Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 25.10.2007 o 15:48, Budo napisał:


Tak ciężko wklepać te kilka literek, albo odpalić grę na chwilę i przeczytać ogłoszenie?
http://www.guildwars.pl/
http://www.guildwars.com/events/ingame/halloween2k7/default.php

Widziałem tą stronę kilka razy ale nie wiem czemu ciągle mi się wydawało, ze dziś ma zostać przystrojone LA ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Od początku gw wszystkie weekendy i eventy zaczynają sie w piątek wieczorem i trwają do poniedziałku rana... nie wiem czy był w ogóle jakiś wyjątek ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:53, Budo napisał:

/.../

Od początku gw wszystkie weekendy i eventy zaczynają sie w piątek wieczorem i trwają do poniedziałku
rana... nie wiem czy był w ogóle jakiś wyjątek ;]

Ostatnie święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Tzn? Święta? Zdaje sie że dragon festival ten normalny i Redux były własnie tak planowane, pamietam bo nie spałem w nocy przez prezenty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A o Wintersday chodzi- ale zaczał sie w piątek wieczorem, a skończył w poniedzialek rano co nie? Wszystko sie zgadza, specjalnie nie napisałem długości trwania, bo z tym było różnie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 16:59, Budo napisał:

Wszystko sie zgadza, specjalnie nie napisałem długości trwania, bo z tym było różnie ;]

Kiedyś cię ustrzelę za te kruczki prawne w postach. :)

Będę mógł pograć i pozbierać trochę stuffu na alkohol dopiero w niedzielę. Shame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:01, Krejt napisał:

Będę mógł pograć i pozbierać trochę stuffu na alkohol dopiero w niedzielę. Shame.


Bywa.. ja przebawię cały event, planuję zebrać trochę słodyczy, żeby przybliżyć sie do cannosieur of confectionaires (czy jak to sie pisze O_O), ale zostaje mi dozbieranie jeszcze paru ecto do zbroi i nie odpuszczę ;]
ciekawi mnie ten costume brawling i nowe czapaje ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:17, Budep napisał:

Chcialbym sie spytac czy będą wyscigi zukow i co bedzie mozna kupic w kamadanie? 10k to chyba za malo nie...?


To nie ten event. Raczej nie bedzie wyścigu żuków, bo Halloween nie bedzie w Kaineng Center. Zależy na co te 10k. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 17:03, Budo napisał:

Bywa.. ja przebawię cały event, planuję zebrać trochę słodyczy, żeby przybliżyć sie do cannosieur
of confectionaires (czy jak to sie pisze O_O)


Hmmm, a będą jakieś słodycze? Bo te itemki które są wymienione nie są słitaśne ;)
Chociaż na halloween powino być coś słodkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie z serii "głupich pytań". A mianowicie w sklepie gram.pl nie ma polskiej wersji Guild Wars (a ja chciałbym mieć polską :) ) wiec mógłbym kupić dowolną wersje językową tej gry, ściągnąć polskiego klienta z internetu i wpisać ten kod który kupiłem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieee nie nie :P

możesz kupić paczkę z grą w Uzbekistanie czy Senegalu. wklepujesz kod (najważniejszą rzecz w paczce, reszta to tylko dodatki, a klienta [czyli to, co siedzi na dysku] możesz sobie ściągnąć z internetu) i grasz. natomiast polską wersję językową ustawiasz w opcjach gry (tam, gdzie na przykład ustawienia graficzne czy dźwiękowe).
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli nieważne co i gdzie kupie a i tak będę miał polską wersje?!?!? No ale jaja no :P myślałem że to zależy od "pudełka" :) :D X)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki...przed chwilą naszła mnie taka myśl...fajnie by było gdyby do GW wprowadzili pory roku...np. w zimę można się przedostać przez zamarznięte jezioro do lokacji niedostępnej w innym okresie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.10.2007 o 20:10, Ciej napisał:

czyli nieważne co i gdzie kupie a i tak będę miał polską wersje?!?!?

więcej wykrzykników i znaków zapytania się nie dało?

Dnia 25.10.2007 o 20:10, Ciej napisał:

No ale jaja no :P myślałem
że to zależy od "pudełka"

hmm. pudełko również ma znaczenie. jeśli kupisz grę poza granicami polski (w pudełku nie wydanym przez CDP) nie będziesz miał możliwości zarejestrowania gry na gram.pl. to jedyny mankament, ja kupiłem Factions w wydaniu (bodajże) angielskim i nie narzekam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jednego dnia zostawić tam swoją postać a drugiego dowiedzieć się że jezioro się odmroziło :) i czekać do następnej zimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW ma spore wady, np. szybko można osiągnąć maksymalny level... WoW ma ten sam minus, chodź dodatego go zmieneł, a w GW nie. Można jedynie wierzyć w pomysłowość twórców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować