Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2007 o 18:41, Wiksac17 napisał:

Mam pytanie: czy podoba się wam armor Kurzik Elite dla wojownika? Do tej pory miałem czarny
Ancient, ale mi się znudził... xD

Wg. mnie jest to jeden z ładniejszych armorów i sam od dawna chodzę w nim (tzn moja postać :D ) :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:41, Wiksac17 napisał:

Mam pytanie: czy podoba się wam armor Kurzik Elite dla wojownika? Do tej pory miałem czarny
Ancient, ale mi się znudził... xD

A ja ci odradzam... z wyglądu jak dla mnie brzydki :P. Polecam zaś Eagle z GWEN lub też White/Black Platemaila Elite tak jak JA ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Elite Platemail zgodzę się, że też nieźle wygląda :) Przy okazji dodam scr mojego Kurzick''a :)
Edit: trochę nogi uciąłem, ale screen robiony był kiedyś pod aukcję na guru, jak chciałem sprzedać widocznego crystalline'a :)

20071104190106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 18:41, Wiksac17 napisał:

Mam pytanie: czy podoba się wam armor Kurzik Elite dla wojownika? Do tej pory miałem czarny
Ancient, ale mi się znudził... xD


Kurzik jest ładny, ale też bardzo popularny. A co to za elite jeśli co drugi warek w tym biega? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:34, walgierz napisał:

Kurzik jest ładny, ale też bardzo popularny. A co to za elite jeśli co drugi warek w tym biega?
:>

To może by kupił elite gladiatora lub też elite canthan ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:34, walgierz napisał:

> Mam pytanie: czy podoba się wam armor Kurzik Elite dla wojownika? Do tej pory miałem czarny

> Ancient, ale mi się znudził... xD

Kurzik jest ładny, ale też bardzo popularny. A co to za elite jeśli co drugi warek w tym biega?
:>

Tak jak primeval i (troche) gladiator.
A teraz mam pyanko. By móc iśc z kamadanu do LA/Kaineng to trzeba mięc dostep do misji Consulate docks? Czy trzeba tylko zrobić jakis primarek/zdobyć jakiś lvl.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:36, Yanek12 napisał:

To może by kupił elite gladiatora lub też elite canthan ;p.


Paskudne puszki, nie przeczę. Prawie tak brzydkie jak obsidian ;>
Obrzydliwe są też jak dla mnie zbroje warka z NF.
Teraz, kiedy można inskrypcje dowolnie komponować, mało będzie elitarnych gladiatorów ^^
Ja poważnie myślę nad elitem Nornów, albo Vanguardów. Skłaniam się ku pierwszej. Przejrzę też zbroje z Propa, bo one najbardziej mi leżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:37, Solstheim napisał:

A teraz mam pyanko. By móc iśc z kamadanu do LA/Kaineng to trzeba mięc dostep do misji Consulate
docks? Czy trzeba tylko zrobić jakis primarek/zdobyć jakiś lvl.?

Tak tylko to cie uratuje... i żeby przejść do innej ''''stolicy'''' są innego rodzaju Questy ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:39, walgierz napisał:

Ja poważnie myślę nad elitem Nornów, albo Vanguardów. Skłaniam się ku pierwszej. Przejrzę też
zbroje z Propa, bo one najbardziej mi leżą.

W sumie to w Propie jest też ładny elite wyvern lub elite charr charr Hide ;)
btw : sorrk że nie po kolei ;p.

20071104204418

20071104204427

20071104204436

20071104204511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:40, Yanek12 napisał:

> A teraz mam pyanko. By móc iśc z kamadanu do LA/Kaineng to trzeba mięc dostep do misji
Consulate
> docks? Czy trzeba tylko zrobić jakis primarek/zdobyć jakiś lvl.?
Tak tylko to cie uratuje... i żeby przejść do innej ''''stolicy'''' są innego rodzaju Questy
;].

Wiem , chodziło mi tylko o to co trzeba zrobic by te questy móc dostać. W gw nie gram 1 raz, choc w NF dopiero 2(postacią z NF więc questów nie znam). A elite Wyvern jest ochydny imo. Podobał mi sie strasznie dopuki go nie kupiłem , a zaraz po zakupie oddał bym wiele by go nie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:34, Farmer Widomo napisał:

Popróbuje jeszcze ten farm w Nahpui Qurter :P
PS--> Teraz farmie w Mister Cho Estato .|. Nawet nieźle dropi.


Ja najczęściej chodzę solo na Xaquang Skyway - Verminy. Dropi tak sobie, ale zawsze są co najmniej dwie skrzynki, w porywach trzy.

Na hard mode biorę drużynę i idę tylko na skrzynki. wytrychy się zazwyczaj zwracają, chociaż niekoniecznie za pierwszym razem.

Czasem jest to bardziej "grinding" niż farming, ale jest to w miarę krótkie. W dobrych momentach rzuca po kilka(naście) "vermin hides", które można wymienić u kolekcjonera z zyskiem 25% (cztery skóry (100g) za broń wartą 125g) + inne dropy i skrzynki.
BTW, ile teraz kosztuje czysty "Celestial Longbow" bez modów, req. 10?

Przebieżki z Kilroyem Stonekin''em w GW:EN też nie są najgorsze. Co prawda tylko 1 skrzynia, ale na pewno piwko (100g) i 250g od Kilroya + 2500 exp. No i też krótkie są.

Do "high level farming" jakoś nie mam zacięcia, musiałbym potrenować, a to kosztuje 1k za każdym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:40, VanPickUp napisał:

BTW, ile teraz kosztuje czysty "Celestial Longbow" bez modów, req. 10?


Jeśli non-inscriptable to tyle ile da Ci merchant. A celestiale chyba wlasnie takie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:17, wojtusio napisał:

/.../
Niezły sword gold?:>

Jeśli sie nie myle to on trzyma dual winged axe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 09:40, VanPickUp napisał:

Ja najczęściej chodzę solo na Xaquang Skyway - Verminy. Dropi tak sobie, ale zawsze są co najmniej dwie skrzynki, w porywach trzy.


Hmmmm. Opłaci się w ogóle otwierać te skrzynki? Pewnie w większości nic nie warte itemki, a nawet punkty do treasury huntera nie lecą :)
Co do farmu, to ja preferuję tylko coś na HM - GoK monkiem 55hp lub elementale warkiem. Do UW nawet nie zaglądam, bo nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:57, walgierz napisał:

Co do farmu, to ja preferuję tylko coś na HM - GoK monkiem 55hp lub elementale warkiem.

Do powyższych farm spotów dodałbym jeszcze piękne miejsce dla R/Rt lub odwrotnie - farmienie Margonitów, którzy występują w ilości 72 sztuk podczas questu Battle of Turai''s Procession - oczywiście na HM. :D Bardzo ładny drop - runek w szczególności. Na około 10 wyjść (każde trwa ~5 minut) dostałem 7 Superior Absorption i 3 Superior Vigor. ;) Poza tym farbki, dużo goldów, tomy i czysta kasa - IMO całkiem opłacalna miejscówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:04, Pajonk78 napisał:

Do powyższych farm spotów dodałbym jeszcze piękne miejsce dla R/Rt lub odwrotnie - farmienie Margonitów, którzy występują w ilości 72 sztuk podczas questu Battle of Turai''s Procession - oczywiście na HM. :D


Jest gdzieś poradnik do tego farmu? :) Względnie build i equip? ^^
Bo zawsze to urozmaicenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować