Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

sa tez te itemki +10%, moga byc przydatne przy trudniejszych misjach, albo robieniu vanquishera.

I ja mam takie pytanie: z roznych zrodel mozna kupic konto do gw:prop. kupienie nowej gry, lub samego kodu do zalozenia konta jest bardzo trudne, albo o wiele drozsze niz kupienie konta. i tu jest moje pytanie: czy lepiej kupic gotowe konto, a potem zalatwic sobie polaczenie mojego konta + prop, czy zainwestowac troche wiecej kasy i czasu na szukanie nowej gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.10.2007 o 23:27, Tovaries napisał:

sa tez te itemki +10%, moga byc przydatne przy trudniejszych misjach, albo robieniu vanquishera.

I ja mam takie pytanie: z roznych zrodel mozna kupic konto do gw:prop. kupienie nowej gry,
lub samego kodu do zalozenia konta jest bardzo trudne, albo o wiele drozsze niz kupienie konta.
i tu jest moje pytanie: czy lepiej kupic gotowe konto, a potem zalatwic sobie polaczenie mojego
konta + prop, czy zainwestowac troche wiecej kasy i czasu na szukanie nowej gry?


Jeżeli masz kartę kredytową, to proponowałbym Ci kupić klucz do konta on-line. Nie wiem, czy NCSoft sprzedaje na Europę, ale jeżeli wpiszesz w Google |"Guld Wars" key buy online Europe|, to na pewno znajdziesz. Konto dostaniesz na maila, klienta pociągniesz z GW, a jeżeli masz już konto, to robisz "I have a new key" i po zabawie.
W razie czego mogę pomóc. Konto kosztuje ok. 25 USD, co przy dzisiejszym kursie nie jest jakimś wielkim pieniądzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:01, VanPickUp napisał:

Konto kosztuje ok. 25 USD, co przy dzisiejszym kursie nie jest jakimś wielkim pieniądzem.

Owszem, może to i niedużo, ale... zdajesz sobie sprawę, że za CD-key zakupiony online z Europy płaci się w Euro? Najwyraźniej nie, więc Cię o tym informuję. Co za tym idzie: lepiej kupić wersję pudełkową i mieć większość danych na płycie zamiast ściągać prawie 4GB danych z oficjalnej strony. Ehhh doradcą handlowym to Ty raczej nie masz szans zostać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie kupuj samych kodów na allegro, bo jest szansa że wywalisz forsę w błoto, nie wiadomo nawet skąd one pochodzą. Proponuję kupić nową, zafoliowaną grę, albo na allegro albo w którymś ze sklepów (gram.pl, virtus itd.), zawsze będzie bezpiecznie (w przypadku propha możesz mieć jedynie kłopot ze znalezieniem tej gry w ogóle... ale na allegro powinno boś być).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że w Kamadanie do zdobycia była w tym roku maska mumii. Jak dla mnie fajny pomysł. Udało się zdobyć 28 torebek eventowych i maskę.
Ktoś wie jaka maska była w LA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:32, HumanGhost napisał:

Informuję, że w Kamadanie do zdobycia była w tym roku maska mumii.

Gdybyś jeszcze wrzucił jej screena to byłoby super, bo Wiktoria na razie takowego nie posiada. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:32, HumanGhost napisał:

Informuję, że w Kamadanie do zdobycia była w tym roku maska mumii. Jak dla mnie fajny pomysł.
Udało się zdobyć 28 torebek eventowych i maskę.
Ktoś wie jaka maska była w LA?


Poproszę o zrzut ekranu ;> Co te torebki dają? Losowy prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:44, Pajonk78 napisał:

> Co te torebki dają? Losowy prezent?
Jedno z poniższych:
* Candy Apple
* Candy Corn
* Pumpkin Cookie

... oraz halloweenowe alkohole, duszka w pudełku, Squash Serum oraz Transmogrifier Tonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może taki trochę mały OT, ale skoro w GW Halloween pełną gębą to tutaj macie:
- najlepsze maski na Halloween, ale ostrzegam - ostatnią ogląda się na własną odpowiedzialność: http://joemonster.org/art/8094/Najstraszniejsze-maski-na-Halloween
- najlepsze stroje: http://joemonster.org/art/8096/Halloweenowe-stroje-dla-par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 08:04, Pajonk78 napisał:

> Konto kosztuje ok. 25 USD, co przy dzisiejszym kursie nie jest jakimś wielkim pieniądzem.

Owszem, może to i niedużo, ale... zdajesz sobie sprawę, że za CD-key zakupiony online z Europy
płaci się w Euro? Najwyraźniej nie, więc Cię o tym informuję. Co za tym idzie: lepiej kupić
wersję pudełkową i mieć większość danych na płycie zamiast ściągać prawie 4GB danych z oficjalnej
strony. Ehhh doradcą handlowym to Ty raczej nie masz szans zostać. ;)

Zdaję sobie sprawę. Jest to obecnie ok. 21 EUR. :)
Poza tym, każdy z systemów, który odwiedziłem oferuje swobodny wybór spośród co najmniej kilkunastu walut. Cena w USD jest zazwyczaj pierwsza ze względu na to, że jest to najpowszechniejsza waluta rozliczania transakcji kartami kredytowymi.
Zaś moja sugestia prezentuje jedną z możliwych alternatyw otrzymania konta do GW:P bez stresu i obciążeń związanych z kupnem uzywanego konta, którego ze swoim nijak połączyć nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/
Mylisz się: klucz kosztuje około 30 Euro, a nie jak sugerujesz 21 - nie przeliczaj dolarów na Euro, bo to nie na tej zasadzie funkcjonuje. ;> Poza tym i tak nie ma sensu kupować samego klucza skoro cena gry pudełkowej jest zbliżona do jego ceny. :P

Jakbyś jednak nie wierzył: https://secure.plaync.com/cgi-bin/Store.pl?dnv=6282546990&action=viewItem&item_id=12 - co gorsza: jeśli nabędziesz kod tą drogą to możesz za jego pomocą stworzyć nowe konto, które będzie powiązane z PlayNC lub dodać go do konta, które już jest zintegrowane z PlayNC - suma summarum: Twa rada do zbyt dobrych chyba jednak nie należała. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 09:46, Pajonk78 napisał:

/ciach/
Mylisz się: klucz kosztuje około 30 Euro, a nie jak sugerujesz 21 - nie przeliczaj dolarów
na Euro.
Twa rada do zbyt dobrych chyba jednak nie należała. :>


Nie chce mi się teraz szukac, ale byłem na stronie, gdzie klucz kosztował 21 Euro. Z drugiej strony, klucze są dostępne, a wersja pudełkowa chwilowo nie. Zaś jakość mojej rady oceni sam zainteresowany. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 10:31, Pajonk78 napisał:

> ...a wersja pudełkowa chwilowo nie.
O RLY? Tutaj jak widzę jest: http://wirtus.pl/shop/wyszukiwanie.php?Produkt=guild+wars&KategoriaID=
- gram.pl nie jest monopolistą jeśli chodzi o sprzedaż GW, wiedziałeś o tym? :>
EOT


News wart browara! Podrzuć linka Tovariesowi. Na pewno się ucieszy. :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Hehe, haloween super, jak zwykle fajna zabawa z Mad Kingiem i maski przednie w tym roku :P
A dowcip z paragonem i pijakiem mnie rozwalił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2007 o 11:41, Budo napisał:

A dowcip z paragonem i pijakiem mnie rozwalił :P

Nowe dowcipy? Super, bo poprzednie mi się już tak zdążyły przejeść, że o ja pierdziu. :/ Ja wezmę udział tylko w dwóch zabawach: dzisiaj o 17:01 i jutro o 8:01 - w sam raz na zdobycie obu masek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować