Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 11.11.2007 o 13:58, Tovaries napisał:

znowu sie chwali??a ty podly! a masz! screen oczywiscie moj, nie z neta :)

O jacie... Dać 100k za jakiś kostur xD
Przy okazji proszę o wycenke :)
A, właśnie, muszę coś pohandlować, po z kaską u mnie coraz gorzej... Tylko czym? Macie jakiś dobry towar (xD) tak do 55k dobry do handlowania? ( Nie wiem, może pety typu Aatxy/mandragory? oO)
EDIT: Ajjć, kurczę, sry, znowu screena zapomniałem :/ http://img132.imageshack.us/img132/3185/earthscrollmc2.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

O, nowe aukcje. Nie wiedziałem :P
Ale chyba jakoś dziwnie działają- w zasadzie to nie działają ;]

Tovaries--> tyle to na bank jest wart, imo dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy monk z buildem 55hp, ale bez Grim Cesty będzie sobie radził w miarę dobrze podczas walki?? Mam wszystkie niezbędne runki. Aha, ile teraz jest warte 20/20 do topora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, jak mnie wnerwia handel w tej cholernej grze! Dochodzi do tego, że muszę sprzedawać merchowi skiny typu Ancient Scythe czy Mammoth Blade, bo sami cwaniacy w grze. Co dam ogłoszenie "WTS" to zaraz się gromadka zbierze co to chcą sie wymieniać. Tak jakbym miał "niewiadomoile" miejsca w storage. A przecież pisze wyraźnie WTS a nie WTT. Głupich nie sieją..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:43, Matir007 napisał:

> Kupić xD
Jak tak to... Ja kupiłem za 20k (*znowu się chwali*) :D Sprzedałem za 50k, więc poszukaj i
ostro się targuj. Powinnieneś lekko kupić tak za... 30k? Może parę groszy więcej, gl. ;)


Mam tylko 11k :) Tak to jest jak się jest świeżo upieczonym posiadaczem HM w propie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 12:12, Bingolo napisał:

> Zna ktoś jakiś dobry farm poza ...... DoA, UW, FoW, Tomby ....... ? bo nie mam dosłownie
gdzie
> farmić :(
HM solo za kamadanem

Hah a dokładniej ^^ ? Jestem Bardziej titlerem niż farmmerem dlatego takie noobowskie pytania xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.11.2007 o 17:09, Yanek12 napisał:

Hah a dokładniej ^^ ? Jestem Bardziej titlerem niż farmmerem dlatego takie noobowskie pytania
xD

kamadan to pierwsze miasto w nightfal.A chodzi mi o rówine jarin.a jak nie masz nf to w fac dolina sunqua:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grzebałem, grzebałem, wygrzebałem parę kolejnych screenów. Co by nie mówić o GW, widoczki są w nim piękne.

1. Moderatorzy są wszęęęęędzie. :<

20071111210152

20071111210246

20071111210255

20071111210351

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 20:55, Bingolo napisał:

kamadan to pierwsze miasto w nightfal.A chodzi mi o rówine jarin.a jak nie masz nf to w fac
dolina sunqua:)


lol nie jestem WTF ? (-_-) ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:34, Selv napisał:

Heh, jakiegoś buga mam, zdawało mi się, że masz na skilbarze flarę :)


Byłem młody i głupi, jeśli chodzi o build. Wiele się nie zmieniło, ale flary już nie mam. <;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 21:59, Tovaries napisał:

jak narazie mialem 100k chyba w 2 min, nalepiej 50ecto ale goscio uciekl. na przyszlosc polecam
patrzec nie tylko na staty ale na req tez :P

sorrki ^^ a no masz racje popatrzyłem w miniaturkę :P. ^^ gz ładnego dropa ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 13:00, Tovaries napisał:

prosze o szybka wycenke...

Nic .
Albo inaczej. Kiedyś ludzie dali by 80k bo na samą myśl o skinie mieli orgazm. Dziś skin(jako purple) overfarmed na kilroyu. Więc tak marny mod nic nie jest wart. Wyciągniesz z 10 k na guru. W grze około 20k. Jesli ktoś się kłóci to na guru mój q11 13^50 20/20 30hp wycenili na 25-45k. Z cięzkim bólem poszedł w grze za 70k.

Co do Dragona. Imo 100k+50 lub 75. Niestety q7 to ja widziałem raz w zyciu na oczy i wyceniam zp amięci jak Mucha wyceniał inne q7 z podobnymi stsami. Ps. Widziałem cie w kamandanie jak to próbowales sprzedac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować