Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

crystaline poszedl za 43k. teraz bede sie starac zarobic na fds''ie (Yanek12 -> dzieki za gratki ale ja go kupilem... za kase + itemy, wyniosl mnie 50k). kiedys widzialem jakies inne mieczyki za ok 100 + 100e, ale nie zwracalem uwagi jaki skin, staty bo mnie to nie interesowalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam problem..., mam 2 części GW i chcę w końcu kupić Proph w polsce dostanę (I TO PO ZNAJOMOŚCIACH WTF?!) za 129 zł, a więc podziękuję... W takich okolicznościach zacząłem szukać w niemczech..., ale niestety... tyle samo, więc odpada, aż nagle PlayNC się znalazło!, no i mam takie pytanko, bo tam proph kosztuje 30 ojro, ale co to ma znaczyć... =

"Warning: Guild Wars® serial codes purchased here can only upgrade existing accounts associated with this PlayNC master account or create new accounts. If you wish to upgrade an unassociated Guild Wars® game account, you must purchase the serial code from the in-game store or buy a boxed edition."

Hę? Bo nie mogę zrozumieć...
Zadam proste pytania,
Jeśli kupię od PlayNC GW Proph to czy będę mógł dopisać sobie otrzymany kod i mam propha??
A i w jaki sposób ten kod zostanie mi dostarczony??

Za odp. będę NIEZWYKLE wdzięczny!!
Z góry dziękuję
I pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To oznacza tyle, że na Twoim koncie zostanie odblokowany dostęp do Propha. Nie dostaniesz żadnego kodu do wpisania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 23:34, Krejt napisał:

To oznacza tyle, że na Twoim koncie zostanie odblokowany dostęp do Propha. Nie dostaniesz żadnego
kodu do wpisania.

<zong>
To jeśli podałem im nieprawdziwe miejsce zamieszkania nieprawdziwe imię itd, ale prawdziwy e-mail i nic pozatym to mi zaktywują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy przechodząc misję w Hard Mode, jest ona zaliczana tylko do tytułu Guardiana, czy także do Protectora (chodzi o to, czy do każdego z tych tytułów trzeba ją przechodzić na obu poziomach trudności)?

Pytanie drugie - macie jakiś skuteczny sposób na misję Thirsty River w GWP? Męcze się już z tą misją od paru dni, pozornie jest banalnie prosta, ale wyeliminowanie kapłanów ciągle wskrzeszających innych członków drużyny sprawia nie mały kłopot z henchami (praktycznie jeżeli ja nie przerwę jego leczących czarów, to dupa i leczy się od razu na full hp...) - udało mi się co prawda znaleźć dobry sposób na to (gram Rangerem, więc zacząłem używać Broad Head Arrow żeby uniemożliwić leczenie kapłanom), ale niestety pozostaje problem z wyeliminowaniem drużyny z kapłanem i bossem Monkiem (który oczywiście ciągle leczy ów kapłana...). Może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami, albo pomoże mi uporać się z tą misją? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 00:58, Sth`Devilish napisał:

Czy przechodząc misję w Hard Mode, jest ona zaliczana tylko do tytułu Guardiana, czy także
do Protectora (chodzi o to, czy do każdego z tych tytułów trzeba ją przechodzić na obu poziomach
trudności)?

Misje w HM liczą sie do Guardiana a w NM do Prota.Raczej sie nie sumują.

Dnia 12.11.2007 o 00:58, Sth`Devilish napisał:

Pytanie drugie - macie jakiś skuteczny sposób na misję Thirsty River w GWP? Męcze się już z
tą misją od paru dni, pozornie jest banalnie prosta, ale wyeliminowanie kapłanów ciągle wskrzeszających
innych członków drużyny sprawia nie mały kłopot z henchami (praktycznie jeżeli ja nie przerwę
jego leczących czarów, to dupa i leczy się od razu na full hp...) - udało mi się co prawda
znaleźć dobry sposób na to (gram Rangerem, więc zacząłem używać Broad Head Arrow żeby uniemożliwić
leczenie kapłanom), ale niestety pozostaje problem z wyeliminowaniem drużyny z kapłanem i bossem
Monkiem (który oczywiście ciągle leczy ów kapłana...). Może ktoś się podzieli swoimi doświadczeniami,
albo pomoże mi uporać się z tą misją? :)

Na wiki jest sposób z teleportacją za pomocą Necrotic Traversal.Szkoda,że nie masz herosów to wtedy miałyś zadanie ZNACZNIE ułatwione.W każdym razie na początek próbuj skasować ekipy,które błądzą daleko od kapłana a potem pruj prosto w niego i po bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dwa pytanka dzisiaj.

1. Czy misję w "Bloodstone Fen", a zwłaszcza bonus w GWP da się zrobić solo? Chodzi o obudzenie druidów i nieubicie ani jednego z "Jungle Guardians". Zebranie drużyny trwa wieki, henche rzucają się na wszystko, jak wściekłe, więc może solo się da. Mój build to E/Me bez żadnego healing skill''a oprócz "Aura of Restoration", ale ten wymaga z kolei rzucania zaklęć ognia. Akurat nie pamiętam, czy jest jakiś skill leczący niewymagający atrybutów.

2. Po ile chodzą "Thunderfist''s Brass Knuckles"? Są "inscribable", req. 9 Dagger Mastery. Zdobyłem je jakiś czas temu. Na razie są czyste, bo poluję na dobrą inskrypcję, np. "15% while enchanted". Mam już perfect "agger ndles of fortitude", więc jeszcze dobre dagger tangs i będzie przyzwoita broń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 09:41, VanPickUp napisał:

1. Czy misję w "Bloodstone Fen", a zwłaszcza bonus w GWP da się zrobić solo?

Jako E/Me? Wątpię. Problemem będzie dojście do miejsca bonusu, a nie on sam w sobie. Ogólnie z heńkami da się to zrobić - gdybyś miał hero byłoby łatwiej, ze względu na możliwość flagowania drużyny. Jakby co szepnij do mnie w grze - jeśli nie będę zajęty to pomogę. IGN: Szybkostrzelna Dama. ;)
Na pytanie nr 2 nie znam odpowiedzi, ale od siebie napiszę: wątpię, aby były warte cokolwiek. Wszak każdy zdobyć je może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 09:48, Pajonk78 napisał:

Jako E/Me? Wątpię. Problemem będzie dojście do miejsca bonusu, a nie on sam w sobie. Ogólnie
z heńkami da się to zrobić - gdybyś miał hero byłoby łatwiej, ze względu na możliwość flagowania
drużyny. Jakby co szepnij do mnie w grze - jeśli nie będę zajęty to pomogę. IGN: Szybkostrzelna
Dama. ;)


Dzięki. Akurat mój E/Me jest postacią z Proph. Co prawda "Sunspears in Kryta" mam już zrobione, ale zanim sobie "wychowam" herosów, to wieki miną! A ja chcę sobie Propha zamknąć jak najprędzej, więc tylko misje trzaskam.
Henczów też można flagować, tylko z ich czasem reakcji na flagę jest kłopot. Wczoraj udało mi się dojść do trzeciego bodajże druida i wtedy ubili mi "Jungle Guardiana" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2007 o 17:09, Yanek12 napisał:

Hah a dokładniej ^^ ? Jestem Bardziej titlerem niż farmmerem dlatego takie noobowskie pytania
xD


To zdanie dobrze określa ile obecnie są warte tytuły w gw i co sie z tą grą stało. Starsi gracze chyba zrozumieją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:03, Budo napisał:

To zdanie dobrze określa ile obecnie są warte tytuły w gw i co sie z tą grą stało. Starsi gracze
chyba zrozumieją...


Ja, dzięki studiom, mam przymusowy odwyk... Piękne były czasy po starcie GW... HoM dopełniło zadania - zdobywasz tytuły, albo niewiele masz ;/

Jak teraz wygląda sprawa z miniaturkami? Mogą być używane przez wszystkie postacie? Tj. z jednej miniaturki wszystkie alter-ego będą miały coś w swoim HoM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:07, lordfett napisał:

Jak teraz wygląda sprawa z miniaturkami? Mogą być używane przez wszystkie postacie? Tj. z jednej
miniaturki wszystkie alter-ego będą miały coś w swoim HoM?

Raz przypisana miniaturka nie może być przypisana ponownie - tyczy się to również innych postaci na tym samym koncie. Sorry Winetou - no bonus. ;)

Budo TR w 10 minut? Chciałbym to zobaczyć. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie do końca na wiki poszukaj- wprowadzili coś takiego jak "dedicated"- miniaturka dedicated nie może być wystawiana już w HoM, ale można nią handlować i może być używana w miastach (czy coś takiego).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:09, Pajonk78 napisał:

Budo TR w 10 minut? Chciałbym to zobaczyć. :>


To taka metafora :P
Ale ursan z herosami idzie jak burza, 10 minnut to nie jest niemożliwy wynik (ostatnio miałem 14 w Vizunah- w drugim teamie henki :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:23, Budo napisał:

> Budo TR w 10 minut? Chciałbym to zobaczyć. :>

To taka metafora :P
Ale ursan z herosami idzie jak burza, 10 minnut to nie jest niemożliwy wynik (ostatnio miałem
14 w Vizunah- w drugim teamie henki :P).


Ursan to totalne przegięcie, ja vankuje Canthe póki mogę, nie wierzę że nie dadzą nerfa na miśka. Trzeba korzystać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 13:25, boogie85 napisał:

ja vankuje Canthe póki mogę, nie wierzę że nie dadzą nerfa na miśka. Trzeba korzystać ;]

Take me with you. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 10:03, Budo napisał:

To zdanie dobrze określa ile obecnie są warte tytuły w gw i co sie z tą grą stało. Starsi gracze
chyba zrozumieją...

Powiedziałem tak ponieważ interesują mnie GŁÓWNIE title kasa jest na jednym z ostatnich miejsc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:22, Yanek12 napisał:

> To zdanie dobrze określa ile obecnie są warte tytuły w gw i co sie z tą grą stało. Starsi
gracze
> chyba zrozumieją...
Powiedziałem tak ponieważ interesują mnie GŁÓWNIE title kasa jest na jednym z ostatnich miejsc
...

A to ciekawe. Skill hunter, połączony z survem (czasem), lucky/unlucky (wytrychy), treasure hunter, windsom title track, drunkard, sweet tooth. Wymienione przeze mnie tytuły związane są w dużej mierze z kasą. Jeśli zaś farmisz pozostałe tytuły (nie licząc tych z PvP) to jesteś takim samym farmerem jak ja. A ja nie farmię, tylko robię sobie od okazji różne tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować