Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 20:08, walgierz napisał:

Razorstone ma ładny (IMO) skin, ale +1/20% to lipny mod.

No ja właśnie na ten cudny skin poleciałem... Ile gdzieś chodzi Razorstone? miałbym lepsze porównanie do Forgottena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 14:32, patrYX93 napisał:

A to ciekawe. Skill hunter, połączony z survem (czasem), lucky/unlucky (wytrychy), treasure
hunter, windsom title track, drunkard, sweet tooth. Wymienione przeze mnie tytuły związane
są w dużej mierze z kasą. Jeśli zaś farmisz pozostałe tytuły (nie licząc tych z PvP) to jesteś
takim samym farmerem jak ja. A ja nie farmię, tylko robię sobie od okazji różne tytuły.

Środki czerpie z 5 man FoW ^^ :P nie zbyt dochodowe zajęcie ale zawsze coś ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 20:13, The Lurker napisał:

No ja właśnie na ten cudny skin poleciałem... Ile gdzieś chodzi Razorstone? miałbym lepsze porównanie do Forgottena.


Nie mam pojęcia niestety. Skin to jeśli się nie mylę, to sephis. Ale skin to sprawa drugorzędna, nawet najładniejszy nie rekompensuje statów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 22:46, Krejt napisał:

Mógłbym prosić o orientacyjną wycenę tego cacka?


100k + xe?
Chociaż req tactics obniży cenę, ale i tak dostaniesz ładną kasę z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tyria Grand Master Cartographer Klimos jakby co ;)"
Takim oto zdaniem, przywitał się z nami na chacie Klimos ;)
Możecie składać gratulację, jak chcecie, ja mu już złożyłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko - kiedy działają Herald''s insignia? W opisie jest "while holding an item" a na wiki jest, że nie dotyczy focusów. Więc jaki item trzeba trzymać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:30, flymar napisał:

Pytanko - kiedy działają Herald''s insignia? W opisie jest "while holding an item" a na wiki
jest, że nie dotyczy focusów. Więc jaki item trzeba trzymać?

Np. prochy rytualisty. Ogólnie wszystko, przy czym pojawia się w interfejsie przycisk "drop item".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 23:26, Probos napisał:

"Tyria Grand Master Cartographer Klimos jakby co ;)"

No co? Dajcie mi trochę dumnym z siebie pobyć :P

Dnia 12.11.2007 o 23:26, Probos napisał:

Takim oto zdaniem, przywitał się z nami na chacie Klimos ;)
Możecie składać gratulację, jak chcecie, ja mu już złożyłem :D

A tak poza tym to nie miało iść w eter na szerszą publikę. Na guildczacie się pochwaliłem na kanale w XFire się pochwaliłem i wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2007 o 16:00, pitah napisał:

Co to za fun? Nie lepiej pomęczyc sie troche i miec satysfakcje, że zrobiłeś to "legit"?

Chrzanisz mości panie. Czy nie naturalnym jest, że szuka się builda najmocniejszego na dany okres i nim sie gra? Uważano kiedyś obsi tanka za przesadę, teraz potęgą jest ursan, za kilka tygodni zapewne będzie coś innego.
Inny przykład do niedawna większośc heal monków uzywała znakomitego LoD jako elit, teraz po nerfie LoDa i buffie WoH, wiekszość przeszła na tego drugiego. Przecie to naturalne, świadomie mam korzystać ze słabszych buildów? Toż to głupota.
Aha ursan owszem jest potezny na NM, na hardzie już tak gładko nie idzie, co więcej dziś czyściliśmy z kilkoma osobami Raisu Palace (explorable area). Sporo tam mesów. Powstał wtedy problemik, ursan war korzysta tak na dobra sprawę z dwóch skili do ataku. Wydłuż mocno recharge jednego z nich i mamy problem, zblokuj oba a taka postac jest kompletnie bezużyteczna.

Dnia 12.11.2007 o 16:00, pitah napisał:

Coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu jak ta gra zmieniła się od powstania... Niekoniecznie
na lepsze.


Uległa i to bardzo, sam gram od 8 miechów i nawet w tym czasie sporo się zmieniło, to normalne. Jedne zmiany sa korzystne, inne nie. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ursan z wyłączonym atakiem? Walisz z miecza korzystając z większego armora i hp, albo zmieniasz się w człowieka- a pod spodem masz normalny build. Kto Ci każe na ślepo atakować mimo wyłączonych skilli? Słowem, też chrzanisz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 03:15, boogie85 napisał:

dziś czyściliśmy z kilkoma osobami Raisu Palace (explorable area).

Udało się Wam? Jeśli nie to chętnie dołączę do ekspedycji w tamtym miejscu. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, człowiek to się czasem potrafi zablokować :)))
Pytałem wczoraj o zrobienie misji "Bloodstone Fen" moim E/Me solo, bo mi hencze przeszkadzały a ludziów nie było... A w sumie to ten mój E/Me jest lvl 20, EotN mam, więc wystarczyło skoczyć do LA, wziąć "quest" do EotN i za parę minut wyjśc stamtąd z Vekkiem, Ogdenem i Gwen... po kolejnych kilkudziesięciu(?) minutach Bloodstone Fen zrobione z bonusem...
A ja się po prostu zafiksowałem, że herosów to się z NF bierze....
Grenth mnie jednak oświecił :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 08:55, Budo napisał:

/.../

Ursan z wyłączonym atakiem? Walisz z miecza korzystając z większego armora i hp, albo zmieniasz
się w człowieka- a pod spodem masz normalny build. Kto Ci każe na ślepo atakować mimo wyłączonych
skilli? Słowem, też chrzanisz ;]

Budo, a uważasz że czekam aż skile mi się odblokują, oczywiście działam dalej bez ursana. Szybciej załabuje się elit, aniżeli poszczególne skile, jak sie uda przeżyc tankując bandę shirokenów zabójców na 30 lvlu, to można działac dalej :) Chodziło mi bardziej, by udowodnić, że ursan tez ma swe słabe strony.

Pajonk ---> udało nam się, ale kilka osób ma jeszcze sporo lokacji do zaliczenia (u mnie 15/33) więc wieczorkiem się przypomnij. Wychodzimy "jak się zbierzemy" i w zależności "ile osób jest". Mi pozostały chyba dwie lokacje na noob wyspie, kolejne dwie w Kaineng, a reszta to już las lub jade sea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:24, boogie85 napisał:

/ciach/

Ja newbie island zrobiłem z hero i heńkami - jedynie w Zen Daijun grałem z ludźmi. Poza tym nie mam żadnej lokacji zvańkowanej, ale za to kilka misji i owszem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:28, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Ja newbie island zrobiłem z hero i heńkami - jedynie w Zen Daijun grałem z ludźmi. Poza tym
nie mam żadnej lokacji zvańkowanej, ale za to kilka misji i owszem. :)

Mi zostały tylko dwie lokacje przy Shin Jea więc problemów być nie powinno, co do reszty to jak mówiłem dopiero w grze decydujemy gdzie iść... W teamie Elen, Metalex, ja i Akodo. Często dołączają Dryden i Bartek, wesoła gromada :) Na niektórych lokacjach taki team jest zbyt potęzny, ale w końcu grunt to zabawa :) Z tym, że Elen i Metalex praktycznie skończyli vankowanie (brakuje pojedynczych lokacji), reszta nadal jest głodna przygód :)

Z misjami u mnie słabiutko tylko Shiro i Unwaking Waters zaliczone :/ Tak więc jestem chętny do zwiedzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 03:15, boogie85 napisał:

Inny przykład do niedawna większośc heal monków uzywała znakomitego LoD jako elit, teraz po
nerfie LoDa i buffie WoH, wiekszość przeszła na tego drugiego.

Dobrze, że przeczytałem twojego posta, inaczej bym się na tym nieźle przejechał. Gdzie można na bieżąco śledzić wszelkie zmiany w skillach itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 14:04, The Lurker napisał:

> Inny przykład do niedawna większośc heal monków uzywała znakomitego LoD jako elit, teraz
po
> nerfie LoDa i buffie WoH, wiekszość przeszła na tego drugiego.
Dobrze, że przeczytałem twojego posta, inaczej bym się na tym nieźle przejechał. Gdzie można
na bieżąco śledzić wszelkie zmiany w skillach itp?


http://wiki.guildwars.com/wiki/Game_updates :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 13:28, Pajonk78 napisał:

> /ciach/
Ja newbie island zrobiłem z hero i heńkami - jedynie w Zen Daijun grałem z ludźmi. Poza tym
nie mam żadnej lokacji zvańkowanej, ale za to kilka misji i owszem. :)

To gdzie i o której zbiórka, bo też bym się podpiął :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować