Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Ostatnio sobie farmię w pięcioosobowych grupach na desolation. Dwa questy do farmu LB/SS i jedziemy. Złotka zawsze lecą, przynajmniej jedno na run. Run od groma, dwie-trzy skrzynki po drodze. Bardzo przyjemne i proste zajęcie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:30, walgierz napisał:

Jest gdzieś poradnik do tego farmu? :) Względnie build i equip? ^^

Wszystko podam jak będę w domu - choć jak znam życie zdąży mnie ktoś wyprzedzić zanim tam dotrę. ;) Z pamięci:
- Splinter Weapon;
- Barrage;
- Zojun`s Haste;
- Natural Stride;
- Dodge;
- Edge of Extinction;
- dowolnie;
- dowolnie.
Beast Mastery - max
Channeling - max
Marksmanship - reszta
Eq: używam naprzemiennie Ironwing Flatbow dla uzupełnienia energii (choć nigdy mi jej nie brakuje) oraz Drago`s Vampiric Longbow dla większego dmg. Każda grupa składa się z 24 Margonitów: padają po 3-4 strzałach. :D
Na miejsce oczywiście należy dobiec nie bawiąc się po drodze w eksterminację. ;)
Zresztą jak będziesz w grze to pokażę co i jak, bo wytłumaczyć gdzie postawić duszka wcale nie jest łatwo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 20:34, walgierz napisał:

Kurzik jest ładny, ale też bardzo popularny. A co to za elite jeśli co drugi warek w tym biega?


Hmmm... co drugi warek nie ma elite armora... xDDDD
Co mi w takim razie polecasz?

EDIT: Monument Armor, wg Ciebie to dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 16:29, Wiksac17 napisał:

Hmmm... co drugi warek nie ma elite armora... xDDDD

To był półserio przecież. Co nie zmienia faktu, że Kurzik elite jest zbyt popularny IMO.

Dnia 05.11.2007 o 16:29, Wiksac17 napisał:

Co mi w takim razie polecasz?
EDIT: Monument Armor, wg Ciebie to dobry wybór?

Polecam to, co Ci się spodoba. Nic innego Ci nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:41, HumanGhost napisał:

Ostatnio sobie farmię w pięcioosobowych grupach na desolation. Dwa questy do farmu LB/SS i
jedziemy. Złotka zawsze lecą, przynajmniej jedno na run. Run od groma, dwie-trzy skrzynki po
drodze. Bardzo przyjemne i proste zajęcie. :-)

Hmm wierz lub nie , ale powiedziałem o tym farmie niedawno znajomemu i.... W 2 dni zarobił tam 120k. Co run dropił mu jakiś elite tome/black dye /super vigor. Mozna było szału dostać jak sie z nim było na runie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 17:21, Solstheim napisał:

Mozna było szału dostać jak sie z nim było na runie:P


Hehehe daj jego nick, to będę pamietał i nie wezmę go do party w razie czego. ;D
A farm faktycznie jest opłacalny. Można kilka tytułów nabić ładnie - SS, LB, Wisdom, Treasure Hunter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 14:41, HumanGhost napisał:

Ostatnio sobie farmię w pięcioosobowych grupach na desolation. Dwa questy do farmu LB/SS i
jedziemy. Złotka zawsze lecą, przynajmniej jedno na run. Run od groma, dwie-trzy skrzynki po
drodze. Bardzo przyjemne i proste zajęcie. :-)

Ten farm jest od dawna "na rynku" :) Przy okazji można tam spokojnie naklepać poziomy zwierzakom i umieszczać je potem w HoM-np.takie fenixy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w (nie)małej kropce. Kupiłem GW na Allegro. Używkę oczywiście. Mam klucz rejestracyjny ale jest on używany przez inną osobę - co jest oczywiste :) Jest jakiś sposób bym mógł założyć własne konto? Poprzedni właściciel twierdzi że nie ma danych do swojego. Da się jakoś zdobyć nowy klucz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiaj miałem surva. Miałem na nim ok. 310k doświadczenia. nagle... internet mi się rozłącza. powracam, piszę "/deaths", a tu widzę: "umarłeś 1 razy". Najchętniej bym rozwalił to całe centrum neostrady i byłby spokój, ale... Wie ktoś czy jeszcze mogę odzyskać ten tytuł ? Może jakiś e-mail, albo coś innego. Bardzo mi na tym zależy. Nad tą postacią pracowałem ponad 35 godzin, a neostrada mi je zabrała... ech... Pomoże ktoś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:43, sinir napisał:


Tego się obawiałem... No nic... Dzięki za odpowiedź.


Niestety dc to zmora survivorów :/
Jakbyś planował następną postać to znajdź sobie jakiś bezpieczny sposób, tak że nawet przy dc wracasz i żyjesz. Można też walczyć w gwen, gdzie na normal mode nie jest ciężko, a dobzi hero i hencze potrafią utrzymać team przy życiu do końca walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może, czy można użyć dwóch kluczy trialowych np do Nightfalla? Ja swój miałem z preordera GWEN i niestety miałem taką lipę, że mi się zużył zanim w ogóle zacząłem w NF grać (okazało się, że czas trialowy naliczał się dalej kiedy grałem sobie w inne kampanie, lipa totalna...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 18:04, Buhahahahaha napisał:

Jak myślicie gdzie można tego używać? Można gdzieś w NF lub F?

O w morde... Na chłopski rozum: oglądasz ten filmik - pisze GATES OF KRYTA, piszesz na wiki <- (GoK) i masz info. Nawet widząc ten mógłbyś teren skojarzyć, że, no cóż, na pustynie czy slumsy z kaineng to nie wygląda... Hm, nawet grając w gw być moze powinieneś wiedzieć że Kryta to w prophie -_-

A, jak już był temat o armorach, to jaki, wg. Was, jest najlepszy/najładniejszy armor dla Rangera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze ja tak nie mialem jak robilem lb.. no ale potem jak poszedlem na skrzynki to mialem chyba 14 elite tomow w ok 2h :) nie wiem czy komus tez tak lecialy, ale jak dla mnie to bylo calkiem niezle :)

Matir007
jak dla mnie to primeval bo obysadian troche taki lipny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 19:52, Matir007 napisał:

A, jak już był temat o armorach, to jaki, wg. Was, jest najlepszy/najładniejszy armor dla Rangera?

Posiadam 3 najładniejsze (według mnie) armorki dla R:
- Druids 15k
- Canthan 15k
- Ancient 10k
Może kiedyś dojdize jeszcze Norn z GWEN, ale póki nie mam GWEN o nim nie myśle.
Ogólnie każdy armor leży na R "dziko" i to mi się podoba. Ranger zżyty jest z naturą, więc taki płaszcz druida czy smocza zbroja bardzo fajnie wyglądają i pasują do klimatu.
Powiedz jeszcze nad jakimi armorami sie zastanawiasz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować