Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 13:53, Bingolo napisał:

przeszedł już ktoś en?jeśli tak to jaki ma level główny zły?


Ma taki level, że kładzie go jeden monk bez wsparcia. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 22:55, pitah napisał:

W takim razie odpowiedz mi na jedno pytanie: miałeś elite skill huntera przed pojawieniem się
herosów?

Nie miałem, wtedy nie był jeszcze podzielony i wszystko sie łapało "do jednego". Co za óżnica czy miałem tytuł czy nie? Skille normalnie łapałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra się pięknie, gram na 1440x900, mam 19'' i jest po prostu wygodnie tylko jedna rada, upakuj `efekty na postaci` gdzieś nad skillbar, strasznie się meczą oczy jak trzeba wszędzie zerkać :)

Ciężko mówić tutaj o jakiejś przewadze taktycznej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:41, Selv napisał:

Gra się pięknie, gram na 1440x900, mam 19'' i jest po prostu wygodnie tylko jedna rada, upakuj
`efekty na postaci` gdzieś nad skillbar, strasznie się meczą oczy jak trzeba wszędzie zerkać
:)

Ja właśnie tak mam ustawione efekty - ponad skillami i paskami z HP i Energią. Monitor zmieniam z 17" CRT na 22" LCD i... aż się boję tej różnicy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 14:15, graczomaniak napisał:

Nie miałem, wtedy nie był jeszcze podzielony i wszystko sie łapało "do jednego".


Jaki to ma związek?

Dnia 07.11.2007 o 14:15, graczomaniak napisał:

Co za różnica czy miałem tytuł czy nie? Skille normalnie łapałem.


Jest różnica, skoro teraz masz go na dwóch postaciach, a wtedy nie miałeś na żadnej, nie mów więc że jest ci bez różnicy, czy robisz to z henami czy z herosami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm? Oba tytuły mam na jednej postaci. Wczesniej może i łapałem na N, ale nie zrobiłem tytułu. Od kiedy podzielili je, nabiłem oba na R. Tu nie chodzi o związek, tylko o to, czy łapałem elity bez herosów. Nie widze w tym problemu ^^. Bez przesady. Przecież sam łapałeś je przed wyjściem Nf, więc w czym problem? Teraz na pewno jest o wiele łatwiej, ale jesli mówimy o kimś kto nie ma dodatku, to jak łapie elity? Nie łapie?^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 18:16, graczomaniak napisał:

Hmm? Oba tytuły mam na jednej postaci. Wczesniej może i łapałem na N, ale nie zrobiłem tytułu.
Od kiedy podzielili je, nabiłem oba na R. Tu nie chodzi o związek, tylko o to, czy łapałem
elity bez herosów. Nie widze w tym problemu ^^. Bez przesady. Przecież sam łapałeś je przed
wyjściem Nf, więc w czym problem? Teraz na pewno jest o wiele łatwiej, ale jesli mówimy o kimś
kto nie ma dodatku, to jak łapie elity? Nie łapie?^^


Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli, że jest tak naprawde niewiele osób, które wymaksowały skill huntera przed pojawieniem sie hero, co było o wiele trudniejsze. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imo ( niech ktoś to jeszcze sprawdzi ;] ) :

1. Z tego powodu, że max dmg. i req.9 możesz coś tam dostać, ale niezbyt wiele ...
2. Fajny skin, ale coś co tutaj może być fajne, to tylko 15% ( stance )
3. Wysoki req. - merch
4. Też wysoki req. i słabe up''y - merch
5. Niezbyt dobry req., słaba insc. -merch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 21:06, Pyton15 napisał:

Prosze o wycenę :)


Desolation Maul to rare skin, sprawdź konkretnie ceny na gwguru- chociaż kokosów sie nie spodziewaj, bo młoty nigdy nie cieszyły się zbytnim powodzeniem (a raczej- od bardzo dawna ;]).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 2 pytania: który faction jest łatwiejszy do farmienia - Kurzickowie czy Luxoni i ile według was są warte elite tomy dla rangera (bo ktoś mi próbował wcisnąć jednego za 13k, to się lekko przeraziłem :P)?

PS. Tak przy okazji - szukam polskiej gildii z miłą atmosferą i dużą aktywnością graczy :) Jeszcze nie wiem czy kupię kolejne kampanie/dodatki i wrócę na dobre, czy też porzucę GW - to tak jakby zależy od tego jak mi się powiedzie z gildiami, bo narazie czuje się jakbym grał w jakieś marniutkie singleplayer action-rpg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 23:13, Sth`Devilish napisał:

Mam 2 pytania: który faction jest łatwiejszy do farmienia - Kurzickowie czy Luxoni


Zdaję się, że kurzickowy- mamy tzw. fff, czyli szybkie runy po faction w 4 czy 5 osób. Luxoni chyba tak nie mogą.

Dnia 07.11.2007 o 23:13, Sth`Devilish napisał:

ile według
was są warte elite tomy dla rangera (bo ktoś mi próbował wcisnąć jednego za 13k, to się lekko
przeraziłem :P)?


Myślę, że 8-10k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 00:01, Budo napisał:

Myślę, że 8-10k.


8k szybciej. Za 10 też da się sprzedać, ale się nakrzyczy sporo.
13k to ostre przegięcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wkręć się w gildie oraz w PVP, samotna gra to właśnie będzie taki sobie singleplayer.
Gra ze znajomymi to jest to i dopiero wtedy nabiera gra rumieńców. Ja sobie gram tylko z kobietą i póki co się nie znudziłem chociaż gram z przerwami od premiery ;)
Dopiero teraz kupiliśmy GWEN i nam się bardzo podoba więc najbliższy miesiąc - dwa mamy z głowy jeśli chodzi o granie (braki w czasie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2007 o 13:57, walgierz napisał:

> Ja najczęściej chodzę solo na Xaquang Skyway - Verminy. Dropi tak sobie, ale zawsze są
co najmniej dwie skrzynki, w porywach trzy.

Hmmmm. Opłaci się w ogóle otwierać te skrzynki?
nawet punkty do treasury huntera nie lecą :)


Lecą. Wczoraj się przekonałem. sprawdziłem ilość otwartych skrzynek przed i po... przybywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 08:42, Wiksac17 napisał:

Ja to normalnie po tym takiego rotfla zaliczyłem, że jeszcze guz mi na głowie pulsuje...


Urok translatorów elektronicznych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 07:50, VanPickUp napisał:

Lecą. Wczoraj się przekonałem. sprawdziłem ilość otwartych skrzynek przed i po... przybywa.


W HM lecą. W NM nie, bo kluczyki są po 450 golda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować