Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2007 o 18:41, gothicsheep napisał:

Req. 1?! Milion ectosów i jeszcze więcej ;D!

O jacie xD No ładna cyferówka... btw. wyobraźcie sobie takie req.1 :O No własnie... ^^

Dnia 13.11.2007 o 18:41, gothicsheep napisał:

> Przy okazji, też proszę o wycenkę :)
Ja bym oddał to w ręce mercha, ale jak koniecznie chcesz to sprzedać, możesz pokrzyczeć, że
chcesz za ten offhand 2k. Kiedyś prawie identyczny zwój właśnie za tyle sprzedałem.

Dzięki, eh, może sprzedam po kilku godzinach stania... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 18:25, pitah napisał:

> Chrzanisz mości panie.

Aby na pewno? Ja uważam to za pewnego rodzaju exploit "omg robimy vanquishery zanim nie znerfią
ursana!!1". Jak widac dla ciebie sposób zdobycia tytułów nie ma żadnego znaczenia, podobnie
jak dla wieeelu innych graczy.
Aż dziw, że zanim wprowadzili te tytuły, byli ludzie, którzy mieli wszystkie misje z bonusem,
czy odkrytą całą mapę.

Narzekasz na Ursana a założe sie,że sam z nim niejednokrotnie jedziesz,nie zastanawiając sie czy tytuł wchodzi Ci lekko czy nie.Skoro jesteś za trudniejszym zdobywaniu tytułów to wrzuć sobie mending albo flare+echo+arcane echo albo inną bezsensowną kombinację(zależy kim grasz) i utrudniaj sobie grę.
Uważam,że tytuły niekoniecznie muszą być ciężkie do zdobycia,bo jeśli tytuł jest długoczasowy z założenia a ktoś potrafi go zdobyć w znacznie krótszym czasie to należą mu sie brawa za umiejętności i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 15:48, HumanGhost napisał:

> przeszedłem en!i o dziwo z hero i najemnikami :)

Czemu "o dziwo"? To jest akurat normalne. Gorzej z robieniem potem dungeonów. Tam już lepiej
mieć żywych przyjaciół w party. :-)

ale podobno do tego się wynajmuje monka 55hp za 2k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to może wydać się trochę głupie, ale stałem wczoraj i dziasiaj po godzince w Kamadanie, i nie mogłem kupić żadnego normal monk tome`a. Gdyby ktoś akurat miał na sprzedaż, i chciałby się trochę pofatygować pisząc na GG (znajduje się na moim GS`ie), to chętnie bym kupił, płacę 1k od sztuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:40, Wiksac17 napisał:

/ciach/


Cóż, ostatnio są one bardzo rzadko spotykane, ludzie płacą nawet 1,5k od sztuki, ale na pewno znajdziesz gdzieś jakiś - nie warto się poddawać. Dawanie powyżej 1k za tome to czysta głupota - nie lepiej normalnie kupić skill u skill trainera?

Poza tym mam pytanie - gdzie można dostać ursan bleesing i który poziom allegiance u nornów jest wymagany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:52, Adamzzz napisał:

> /ciach/

Cóż, ostatnio są one bardzo rzadko spotykane, ludzie płacą nawet 1,5k od sztuki, ale na pewno
znajdziesz gdzieś jakiś - nie warto się poddawać. Dawanie powyżej 1k za tome to czysta głupota
- nie lepiej normalnie kupić skill u skill trainera?

Poza tym mam pytanie - gdzie można dostać ursan bleesing i który poziom allegiance u nornów
jest wymagany?

Jest takie jedno zdanie w Nornów.Jeśli dobrze pamiętam to kolo od zadania jest w południowo-zachodniej części Drakkar Lake.Poziom nornów może być którykolwiek.

Wiksac->nie lepiej odblokować pare skilli przy pomocy FB i potem użyć tomu?Kupienie umiejętności u kill trainera kosztuje 1k maymalnie,więc po co przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 20:36, Jarzy napisał:

Wiksac->nie lepiej odblokować pare skilli przy pomocy FB i potem użyć tomu?Kupienie umiejętności
u kill trainera kosztuje 1k maymalnie,więc po co przepłacać.


lecz zauważ, że te tomy które on chce kupić kosztują 1k, więc po co latać w tą i spowrotem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:09, Jarzy napisał:

Narzekasz na Ursana a założe sie,że sam z nim niejednokrotnie jedziesz,nie zastanawiając sie
czy tytuł wchodzi Ci lekko czy nie.

Przegrałeś zakład, dodatek mam od tygodnia, a samego ursana od dosłownie 2 dni. Nie oceniaj ludzi swoją miarą.

Dnia 13.11.2007 o 19:09, Jarzy napisał:

Skoro jesteś za trudniejszym zdobywaniu tytułów to wrzuć
sobie mending albo flare+echo+arcane echo albo inną bezsensowną kombinację(zależy kim grasz)
i utrudniaj sobie grę.

Pokaż mi gdzie napisałem, że jestem za trudniejszym zdobywaniem tytułów.

Dnia 13.11.2007 o 19:09, Jarzy napisał:

Uważam,że tytuły niekoniecznie muszą być ciężkie do zdobycia,bo jeśli tytuł jest długoczasowy
z założenia a ktoś potrafi go zdobyć w znacznie krótszym czasie to należą mu sie brawa za
umiejętności i tyle.

Fakt, brawa za umiejętności że potrafi sobie wrzucic na pasek overpowered skill i wymiatac 3 najprostszymi z mozliwych skillami. /congrats

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Pamiętajcie, że w gwen niekiedy blessingi to konieczność- idźcie sobie na hm do niektórych lochów... bez ursana, albo dobrej ekipy 8/8 wylatuje sie z hukiem. Ostatnio byłem we Vloxen na hm w trzech ursanów- i jeszcze miejscami było kiepsko. Skille nie dostaną imo nerfa (ursan), bo są potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:31, pitah napisał:

Fakt, brawa za umiejętności że potrafi sobie wrzucic na pasek overpowered skill i wymiatac
3 najprostszymi z mozliwych skillami. /congrats


Czyli jak jakiś skill jest overpowered według Ciebie to go już nigdy do czasu aż go znerfią nie wezmiesz go do bilda?~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:31, pitah napisał:

Fakt, brawa za umiejętności że potrafi sobie wrzucic na pasek overpowered skill i wymiatac
3 najprostszymi z mozliwych skillami. /congrats

Tylko po co wg ciebie są te skille? Żeby je znerfić, czy żeby z nich korzystać?

Aha, żeby nie było. GWEN mam od jakiś 3 dni bodajże, przeszedłem dopiero asurów (musiałem zmienić build, herosów itp itd ale jakoś sobie poradziłem z ciągłym dp).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 22:49, m4teU5z napisał:

Czyli jak jakiś skill jest overpowered według Ciebie to go już nigdy do czasu aż go znerfią
nie wezmiesz go do bilda?~~


Zależy od podejścia. Jeśli chcesz sobie ponabijac wiekszosc vanquisherów czy guardianów bez problemów, prosze bardzo. Dla innych HM to sprawdzian umiejętności - nie poradzisz sobie, próbuj dalej / daj sobie spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wnioskowałem,że skoro narzekasz na łatwe zdobywanie tytułów to jesteś za tudniejszym ich zdobywaniem.Skoro nie jesteś to znaczy,że narzekasz,ale i tak zdobywasz je tak samo jak inni-po małej linii oporu.Poza tym nie wciśniesz mi kitu,że nie będziesz używał Ursana,bo jest za mocny.
Wymiatanie to nie tylko mocne umiejętności.Wszakże Raisu Palace poza misją na HM do najłatwiejszych terenów do Vanqua nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2007 o 19:40, Bingolo napisał:

ale podobno do tego się wynajmuje monka 55hp za 2k


Owszem można. Ale równie dobrze mozna załatwić Big Bossa z normalnym party. Wykorzystujac skille PvE z GWEN jest to dość proste.

EDIT: Widze po dyskusji, że Ursan stał sie dla niektórych "pro gamerów" tym, czym stał się kiedyś Mending dla W/Mo. Teraz pojawią się masta of disasta pro gamerzy co to niegdy z nim nie grają na pasku (oficjalnie) i będą się opowiadać za znerfieniem Ursana. Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 07:53, HumanGhost napisał:

EDIT: Widze po dyskusji, że Ursan stał sie dla niektórych "pro gamerów" tym, czym stał się
kiedyś Mending dla W/Mo. Teraz pojawią się masta of disasta pro gamerzy co to niegdy z nim
nie grają na pasku (oficjalnie) i będą się opowiadać za znerfieniem Ursana. Żałosne.


Ja to nawet skoczyłem po nową porcję chusteczek higienicznych, bo wykorzystałem wszystkie do wycierania łez płynących mi przy czytaniu niektórych postów. Normalnie tragedia z tym Ursanem ;>
Czasem zastanawiam się czy GW to gra, czy turniej o złote gacie prezesa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować