Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 10.11.2007 o 21:19, Bingolo napisał:

> człowieku!popatrz na dreszczogóry w en!(potem ci wrzucę scenera)

Wiem jak wyglądają, spokojnie, ale to nie mój klimat ;p

btw jak coś mi w poście nie wyjdzie, to sry, ale obsługa tego akurat forum to dla mnie czarna magia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:12, Gvynbleidd napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi tutulami Luxon bo nie rozumiem jak zdobyć tytuł.


Pograj na Alliance Battles. Zdobywane punkty uznania nabijają tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:12, Gvynbleidd napisał:

Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tymi tutulami Luxon bo nie rozumiem jak zdobyć tytuł.

po pierwsze - aby nabijać te tytuły trzeba mieć kampanię Factions. rywalizują w niej dwie tytułowe frakcje - Kurzickowie i Luxoni. punkty uznania można zdobywać za walki na Alliance Battles (w skrócie: trzy drużyny po czterech graczy po każdej ze stron [w sumie sześć drużyn] przejmuje kapliczki na mapie i zabija wrogów) lub za wykonywanie questów dla danej frakcji.
kiedy już zbierzesz odpowiednią ilość punktów możesz je wpłacić do specjalnego NPCa. możesz albo przeznaczyć je na rzecz sojuszu, wymienić na specjalne skille dla postaci lub zamienić na rzadkie materiały (jadeit lub bursztyn, w zależności od frakcji na rzecz której wpłacasz punkty uznania).
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 07:04, Bingolo napisał:

ej a głębiny do których wchodzi się przez zwój w clavonie to takie UW tyle że tam nie wypada
ecto tylko jadeit?

Pomijając masę błędów w Twoich wypowiedziach - Deep i Urgoz są misjami elitarnymi w kampanii Factions. Przeznaczone są dla dwunastu osób, są dość długie i trudne. Na końcu jest boss (Kanaxai lub Urgoz), który zostawia po sobie skrzynkę, z której może wypaść jeden z greenów lub rare skinów (Zodiac weapons).
Na przyszłość polecam http://wiki.guildwars.com/wiki/Main_Page.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 22:47, Buhahahahaha napisał:

Tytuły dostajesz za wydawanie w Gh swojej gildi punktów uznania luksonów. Im wyższą będziesz
miał rangę tym lepiej będą działały skille


A ile trzeba tych punktów wpłacić na chociarzby pierwszy tytuł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm mam problem mam derwisza(20 lvl oczywiście przeszedłem nim Propha) i chce nim sie dostać do Ascalonu,probowałem tego dokonać przechodząc przez osadę o nazwie Beacon''s Perch ale niestety gdy tam dotarłem zastałem bramy tej osady zamknięte na głucho.Moje pytanie to czy moge się dostać jakoś inaczej do Ascalonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 10:29, Yanek12 napisał:

Zna ktoś jakiś dobry farm poza ...... DoA, UW, FoW, Tomby ....... ? bo nie mam dosłownie gdzie
farmić :(

HM solo za kamadanem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ciężko powiedzieć... kilkaset tysięcy pewnie (do miliona imo), ale jakby mi to wypadło, to dałbym do wyceny na gwguru. Aukcje są w maintenance mode, więc nawet nie można zbaczyć po ile inne crystalline chodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:10, nieszczescie napisał:

Kupić xD

Jak tak to... Ja kupiłem za 20k (*znowu się chwali*) :D Sprzedałem za 50k, więc poszukaj i ostro się targuj. Powinnieneś lekko kupić tak za... 30k? Może parę groszy więcej, gl. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować