Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2007 o 21:06, Mertionh napisał:

Dzięki za pomoc mam jeszcze 2 pytanka. :)

A te ee punkty fb to się zdobywa tylko na pvp? I co one dają?

Głównie na PvP. Z tego co wiem, to są jeszcze specjalne przedmioty, które powiększają zapas punktów. Za FB można odblokowywać przedmioty, umiejętności i bohaterów u kapłanów Baltazara. Są one później dostępne dla postaci PvP, a ''skille'' także dla herosów.

Dnia 03.11.2007 o 21:06, Mertionh napisał:

Przeczytałem też, że runy i inskrypcje ładować tylko w najlepsze bronie i zbroje. A jakie to
są najlepsze zbroje i jak je rozpoznać?

http://wiki.guildwars.com/wiki/Armor- tu możesz sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:06, Mertionh napisał:

Dzięki za pomoc mam jeszcze 2 pytanka. :)

A te ee punkty fb to się zdobywa tylko na pvp? I co one dają?

to factions Balthazar jak sądzę. zdobywa się je walcząc w pojedynkach PvP (AB, RA, TA, HA, GvG). jak napisał ShadowG odblokowujesz za nie umiejętności (których mogą potem używać twoi hero), jak i części ulepszające (dostępne dla postaci PvP-only).

Dnia 03.11.2007 o 21:06, Mertionh napisał:

Przeczytałem też, że runy i inskrypcje ładować tylko w najlepsze bronie i zbroje. A jakie to
są najlepsze zbroje i jak je rozpoznać?

inskrypcje można dawać tylko w bronie.
hmm. runy i [EDIT] i INSYGNIA [/EDIT] można ładować tylko i wyłącznie w zbroje. to raz.
poza tym możesz ulepszać dowolne zbroje. a to , czy są ''najlepsze'' - chodzi pewnie o wartość pancerza (maksymalna wartość zależy od klasy postaci. wojownik ma 80, łowca 70, a na przykład elementalista 60)
więcej tutaj:
http://wiki.guildwars.com/wiki/Basic_armor
tak więc najlepiej od razu kupić sobie zbroję z maksymalnym pancerzem, i dopiero potem ulepszać ją runami i [EDIT] INSYGNIAMI [/EDIT].
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha mam już prawię wszystkie części elite cathan armor, lecz chcę się spytać: czy te rękawiczki na dołączonym obrazku to są elitarne bo ja nie wiem sorry że taki mały :/ Jak chcecie to mogę wrzucić większy

20071103213757

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:38, Buhahahahaha napisał:

Haha mam już prawię wszystkie części elite cathan armor, lecz chcę się spytać: czy te rękawiczki
na dołączonym obrazku to są elitarne bo ja nie wiem sorry że taki mały :/ Jak chcecie to mogę
wrzucić większy

omg to nie mogłeś od razu większego wrzucić? -_-"
nie mam pojęcia, czy te rękawiczki są elite. to twoja zbroja i ty to powinieneś wiedzieć x__X ktoś kupował zbroję za Ciebie? X__x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2007 o 21:38, Buhahahahaha napisał:

Haha mam już prawię wszystkie części elite cathan armor, lecz chcę się spytać: czy te rękawiczki
na dołączonym obrazku to są elitarne bo ja nie wiem sorry że taki mały :/ Jak chcecie to mogę
wrzucić większy


nie, nie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przepraszam za to, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy:
bedąc ostatnio w centrum handlowym, zapragnąłem zakupic sobie podstawke GW. niestety i w Empiku i w Saturnie, jedyny GW to najnowszy dodatek. WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 01:16, Be4n napisał:

przepraszam za to, ze tak ni z gruchy ni z pietruchy:
bedąc ostatnio w centrum handlowym, zapragnąłem zakupic sobie podstawke GW. niestety i w Empiku
i w Saturnie, jedyny GW to najnowszy dodatek. WTF?


Zdarza się to już któryś raz. GW cieszy się spora popularnością i znika ze sklepów. Gry produkuje się partiami (małej ilości płyt nie opłaca się tłoczyć) i jak deficyt się zwiększy, to pewnie CDP wypuści nową partię. Póki co jednak Prophecies jest jeszcze dostępne w kilku sklepach internetowych, albo przez allegro, jednak ceny poszły w górę. Ja kupowałem za 60PLN, bratu kupiłem za 10 złotych mniej, a teraz trzeba wydać przynajmniej 90 złociszy + przesyłka. Coraz więcej ludzi narzeka na problemy z dostępnością, więc może jakaś dostawa niedługo będzie - święta to idealny moment na to ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle hojny jesteś!Powiedziałbym,że komplet warty jest jakieś 15kafli a nie 25 :) Elite=10k i 500g za każdy normalny.Miałem elitarny tomik,ale opchnąłem go ostatnio :)

Event fajny-dzięki niemu odblokowałem ostatnie 2 umiejętności i mam oto tzw."full unlock" umiejętności :D Zostały tylko przedmioty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 02:03, Monark napisał:

Hmm nie wiem, czy tu takie coś mogę zamieścić, ale...
[m]


Nie, nie możesz, odsyłam do regulaminu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 08:53, Budo napisał:

Nie, nie możesz, odsyłam do regulaminu/


Spoko nie byłem pewny i sorry about that ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem grac nowa postacia i pojawiła mi się wskazówka, że w jakiejś Askalońskiej Akademii znajdę osoby, dzięki którym będę mógł transportować przedmioty między postaciami na tym samym koncie. Chciałem się tam dostać ale brama do Askalońskiej Akademii jest zamknięta. Gdzie dokładnie trzeba się udać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm..więc jaki farm jest teraz opłacalny?

UW - Nie opłaca się tanie ecto.
Stygian Solo - tak jak ty mówiłeś
Bossów - też się nie opłaca bo greeny są tanie teraz
Elona Reach - Podobno baardzo małoo dropi

Popróbuje jeszcze ten farm w Nahpui Qurter :P
PS--> Teraz farmie w Mister Cho Estato .|. Nawet nieźle dropi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Opłaca sie robić dungeon w GW:EotN te elitarne ale to już nie da się solo. A tak po za tym to UW można męczyć etco zawsze się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy podoba się wam armor Kurzik Elite dla wojownika? Do tej pory miałem czarny Ancient, ale mi się znudził... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować