Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 16.11.2007 o 16:17, bartek_kawa napisał:

To mi wypadło - Celestiale są drogie prawda? ;)

@Krejt - dziś, po zobaczeniu tego napisu, to był pierwszy moment impulsu, aby zacząć grać po
angielsku ;|

Nie perf HSR . Crap mod dazed. Salvage 30hp 1~2k .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 16:22, gothicsheep napisał:

Może i drogie, ale ta laska nie ma nawet max dmg...


Przy kijkach max dmg to sprawa drugorzędna. Ale ten tutaj jest na smite, ma wysoki req i kiepski mod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 17:10, kamciu609 napisał:

co ma być w ten weekend w GW?


Podwójne punkty w Hero Battles. Czyta się po prostu informacje w menu głównym gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 18:54, kamciu609 napisał:

thx, ale u mnie tego nie pisze....


Tak jakby niemożliwe. Każdy gracz w kazdym miejscu na świecie ma taki sam ekran startowy Guild Wars.

EDIT: No tak, Polska jak zwykle w tyle. Jesli masz ustawiony polski język to nie widac tego komunikatu. Ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile teraz warta jest grim cesta -50 hp? Bo zdobyłem i chcę sprzedać, i zastanawiam się na ile isę targować... Kiedyś chodziła po 5k, nadal tak jest? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, raczej tak ... Ja widziałem po 6 - 7k, ale nie wiem czy kolesie przypadkiem nie przesadzali z ceną ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema mam pytanie. Co jaki czas można otwierać Treasure Chesty? Bo wiem że można kilka razy bo już 2 raz otworzyłem moimi postaciami większość skrzynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 20:54, garrick napisał:

Siema mam pytanie. Co jaki czas można otwierać Treasure Chesty? Bo wiem że można kilka razy
bo już 2 raz otworzyłem moimi postaciami większość skrzynek.

Co 30 dni. Nie próbuj częściej, bo zresetujesz timer i będziesz musiał czekać kolejne 30 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheh konflikt między kurzikami a luxonami rośnie:) aż miło jak jakiś noobek przyjdzie do kamadanu na polski dystrykt i będzie chatował "luxoni do dupy!" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy może się ktoś ze mną podzielić kluczem trialowym do Guild Wars: Nightfall? :) Byłbym bardzo wdzięczny, jak już wcześniej wspomniałem, mój klucz (z preordera) nie został w pełni wykorzystany (zaktywowałem go w dzień pre-release weekendu GWEN, no i zamiast grać w triale, bawiłem się GWEN, więc przeleciał mi koło nosa :p), chciałbym więc zobaczyć co Nightfall ma do zaoferowania (choćby i tworząc dla tego triala osobne konto, wszak to i tak tylko 10h gry) i czy warto jednak w GW zostać :) Z góry dzięki dla honorowego dawcy ^^ Kontakt na gramsajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie kupilem sobie GW nightfall no ale mam tylko na latopie net i wlasnie w dvd romie laptopowskim nie dziala a juz w stacjonarnym tak ale za to tam neta nie ma :(
wiecie jak temu zaradzic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie kupilem sobie GW nightfall no ale mam tylko na latopie net i wlasnie w dvd romie laptopowskim nie dziala a juz w stacjonarnym tak ale za to tam neta nie ma :(
wiecie jak temu zaradzic ?

EDIT:kurde sry za 2 post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:34, Sth`Devilish napisał:

Czy może się ktoś ze mną podzielić kluczem trialowym do Guild Wars: Nightfall? :) Byłbym bardzo
wdzięczny, jak już wcześniej wspomniałem, mój klucz (z preordera) nie został w pełni wykorzystany
(zaktywowałem go w dzień pre-release weekendu GWEN, no i zamiast grać w triale, bawiłem się
GWEN, więc przeleciał mi koło nosa :p), chciałbym więc zobaczyć co Nightfall ma do zaoferowania
(choćby i tworząc dla tego triala osobne konto, wszak to i tak tylko 10h gry) i czy warto jednak
w GW zostać :) Z góry dzięki dla honorowego dawcy ^^ Kontakt na gramsajcie.

ja już swój klucz oddałem ale mogę popytać kolegów czy im nie został

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:36, lancuch napisał:

ludzie kupilem sobie GW nightfall no ale mam tylko na latopie net i wlasnie w dvd romie laptopowskim
nie dziala a juz w stacjonarnym tak ale za to tam neta nie ma :(
wiecie jak temu zaradzic ?


Jak masz szybkiego neta bez limitów - możesz pobrać klienta GW z oficjalnej strony i wszystko się samo ściągnie (ok. 5GB). W GW tak naprawdę ważny jest tylko kluczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.11.2007 o 23:48, lancuch napisał:

omg...
ja mam 230,4 kb/s T_T


Nie przerażaj się zbytnio, te 5GB to pełna gra, a na początek wystarczy znacznie mniej. Jedyne, na co musisz się naszykować to fakt, że każda nowa lokacja lub filmik będzie się musiała ściągnąć, więc początkowo co i rusz coś się będzie dociągało. Ale da się przeżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować