Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 17.11.2007 o 19:45, rick90 napisał:

Hmmm, Twój post jest z 8 rano, a o 10 już kluczy nie było. :(


Eee no i? Przecież news jest na stronie od środy już. :-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2007 o 19:48, HumanGhost napisał:

Eee no i? Przecież news jest na stronie od środy już. :-?


:o serio? o_O Ups...

Ekhm... to ja idę powalić głową w ścianę bo straciłem szansę na wypróbowanie GW:N...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 20:03, rick90 napisał:

Ekhm... to ja idę powalić głową w ścianę bo straciłem szansę na wypróbowanie GW:N...

Na serio straciłeś. Jakieś 15 minut temu, oddałem klucz Sth''Devilish''owi. Gdybyś napisał pierwszy, pewnie bym tobie dał... ale niestety, klucz tylko jeden miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2007 o 20:03, rick90 napisał:

Ekhm... to ja idę powalić głową w ścianę bo straciłem szansę na wypróbowanie GW:N...


Nie bój żaby, dam głowę za to, że jest jeszcze od groma osób, które mają niewykorzystany klucz trialowy, wystarczy popytać :) O ile wiem, to był on dodawany chyba nawet do każdego wydania gry. Wystarczy pytać i pytać (mnie się udało za 3. postem) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, szczęście samo przyszło do mnie,a na imię mu wip_01. Sam się nade mną zlitował i podarował klucz. Mam tylko tego pecha, że internet mi dzisiaj strasznie muli i nie ma nawet co marzyć o GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Patrzę niedawno na kanał trade w Kamadanie, a tutaj gość sprzedaje czystego sephis axe max dmg req 9 gold, 15^50 za... 8k. Biegnę do schowka, patrzę - tylko 5k! Myślałem, że coś mnie zaraz trafi. Taka okazja przeszła koło nosa... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 07:41, Bingolo napisał:

nie rozumiem ludu który chce kupić trial na pl dysach(i to w kamadanie)

Heh, ostatnio w Kamdanie szaleje bot (Reyer Ertyrt chyba). Kupuje konta i klucze trialowe za 15k. Sam chciałem mu riala sprzedać, ale okazało się jest botem, ale to i tak nic. Grał na koncie trialowym, więc nie dało się z nim handlować ^^

Najlepsze były dialogi typu:
Ja: hi
Bot: hi
Ja: Wanna by key for Nightfall?
Bot: hi

xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 09:23, Bingolo napisał:

all nie rozumiem czemu klingi doknara(green z końca en) nie da się wstawić do monumentu w HoM


Bo można tam umiejścić jedynie bronie Niszczycieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 09:28, HumanGhost napisał:

> all nie rozumiem czemu klingi doknara(green z końca en) nie da się wstawić do monumentu
w HoM

Bo można tam umiejścić jedynie bronie Niszczycieli.

czyli niebieska broń jest "wspanialsza" od końcowego greena!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 09:30, Bingolo napisał:

czyli niebieska broń jest "wspanialsza" od końcowego greena!:(


Nie wiem czy można umieścić niebieskie lub fioletowe bronie niszczycieli. Nigdy mi taka nie wypadła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie pochwale iż wczoraj wbiłem do puga cleqarning fow. Pug 5ursan 1 ele 2 monki. No i ofc.... jechaliśmy wszystkich równo. Grupy po 20 szły jak woda i wtedy przy 3/11 Ele leavnoł z mniej znanych powodów.
Ale iż ursan jest imba tak więc w 7 bez problemów dobijalismy do 8/11(do konca zostałą nam "Tower of Strenght , 2 shard wolfy , i quest gdzie trzeba zabic 3 abyssale w burning forest). Na samym początku Tower of Strenght , Monk dostał dc.... i nie wrócił:P.
ALe co tam lurowalismy po małe grupy i jakoś (choć trochę długo to trwało) zkończyliśmy fow 11/11.
Na całym runie wypadł mi 1 shard(Ps. Nie grajcie z kolesiem o nazwie Lee XXX(the monk/the rit/the ele.. , wczoraj na runie zebrał 6 shardów , ruby , sapphire , 4obsi keye , i 4goldy.), a z end chesta : shard, onyx, obsi key, Gold "Spiked Targe" q9 tact. Najsmieszniejsze jest to ze w trakcie wracania do Forge aby otworzyc chesta , 1 koles dostał dc i także już nie wrócił:P.
Pamietajcie jong padawan , ursan have power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Jedni wietrzą nerfa, inni tylko narzekają i sami potajemnie grają ;]
Ja ostatnio zrobiłem z pitahem we dwie osoby clear fow normalnym teamem- jeden ursan, reszta ele, monki, ranger i para. Zajęło nam to dość mało czasu, a przynajmniej wiadomo, że hero nie będzie miał dc ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomoc w misji w Factions. Plac Vizunach (Kwartał Kintajski). Mój nick w grze to: Shiro Tagachachi. Jestem zabójca i mam 17 lvl. szczegóły pod numerem GG 5896079

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 11:07, Gvynbleidd napisał:

Potrzebuje pomoc w misji w Factions. Plac Vizunach (Kwartał Kintajski). Mój nick w grze to:
Shiro Tagachachi. Jestem zabójca i mam 17 lvl. szczegóły pod numerem GG 5896079

Najpierw dobij do 20 levelu. Questy w Kaineng i na wyspie spokojnie zapewnią ci wymagany exp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytanka:
1. Ile wart jest Nightbringer? Widziałem w Kamadanie ludzi, którzy sprzedawali go po 10k. To normalna cena?

2. Czy istnieje jakiś dobry sposób na farm na koncie z samym NF? Mój brat bowiem ma z tym problem, każdy build do farmu jaki widział na PvX wiki wymagał propha/factions... ^^

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 10:20, Budo napisał:

Ja ostatnio zrobiłem z pitahem we dwie osoby clear fow normalnym teamem- jeden ursan, reszta
ele, monki, ranger i para. Zajęło nam to dość mało czasu, a przynajmniej wiadomo, że hero nie
będzie miał dc ;]


Mam patent na uber builda dla hero... Musimy sie tym razem umowic na HM ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hey, mam problem chce kupic Gw:propherics ale go juz nigdzie nie ma. Bardzo mi zalezy na tym by ja zdobyc.
A niestety na gram.pl rowniez nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować