osobne konta zresztą też... polecam znaleźć adres do pomocy technicznej arena net i opisać im dokładnie swoj problem (możesz tez wysłać screeny z komunikatu o błędzie, kod itp)- support AN działa dobrze, więc powinni pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować