Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Do łapania elitów nie potrzeba okrągłej sumki. Wystarczy pare k na początek, żeby kupić SoC''i i w trakcie łapania uzbiera się kase na kolejne. Sam tak robiłem i dzięki temu mam już 2 Elite Skill Huntery.
Dlatego dąży się, żeby nie mieć 1kk golda, bo i po co? Tak czy tak to wydamy, a z przybywającą kasą nie ma co robić. Więc tylko kasiorka do storage a reszta na drobne wydatki :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Ogólnie po to jest kasa w GW, żeby ją wydawać, a nie chomikować

Dnia 06.11.2007 o 17:08, graczomaniak napisał:

tak jak Budo ;].


Masz przestarzałe informacje od paru tygodni mam 0g ;]
Bo forsę, że tak powiem, wydałem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

/doh
Ehh tak skleroza... a potem jeszcze byłem sam z pitahem i zrobiliśmy conquerora ;]
No, ale póki co nie mogę sie odbić od dna, niedoszły survivor zginał parę minut po wydaniu 20k na jego armor, potem nowa postać- nowe wydatki. No, ale wyglada na to, że sie w miarę to ustabilizowało, bo surv bezpiecznie zmierza ku tytułowi, a warek tylko jeszcze czeka na tarczę ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:40, graczomaniak napisał:

Do łapania elitów nie potrzeba okrągłej sumki. Wystarczy pare k na początek, żeby kupić SoC''i
i w trakcie łapania uzbiera się kase na kolejne. Sam tak robiłem i dzięki temu mam już 2 Elite
Skill Huntery.

Pozwolę sobie nie zgodzić się ;P
Greeny są żałośnie tanie, a w pełnym składzie lecą rzadko. Mnie przy trzech skill hunterach poleciało z pięć, w tym dwa mesa xD
Kupowałem SoCki za ~100k, a podczas łapania zarabiałem na śmieciach jakieś 5 max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Idąc po 1-3 elity zarabiasz 5k i jestes 5 SoC''ów do przodu, więc ma to jakiś sens. Tu nie chodzi nawt o greeny. Po prostu zabijamy wszystko co się rusza, zbieramy wszystko i nie ma bata, żeby nie wpadło kilka k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:48, graczomaniak napisał:

Idąc po 1-3 elity zarabiasz 5k i jestes 5 SoC''ów do przodu, więc ma to jakiś sens. Tu nie
chodzi nawt o greeny. Po prostu zabijamy wszystko co się rusza, zbieramy wszystko i nie ma
bata, żeby nie wpadło kilka k.


Zabijając wszystko co się rusza, to wieki będziesz tytuł robił ^^ A i tak nie zarabiałem 5k na 3 runach, nie ma bata.
Nie użyłem żadnego elite toma, a każdy tytuł nabijałem 4-5 dni, grając po kilka godzin i nie tylko łapiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam zamiar zacząć grać w GW i czy żeby dobrze wczuć się w klimat tego świata potrzebują wszystkich części gry? Bo pewnie każda część dodaje nowe lokacje itd. czyli żeby mieć wszystkie lokacje, to potrzebuję wszystkich części? A i gdzie mogę dostać podstawkę GW bo szukałem w wielu sklepach i internetowych i normalnych i nie mogłem znaleźć. Dzięki za pomoc z góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:51, walgierz napisał:

Zabijając wszystko co się rusza, to wieki będziesz tytuł robił ^^

W życiu, jak sie ma sprawnych hero i umie ustawiać ich z henami, to nie ma problemu sczyścić wszystkiego przy bossie.
>A i tak nie zarabiałem 5k na 3 runach, nie ma bata.
Jest, wystarczy zrobic tak jak mowie ^^. Poza tym, w Elonie i F leci na tony tej kasy, więc samo przejście po elita w Vortexie, to już jest kilka k na plus.

Dnia 06.11.2007 o 19:51, walgierz napisał:

Nie użyłem żadnego elite toma, a każdy tytuł nabijałem 4-5 dni, grając po kilka godzin i nie
tylko łapiąc.

Co to za zabawa z elite tom''ami :). Więcej kasy na nie wydasz niż na łapanie. Ogólnie tytuł się szybko nabija w ELonie i Canth''cie, bo w Tyrii trzeba trafić na dobry spawn, nie ma bata :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:53, arekskate napisał:

Mam pytanie. Mam zamiar zacząć grać w GW i czy żeby dobrze wczuć się w klimat tego świata potrzebują
wszystkich części gry? Bo pewnie każda część dodaje nowe lokacje itd. czyli żeby mieć wszystkie
lokacje, to potrzebuję wszystkich części? A i gdzie mogę dostać podstawkę GW bo szukałem w
wielu sklepach i internetowych i normalnych i nie mogłem znaleźć. Dzięki za pomoc z góry :)


Do gry wystarczy dowolna część: Prophecies, Faction lub Nightfall.
Każda dodaje nowe lokacje, skille, misje, questy, itd.
Z Prophecies jest rzeczywiście problem, ale F i NF można kupić w wielu sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:53, arekskate napisał:

Mam pytanie.

Nie Ty jeden.
>Mam zamiar zacząć grać w GW i czy żeby dobrze wczuć się w klimat tego świata potrzebują wszystkich części gry?
Zalezy, jeśli chcesz się zapoznać ze światem, kup na początkek propha, potem sam zdecydujesz czy chcesz dalej grac i kupic kolejne dodatki. ALe, żeby wejść na wszystki kontynenty potrzebujesz wszystkich części, logiczne.:)

>Bo pewnie każda część dodaje nowe lokacje itd. czyli żeby mieć wszystkie lokacje, to potrzebuję wszystkich części?
Tak.
>A i gdzie mogę dostać podstawkę GW bo szukałem w wielu sklepach i internetowych i normalnych i nie mogłem znaleźć. Dzięki za pomoc z góry :)
Choćby tu na gram.pl czy na wirtus.pl, a jak nie poszukaj w MM, Empiku, Saturnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:55, graczomaniak napisał:

Co to za zabawa z elite tom''ami :). Więcej kasy na nie wydasz niż na łapanie. Ogólnie tytuł się szybko nabija w ELonie i Canth''cie, bo w Tyrii trzeba trafić na dobry spawn, nie ma bata :P.


Od dziś gram tylko z Tobą xD Szybko się wzbogacę ;P
Ja pozostaję przy twierdzeniu, że z 100k wydanych na SoCki wraca max 10k, przy dobrych wiatrach ;]
Czekanie na dobry spawn jest dla mięczaków - ja jechałem jak los dał. Do dziś mam wstręt do Hells, którego robiłem ze 7 razy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda "część" gry to osobna kampania. Wyjątkiem jest GW:EN który jest dodatkiem i wymaga 20lvl i którejś z kampani.
A są 3:
Factions - klimaty wschodu, japoni (Dragon Festivale ;D) no i "charakterystyczne" dla klimatu profeski, zabójca i rytek ;)
Nightfall- pustynie i więcej pustyń, być może dobra kampania na zaczęcie gry bo w niej są Hero którzy pomogą Ci lepiej od henchów... A i fabuła ciekawa i długa. Tutaj spotkasz wielu Dervishów (Paragonów raczej nie bo nimi gra 1/100 graczy -_-)
I pierwsza kampania, nazywana często podstawką: Prophercies - dłuuugi wstęp samouczek, dłuuugo zdobywa się level, 20 w 60% fabuły, ale za to fajne, PvE''kowe skille. Tutaj są tylko profeski "core" czyli podstawowe.
Wybierz mądrze, ale nieważne którą kampanie z 3 wybierzesz i tak zapewniam, że będziesz się świetnie bawił :) gl

A, PS. tutaj NIEZBĘDA stronka dla każdego gracza gw (newbie czy pro nieważne :P) http://gw.gamewikis.org/wiki/Main_Page

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:58, walgierz napisał:

Od dziś gram tylko z Tobą xD Szybko się wzbogacę ;P

Nie ładnie grać z botami :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:14, arekskate napisał:

A czy w podstawce czyli Prophercies spotkam innych graczy, czy już każdy gra w tych nowszych
kampaniach? :)

Te 3 kampanie to jeden wielki świat gw, kazdy gracz ktory ma propha moze byc w prophie :) Tak samo dla pozostałych kampani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, już rozumiem, dzięki za pomoc.

No i zonk ... ani na gram.pl ani na wirtus.pl nie ma GW:Prophercies. Wątpie też, żebym znalazł w Empiku, bo tam szybko się starszych gier pozbywają ... pomóżcie, gdzie mogę ją znaleźć jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 20:14, arekskate napisał:

A czy w podstawce czyli Prophercies spotkam innych graczy, czy już każdy gra w tych nowszych kampaniach? :)


Są miejsca gdzie ciężko o party, ale to zdarza się w każdej kampanii. Zresztą od tego jest gildia by znaleźć pomoc w takiej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 19:55, graczomaniak napisał:

Co to za zabawa z elite tom''ami :).


Co to za zabawa z herosami chciałeś powiedziec. Kiedyś, kiedy nie było herosów, a wszystko trzeba było robic z henami to dopiero było coś, a ten tytuł coś znaczył. Teraz ma go co druga osoba na każdym dystrykcie, z herosami ten tytuł to walk in a park...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować