Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Mam pytanie. Czy na takim komputerze: procesor 1.1 (Athlon 1700+), grafika 64 MB (Radeon 9200 series) i 512 MB RAM, gra będzie chodziła i czy nie będzie wyglądać (jak to niedawno było napisane w opisie pewnej łatki) jak pozszywany Frankenstein? GW odpaliłbym bez problemów (max) na moim pececie do gier, ale nie mam tam podłączonego Internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam czy nie zmienić planów i nie zamienić moich alkoholi na słodycze. Bo Drunkarda robi sie znacznie dłużej. Łakocie wystarczy pożerać w ekspresowym tempie a przy piciu trzeba zonowac żeby było szybciej.
Mam kilkaset róznych alkoholi z eventów. Chyba to wystawie gdzies na sprzedaż. Wiesz moze po ile chodza alkohole? Dziś widziałem rekord ilości oferowanego Absyntu - 5k sztuk. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 21:20, HumanGhost napisał:

A ja się zastanawiam czy nie zmienić planów i nie zamienić moich alkoholi na słodycze.


Nie bądź mięczak, nie zmieniaj celu ;)
Od słodyczy psują się zęby, a od alkoholu wątroba tylko. A ona przecież się regeneruje ^^
Drunkard to tytuł dla twardziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten event jest średni... ;\
Narazie są tylko "Kostiumowe Walki". Są średnie. Ja gram wojem , więc w tych walkach gram ''Lucasem''. Jest on bardzo slaby..ma duzo HP (600) ale ma bardzo slaby build którego nie można edytować ;\. Rzeczy na wymiane za pancerze też nie jest dużo . Przeciez 4 rzeczy to malo. ANet moglo sie bardziej postarac.
PS: na początku walki (Kostiumowe Walki) leza itemki ktore mozna podniesc i wziasc , ale sa (zawsze!) to te same itemki i sa one srednie ;\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 21:54, Budep napisał:

Ten event jest średni... ;\
Narazie są tylko "Kostiumowe Walki". Są średnie. Ja gram wojem , więc w tych walkach gram ''Lucasem''.
Jest on bardzo slaby..ma duzo HP (600) ale ma bardzo slaby build którego nie można edytować
;\. Rzeczy na wymiane za pancerze też nie jest dużo . Przeciez 4 rzeczy to malo. ANet moglo
sie bardziej postarac.
PS: na początku walki (Kostiumowe Walki) leza itemki ktore mozna podniesc i wziasc , ale sa
(zawsze!) to te same itemki i sa one srednie ;\

Powiedz ze to prowokacja. Tak event polega na tym by ludzie, którzy zawsze psioczą jacy to henhe są złe i gupie sami nimi pograli. Mają identyczne buildy jak henhy/(choc mozna grac tez hero ale buildy tak samo słabe). Jest to o tyle smieszne ze te buildy są do dupy.. poza necro tucherem który owni i w tym cala zabawa by tak imo zle dobrane atrybuty , choć czasami trafnie dobrane skila efektywnie wykrozystać. Nawet monkowie w druzynie nie zbyt pomagają bo mają SOJ jako elit:P . Itemy są tez nie super gdyz słuzą jedynie na czas tej walki , chodzi o fun a nie o bycie hiper uber pro. Ja sam walcze arenki by FB wbijac i buildy dla hero unlokować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu :) Po miesiącach ciężkich bojów przeszedłem misję, w której trzeba było obronić Bastion Dzagonur :) Miesiącach dlatego, że dawno w Nightfall nie grałem :)

Ale teraz mam inny problem :/ Jestem w misji LFP w Wielkim Dworze Sebelketh... No i niestety nie wiem czemu ciągle w tej misji ginę na początku... A dokładniej to wygląda tak, że od razu ginie mi cała drużyna :) No i właśnie nie wiem o co w tej misji chodzi... :/ Czy ktoś by mógł mi powiedzieć jak przejść tą misję ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 23:49, jakoktochce napisał:

No w końcu :) Po miesiącach ciężkich bojów przeszedłem misję, w której trzeba było obronić
Bastion Dzagonur :) Miesiącach dlatego, że dawno w Nightfall nie grałem :)

Ale teraz mam inny problem :/ Jestem w misji LFP w Wielkim Dworze Sebelketh... No i niestety
nie wiem czemu ciągle w tej misji ginę na początku... A dokładniej to wygląda tak, że od razu
ginie mi cała drużyna :) No i właśnie nie wiem o co w tej misji chodzi... :/ Czy ktoś by mógł
mi powiedzieć jak przejść tą misję ??

NA srodku jest ołtarz, nie moga go przejac magirnoci. Muszisz abijac ich.. zniszczyć 3 bramy przy nich(po 1 przy grupie) no i nie dopuscic by przejeli kapliczke. Do misji najlepiej miec MM, i z 2 ludzi. Do tego trzeba kontrolowac syduacje czy plugastwo (taki przezroczysty badziew co sie rodziela na 3kule i przejmuje kapliczki) zbaradzo nam kapliczki nie zabrało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od ponad półtora miesiąca nie gram w Guild Wars (myślałem nawet o sprzedaży mojego konta z GWP+GWF, ale wstrzymałem się ze względu na bardzo niskie ceny podobnych zestawów na Allegro :)) i jako, że i tak aktualnie nie stać mnie i brak mi czasu na WoWa, zacząłem zastanawiać się czy nie wrócić do gry, tyle że już z pełnym zestawem (czyli wraz z GWN i GW:EN).

I tutaj moje pytanie: jak bardzo różni się GWEN od poprzednich kampanii pod względem długości, fabuły i żywotności tejże gry? Chodzi mi o to, że GWP mnie strasznie irytowało nie równym poziomem trudności i przynudzało (przez zbyt rozciągnięty świat gry i bardzo ślamazarną akcję), zaś GWF chociaż podobało, to jednak szybko mi się znudziło (nie było co robić po skończeniu kampanii - tryb HARD i specjalne tytuły pomijam, ponieważ w ogóle mnie nie interesowały). Czy GW:EN wprowadził jakieś znaczące zmiany i stał się czymś więcej niż zwykłym zbiorem misji i questów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wracajac do sweet totha... ja ten tytul zrobilem w jakas 1 godzinke, bo tyle zajelo mi kupowanie tokenow... dalem ponad 100k chyba, i nie polecam tego tytulu, z tego wzgledu ze lepiej zrobic sobie skill huntera / wisdom / chest huntera albo inny tytul z tych za ktore sie placi bo poprostu one sie przydadza praktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie wiem który hench ma takie skille jak Ci w costume brawl- co do samych walk- Lucas jest słaby, owni Razah, Aidan... to chyba najlepsze buildy. Ele wbrew pozorom wcale nie jest taki mocny. Ale i tak w sumie wszystko zależy od teamu mi sie gra dobrze od kiedy pykam Razahem, jest ok i dobra zabawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jakby Ci to w skrócie wyjaśnić...
Fabuła jest podzielona jakby na 4 części- misje dla Asur, Vanguard, Nornów i na końcu Krasnali (finałowe)- są takie questo-misje do robienia, niektóre czasochłonne, chociaż na normal mode niektórzy przeszli gwen w dwa dni, albo i szybciej. Mi to zajeło chyba z tydzień, albo więcej. Fabuła jest spoko, nowi hero biorący w niej udział zrobieni świetnie. Tereny bardzo ładne i unikalne (:D)
Z nowości- nowe skille, niektóre świetne. Nowi hero, imo nieźli. Nowe skillbary henczów w gwen- super. Nowe armory- tutaj ludzie narzekają bo większość to reskiny starych... oprócz tego mini-gry- dla frakcji pozwalają zabić czas i są miłym akcentem w grze. Dochodzą jeszcze skille pve specyficzne dla frakcji. No i na deser dungeony, czyli lochy- jest ich 18, mają różne ilości poziomów i różne stopnie trudności- w niektórych bossy nie chcą umierać, za to szybko wysyłają do piachu nieprzygotowany team.
Na dole przykładowe fotki, już je tu zresztą wrzucałem.

20071028024749

20071028024820

20071028024920

20071028024948

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

1. merch
2. może komuś za 5k wciśniesz, ale więcej czasu stracisz niż to warte- możesz zostawić dla hero albo coś
3. merch (ja q10 15/stance nie mogę sprzedać).
4. merch
5. merch
6. merch
7. to może być coś warte, nie wiem czy na guru jest wycena staffów, ale na moje oko to będzie do 10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:13, Budep napisał:

Czy w GW 2..ma być jakiś płonący las? Bo jest taka jedna mapka w "Walkach Kostiumowych" Gdzie
pali się las ;)


płonący las to jedna z lokacji w GW:EN :)


SinClers -> nic nie zrozumiałem. napisz to tak, abym zrozumiał, o co Ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2007 o 10:46, Azrathel napisał:

SinClers -> nic nie zrozumiałem. napisz to tak, abym zrozumiał, o co Ci chodzi.

no to uproszcze :P
czy jak przejde gw(postawake)
później kupie nightfall i też przejdę
to czy jak kupie faction nie będę rozczarowany(factionem)
no bo pierwsze wyszła podstawka później faction
i jeszcze następnie nightfall.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować