Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2007 o 21:24, pitah napisał:

Nie zrozumiałeś o co mi chodziło. Miałem na myśli, że jest tak naprawde niewiele osób, które
wymaksowały skill huntera przed pojawieniem sie hero, co było o wiele trudniejsze. Tyle.

Wymaksować nie mogły, bo niby jak skoro nie miały Nf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 15:03, Budo napisał:

Punkty do treasure huntera lecą ze skrzyń do których klucze są za minimum 600g.


To ja się przy okazji pochwalę podbiciem Treasure Huntera do r3. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 01:13, Selv napisał:

Wkręć się w gildie oraz w PVP, samotna gra to właśnie będzie taki sobie singleplayer.


No właśnie, tyle że ja nawet gdzie zacząć szukać gildii :) Pozwolę sobie tutaj na porównanie do WoWa, w którym bez problemu na oficjalnym forum można znaleźć pełną listę gildii na każdym serwerze, wraz z informacjami z kim się skontaktować, jakiego typu jest to gildia i zwykle wraz z w miarę rozbudowaną stroną internetową tejże gildii. Tymczasem w GW tak jakoś ubogo z tym jest, tymbardziej że komunikacja jest utrudniona przez ten nieco singleplayerowaty charakter gry i kiepściutko zaprojektowany chat (UWAGA! Nie narzekam - to do fanboyów ;)). Chyba, że znasz jakieś godne polecenia polskie gildie, z którymi mógłbym się skontaktować (dużo nie wymagam, tylko tyle żeby mieć z kim pogadać i poprzechodzić trochę GW, bo na razie to nawet GWP do dziś nie ukończyłem z nudów i ze złości na henchy).

A co do PvP - fajne jest (nieźle się bawiłem na tych arenach w Halloween), aczkolwiek mam tam spore wrażenie jakbym grał z samymi botami (nikt nic się nie odzywa, często zero kooperacji, każdy dba o siebie).

Dnia 08.11.2007 o 01:13, Selv napisał:

Ja sobie gram tylko z kobietą i póki co się nie znudziłem chociaż gram z przerwami od premiery ;)


Ciiii, bo zrobie się zazdrosny ;P Musiałeś nieźle trafić, bo ja do dzisiaj nie poznałem kobiety zainteresowanej choć trochę graniem :) Chyba marzenie każdego zapalonego gracza, grać ze swoją drugą połówką ;)

PS. Pod jakim nickiem grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:39, Sth`Devilish napisał:

Chyba, że
znasz jakieś godne polecenia polskie gildie, z którymi mógłbym się skontaktować (dużo nie wymagam,
tylko tyle żeby mieć z kim pogadać i poprzechodzić trochę GW, bo na razie to nawet GWP do dziś
nie ukończyłem z nudów i ze złości na henchy).


http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showforum=14 <- gildie
http://www.guildwars.pl/forum/index.php?showtopic=3635&st=80 <- tutaj napisz jaką gildie szukasz i coś znajdziesz ;)

Wystarczy poszukać, gl :)

Dnia 08.11.2007 o 19:39, Sth`Devilish napisał:

(...) aczkolwiek mam tam
spore wrażenie jakbym grał z samymi botami (nikt nic się nie odzywa, często zero kooperacji,
każdy dba o siebie).


Heh, Welcome to RA :D To są własnie uroki Random Arena... Zacytuję pewnego gracza który był ze mną w teamie w RA kiedys, to o title gladiatora... (juz przetłumaczone ;)) "Trza miać albo pro team na TA albo 2 lata na RA..." xD (Ale ja tam jakoś te 48 pkt glada na ra zrobionych mam... Walcze o te pozostałe 50% :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 12:52, walgierz napisał:

> Lecą. Wczoraj się przekonałem. sprawdziłem ilość otwartych skrzynek przed i po... przybywa.


W HM lecą. W NM nie, bo kluczyki są po 450 golda :)


Zda mi się, że o HM właśnie mowa była...

W NM wybrałem się moim jeszcze nie dorobionym E/Me na GoK. O''ink tankuje, a ja palę, palę, palę... tylko skrzynki się gdzieś pochowały :( Na kilka kursów raptem dwie trafiłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 19:39, Sth`Devilish napisał:

A co do PvP - fajne jest (nieźle się bawiłem na tych arenach w Halloween), aczkolwiek mam tam
spore wrażenie jakbym grał z samymi botami (nikt nic się nie odzywa, często zero kooperacji,
każdy dba o siebie).

To nie jest pełne PVP a jedynie coś ala battleground, czysty random, każdy sobie rzepkę skrobie.
Dopiero GvG ma jakiś urok, zresztą, ludzie dla samego GvG grają w tę grę, omijając w 100% tryb PvE więc coś w tym jest :)

Dnia 08.11.2007 o 19:39, Sth`Devilish napisał:

PS. Pod jakim nickiem grasz?

Neaver Natiath najczęściej - tyle, że gram dosyć mało :(
Swoje mam wygrane, 2k godzin online :)

A co do gildii, wskocz na guildwars.pl i tam poszperaj w odpowiednim dziale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2007 o 15:39, Budo napisał:

Najbardziej opłaca się teraz FoW w dualu, potem UW wg mnie...

Przed chwilą byłem w UW -.- . Nawet nieźle z dropem na trzy- cztery wejścia 22k w tym pare ecto . Wydaje mi się że moge być zadowolony ale czyszczenie całego UW to troszkę długi czas ,a nie zawsze trafia mi się dobry monk więc kasa idzie w błoto!

ps. farmie duo 55hp/SS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:56, The Lurker napisał:

Ile wart może być Byzzr''s Benediction? ^^


Bardzo mało. To przefarmiony green. Ja kupiłem za 500g, ale myślę, że cena oscyluje w granicach 1k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:43, VanPickUp napisał:

W NM wybrałem się moim jeszcze nie dorobionym E/Me na GoK. O''ink tankuje, a ja palę, palę, palę... tylko skrzynki się gdzieś pochowały :( Na kilka kursów raptem dwie trafiłem...


Z tych skrzynek lecą śmieci niestety. Na ~150 otwartych przeze mnie miałem tylko dwa elite tomy z wartościowszych rzeczy, reszta merch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 20:56, The Lurker napisał:

Ile wart może być Byzzr''s Benediction? ^^

Wart jest całe NIC.Dużo mi ich wypada,gdy farmie Byzzyr''a.Ponieważ to zielsko to chłam to oddaje ludziom z gildii albo w miastach za friko.Nawet za 500g go nie sprzedasz.Bo czy warto tracić czas dla 500g?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 21:23, walgierz napisał:

> W NM wybrałem się moim jeszcze nie dorobionym E/Me na GoK. O''ink tankuje, a ja palę,
palę, palę... tylko skrzynki się gdzieś pochowały :( Na kilka kursów raptem dwie trafiłem...


Z tych skrzynek lecą śmieci niestety. Na ~150 otwartych przeze mnie miałem tylko dwa elite
tomy z wartościowszych rzeczy, reszta merch.


Czyli najlepszy przychód jest na dropach, jak rozumiem?
P.S. Własnie skończyłem "robić" mojego E/Me Echo Fire Nuker. Rzeczywiście daje ognia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny update ostatni. LoD znerfiony lekko. Teraz łatwiej go będzie przerwać. Co ciekawe pozmieniano skille wszystkich profersji prócz Paragona. Kolejny dowód, że już się go bardziej znerfić nie da, nie powodując przy okazji bezużyteczności profersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:27, Gvynbleidd napisał:

Prosze o wycene

Guru wycenia ten skin na 20-30k, masz perfect staty i upy (15^50, adrenalina/10) to spróbuj sprzedać za 40-50k? może mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie martwi jedno: Splinter Weapon: functionality changed to: "For 20 second

Spoiler

, target ally has a Splinter Weapon. Target ally''s next 1..5 attacks deal 5..50 damage on up to 3 adjacent foes." - czy ja dobrze rozumiem, że na siebie już nie da się tego rzucić? Poza tym chyba przed tym update`m działało na więcej niż 3 wrogów wokół celu? Nerf EW dla Rangera to też nic więcej jak usunięcie solo trapowania w UW - ze skróconym czasem trwania może być teraz problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:41, Pajonk78 napisał:

Mnie martwi jedno: Splinter Weapon: functionality changed to: "For 20 second

Spoiler

, target
ally has a Splinter Weapon. Target ally''s next 1..5 attacks deal 5..50 damage on up to 3 adjacent
foes."
- czy ja dobrze rozumiem, że na siebie już nie da się tego rzucić? Poza tym chyba
przed tym update`m działało na więcej niż 3 wrogów wokół celu? Nerf EW dla Rangera to też nic
więcej jak usunięcie solo trapowania w UW - ze skróconym czasem trwania może być teraz problem.

Można, gdy danej umiejętności nie da się użyć na sobie mamy w opisie "target other ally". Dziwnie to brzmi, ale w GW sam dla siebie tez jesteś sojusznikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2007 o 09:41, Pajonk78 napisał:

Mnie martwi jedno: Splinter Weapon: functionality changed to: "For 20 second

Spoiler

, target
ally has a Splinter Weapon. Target ally''s next 1..5 attacks deal 5..50 damage on up to 3 adjacent
foes."

No suuuuper... A miałem zamiar farmić w NF barragerem... :/ Ciekawe czy teraz też bedzie sie dało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować