Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 19.11.2007 o 20:26, Probos napisał:

> Tak się zastanawiam, czy kurczę w ogóle jest mi potrzebny patron PvE ?! Zrobiłem bo chciałem

> go zobaczyć i jest bo jest... ale skoro się nim w ogóle nie gra i w sumie niepotrzebny...

> za nim jakieś plusy i argumenty na tak? Bo co by nie było, dodatkowy slot nie leży na
ulicy
> i na PvP sie przyda :)

Patronem fajnie się gra na AB :) Poza tym, jest on jak dla mnie raczej nieprzydatny, wszędzie
używam albo Derwisza, albo Elementalistke/Monke ( lol ).

Bull shit. Sam mam derwisza, ale nie mogę słuchać tych bzdur o patronie czy też innych klasach.

Dnia 19.11.2007 o 20:26, Probos napisał:

Tak więc kasuj dziada w cholerę ;)

Nie. Powtórzę po raz enty: każda klasa jest potężna, po to są właśnie nerfy i buffy żeby je możliwie zrównoważyć. Zaś co do samego paragona (patrona): jest to bardzo niedoceniana klasa, bodajże druga zaraz po mesmerze której jest najmniej. Mówię tak ogólnie, bo statystyk nie znam. W praktyce jednak, patron jest bardzo przydatny zaś wrogowie go w ogóle nie atakują (zazwyczaj pozostaje na polu bitwy ostatni, dlatego jest dobry do survivora bo rzadko ginie). Zresztą, tyle tylko mogę powiedzieć bo patrona nie posiadam, jednakże słucham opinii innych i na ich podstawie tworzę własną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 20:31, patrYX93 napisał:

Bull shit. Sam mam derwisza, ale nie mogę słuchać tych bzdur o patronie czy też innych klasach.


Mnie się wyczadziaście grało Derwem na AB, tak samo, jak i farmiło :) Toć to sama przyjemność, panie ;)

Dnia 19.11.2007 o 20:31, patrYX93 napisał:

Nie. Powtórzę po raz enty: każda klasa jest potężna, po to są właśnie nerfy i buffy żeby je
możliwie zrównoważyć. Zaś co do samego paragona (patrona): jest to bardzo niedoceniana klasa,
bodajże druga zaraz po mesmerze której jest najmniej. Mówię tak ogólnie, bo statystyk nie znam.
W praktyce jednak, patron jest bardzo przydatny zaś wrogowie go w ogóle nie atakują (zazwyczaj
pozostaje na polu bitwy ostatni, dlatego jest dobry do survivora bo rzadko ginie). Zresztą,
tyle tylko mogę powiedzieć bo patrona nie posiadam, jednakże słucham opinii innych i na ich
podstawie tworzę własną :P


Mnie nikt i nic nie przekona do Paragona. Wspomniałeś coś o Mesmerze, no cóż, grałem jakiś czas, lecz jest bardzo ciężki do opanowania :/ Natomiast jak już komuś ta trudna sztuka się powiedzie, praktycznie gniecie wszystkie Monki i Elemów. Pamiętam, podczas jednej partyjki na AB, natrafiłem na prawdziwego mistrza fachu mesmerskiego... Do końca gry go unikałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak słyszę słowo memeser to mi się najgorszy skill w życiu(dla mnie ale normalnie jest tak samo jak te gold sztylety)
okulawiające katusze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Mnie nikt i nic nie przekona do Paragona.

Angelic Bond, wszystkie "piosenki", super skille do spajkowania. Gdyby nie nerf Aggressive Refrain...

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Wspomniałeś coś o Mesmerze, no cóż, grałem jakiś czas, lecz jest bardzo ciężki do opanowania :/

Stereotypy.

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Natomiast jak już komuś ta trudna sztuka się powiedzie, praktycznie gniecie wszystkie Monki i Elemów.

A co za problem wrzucic Migrenę albo inne bubu i potem trafiać 0,16-sekundowymi przerywajkami w >2-sekundowe skille ;P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:


> Bull shit. Sam mam derwisza, ale nie mogę słuchać tych bzdur o patronie czy też innych
klasach.

Mnie się wyczadziaście grało Derwem na AB, tak samo, jak i farmiło :) Toć to sama przyjemność,
panie ;)

Wszystko to kwestia odpowiednio dobranego buildu, osobiście farm 130hp dervem jest bardzo prosty dajmy na to. Na AB też się miło gra, jednak można to robić każdą profesją. Przyjemna gra,a skuteczność to 2 podobne, ale nie te same rzeczy.

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Mnie nikt i nic nie przekona do Paragona.

Pogadaj z HumanGhostem lub Adamzzzem- oni mają paragony jako główną postać. Ja osobiście nie znam się na tej profesji :P

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Wspomniałeś coś o Mesmerze, no cóż, grałem jakiś
czas, lecz jest bardzo ciężki do opanowania :/

Każda klasa to w zasadzie inny styl gry, więc grając długo derwiszem/wojownikiem ciężko się przerzucić na klasy typu mesmer.

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Natomiast jak już komuś ta trudna sztuka się
powiedzie, praktycznie gniecie wszystkie Monki i Elemów.

Ty mówisz o PvP, a mnie interesuje głównie PvE. Mesa na PvP to każdy może mieć, ale dobry na PvE to rzadkość. :P

Dnia 19.11.2007 o 20:35, Probos napisał:

Pamiętam, podczas jednej partyjki
na AB, natrafiłem na prawdziwego mistrza fachu mesmerskiego... Do końca gry go unikałem :P

Na wszystko są countery. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 20:49, patrYX93 napisał:

Wszystko to kwestia odpowiednio dobranego buildu, osobiście farm 130hp dervem jest bardzo prosty
dajmy na to. Na AB też się miło gra, jednak można to robić każdą profesją. Przyjemna gra,a
skuteczność to 2 podobne, ale nie te same rzeczy.


Masz rację, lecz ja przekładam przyjemność > skuteczność :) Co mi z tego, że będę wymiatać, skoro radości z tego żadnej ?

Dnia 19.11.2007 o 20:49, patrYX93 napisał:

Pogadaj z HumanGhostem lub Adamzzzem- oni mają paragony jako główną postać. Ja osobiście nie
znam się na tej profesji :P


Wiesz, jak mam wybierać, to albo tanka, albo typowego maga, który trzyma się za plecami tanków ;)

Dnia 19.11.2007 o 20:49, patrYX93 napisał:

Każda klasa to w zasadzie inny styl gry, więc grając długo derwiszem/wojownikiem ciężko się
przerzucić na klasy typu mesmer.


No właśnie :P

Dnia 19.11.2007 o 20:49, patrYX93 napisał:

Ty mówisz o PvP, a mnie interesuje głównie PvE. Mesa na PvP to każdy może mieć, ale dobry na
PvE to rzadkość. :P


Nie wiedziałem, że chodzi Ci o PvE :D No cóż, ja grałem przeważnie PvP, teraz GW mnie znudziło, ileż można tłuc to durne AB ? :D

Dnia 19.11.2007 o 20:49, patrYX93 napisał:

Na wszystko są countery. ^^


Bynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadam może śmieszne pytanie, ale w jaki sposób zdobyć elita dla postaci PvE ? :P
Jeszcze nie przypominam sobie, żebym w jakikolwiek sposób posiadł elita, nie licząc tych przypisanych do mojej postaci w trybie PvP :D
Proszę o szybką odpowiedź, oraz o niewyśmianie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:59, Probos napisał:

Zadam może śmieszne pytanie, ale w jaki sposób zdobyć elita dla postaci PvE ? :P
Jeszcze nie przypominam sobie, żebym w jakikolwiek sposób posiadł elita, nie licząc tych przypisanych
do mojej postaci w trybie PvP :D
Proszę o szybką odpowiedź, oraz o niewyśmianie ;)

Jest taki skill zwący się Signet of Capture. Idziesz do danej lokacji z danym bossem, zabijasz go (drugą profesję masz ustawioną na tego bossa, albo też pierwszą jeśli łapiesz dla swojej profki ;p) i "łapiesz" dany elit czyli używasz skilla SoC.

PS. Tym pytaniem pogłębiłeś swoją nieznajomość PvE. Bo w końcu jest pełno tytułów do zdobycia, tyle tytułów w PvE, fabuła, itp itd. Tracisz największą przyjemność z gry siedząc ciągle na AB, ale ja tam dewiz osób grających głównie na PvP nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 20:53, Probos napisał:

Masz rację, lecz ja przekładam przyjemność > skuteczność :) Co mi z tego, że będę wymiatać,
skoro radości z tego żadnej ?

Z wymiatania zawsze jest frajda, choćby to było najbardziej lamerskim buildem ;P

Dnia 19.11.2007 o 20:53, Probos napisał:

No właśnie :P

Wcale nie. Mam 7/10 profesji PvE i jakoś każdą mi się nieźle gra...

Dnia 19.11.2007 o 20:53, Probos napisał:

Nie wiedziałem, że chodzi Ci o PvE :D No cóż, ja grałem przeważnie PvP, teraz GW mnie znudziło,
ileż można tłuc to durne AB ? :D

Lol, co możesz wiedzieć o PvP i w ogóle o GW, jeśli grałeś AB...

Dnia 19.11.2007 o 20:53, Probos napisał:

Bynajmniej :)

Jak najbardziej. Wystarczy przerwać albo mocniej usiąść na mesmerze i się pogubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.11.2007 o 21:05, patrYX93 napisał:

PS. Tym pytaniem pogłębiłeś swoją nieznajomość PvE. Bo w końcu jest pełno tytułów do zdobycia,
tyle tytułów w PvE, fabuła, itp itd. Tracisz największą przyjemność z gry siedząc ciągle na
AB, ale ja tam dewiz osób grających głównie na PvP nie znam :P


Oj, w PvE też dużo przegrałem :) Przeszedłem prawie cały wątek fabularny Factions i Prophecies, ale dalej już nie zdołałem, znudził mnie :P W dodatku, o dziwo mam 3 tytuły niezwiązane z PvP ;)

qrczak90 -> oczywiście, że nie grałem tylko na AB :) Miałem gildię nastawioną na PvP i w najgorszym wypadku raz na dwa dni graliśmy jakieś GvG. W dodatku kilka HA... Tak więc coś tam doświadczenia mam :) Jedynie nie brałem udziału nigdy w Hero Battles, jakoś mnie do tego nie ciągnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:22, Probos napisał:

Oj, w PvE też dużo przegrałem :) Przeszedłem prawie cały wątek fabularny Factions i Prophecies,

Nie wiem jak inni, ale dla mnie to jest mało. Ja w ciągu 6 miesięcy gry, mam 5 postaci PvE, na głównej 4 zmaksowane tytuły, na jeszcze jednej survivora (póki co 1 poziom, ale rośnie ;)) generalnie jednak nie farmię tytułów, tylko gram 4fun.

Dnia 19.11.2007 o 21:22, Probos napisał:

ale dalej już nie zdołałem, znudził mnie :P W dodatku, o dziwo mam 3 tytuły niezwiązane z PvP
;)

Tytułów to ja mam ze 20, ale zmaksowanych mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:11, qrczak90 napisał:

Lol, co możesz wiedzieć o PvP i w ogóle o GW, jeśli grałeś AB...


Można być specjalistą od najbardziej rewolucyjnych buildów na świecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2007 o 21:22, Probos napisał:

Oj, w PvE też dużo przegrałem :) Przeszedłem prawie cały wątek fabularny Factions i Prophecies, ale dalej już nie zdołałem, znudził mnie :P W dodatku, o dziwo mam 3 tytuły niezwiązane z PvP ;)


To widzisz szybciej przyswajasz wiedzę ode mnie. Ja mam grubo ponad 1000 godzin gry, 5 postaci w pełni rozwinięte, kampanie ukończone kilkoma postaciami, 7 wymaksowanych tytułów na głównej postaci, tytułów niewymaksowanych całą masę, a nadal co i rusz przekonuję się jak mało wiem o tej grze xD
Dodam, że 99% gry spędziłem w pve.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam Guild Wars podstawowa wersje ale mam i Eye of the North
i nie mam pojecia jak w ten dodatek zaczac grac...
Chodzi mi o to czy gdzies trzeba isc czy cos w tym stylu i czy zaczac przygode w Eye of The North musze miec 20lvl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:22, Artas15 napisał:

Chodzi mi o to czy gdzies trzeba isc czy cos w tym stylu i czy zaczac przygode w Eye of The North musze miec
20lvl??

Bez 20-tego poziomu nie masz możliwości grać w EotN - quest na dostanie się tam otrzymasz w LA: po wejściu tam wyświetli się informacja kto Ci go da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2007 o 15:27, Pajonk78 napisał:

> Chodzi mi o to czy gdzies trzeba isc czy cos w tym stylu i czy zaczac przygode w Eye of
The North musze miec
> 20lvl??
Bez 20-tego poziomu nie masz możliwości grać w EotN - quest na dostanie się tam otrzymasz w
LA: po wejściu tam wyświetli się informacja kto Ci go da.

Thx:D
musze jeszcze 15 lvl nabic
pociskam nekromanta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W pewnym momencie jak biore questa przenosze sie do Askalonu jest on caly zniszczony
jak mi radzisz na jakim lvl powinienem tam isc?
I jeszcze jedno
ten co daje tego questa mówi ze nie bendzie odwrotu
czy potem w jakims czasie wruce do poprzedniego stanu??
Wiecie askalon piekny
a nie pustynie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7-8 poziom
Do PreSearing nie ma powrotu: czy masz problemy przy czytaniu ze zrozumieniem? Skoro Tidus mówi, że nie ma powrotu to co to do jasnej anielki może oznaczać? :>
BTW: to nie chat, więc nie pytaj o byle pierdołę, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować