Zaloguj się, aby obserwować  
Arkadiusz

Guild Wars - Temat ogólny

55450 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2007 o 20:23, Valentino S.A. napisał:

ja ostatnio zauważyłem że jakoś pve nie chce mi się już grac i tylko na ab chodzę żeby gildi
nabijac punkty , ogólnie kampanie nudzą szybko w gw ja przeszedłem fc i nf 2 razy i nic mi
się już w pve robic ;)

30 tytułów PvE czeka na wymaxowanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 01:14, Joorg napisał:

Nie mogę nigdzie doczytać się, jak mogę zdobyć herosa. Może mi ktoś napisać i wytłumaczyć jak dla zielonego?


Rób fabułę w Nightfall, proste. Herosi dochodzą w miarę rozwoju akcji. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym eventem , że można dostać jakis prezent? Chodzi o to że z potworów wypada Jabłecznik i Ciastko z Dyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 09:22, Budep napisał:

Jak łapać elitki dla herosów?
Bo totalnie nie mam pojęcia ;\

Hmmm... można zrobić tak, że za pkt Baltazara kupić umiejętności elitarne, ale będą one dostępne TYLKO dla hero. Jeżeli chciałbyś ją się nauczyć na postaci, to musisz kupić elite booka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 14:07, SPEED's napisał:

Nie wiecie gdzie mogę tanio i szybko kupić guild wars prophecies?


Przeszukaj allegro (radzę kupować tylko zafoliowane i nowe gry) oraz sklepy internetowe takie jak wirtus. Ale licz się z kłopotami, bo gw:p jest teraz trudno dostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o wycenę tych przedmiotów i małą poradę. Opłaca się do któregoś z tych młotków wrzucić sundering 20/20? I czy w ogóle opłaca się je modyfikować w coś sensownego? Bo wiem że teraz też skiny się liczą, a te to raczej nie są wyjątkowe...

20071124153002

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie:

Niedawno zacząłem grać w GW: Factions, ukończyłem wszystkie szkolenia itp, ale co zrobić, aby rozpocząć w końcu grę normalną? Na www.guildwars.pl w misjach są poradniki itp, ale nie pisze jak je rozpocząć... HELP! Jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:33, Naymar napisał:

Jak to zrobić?

Idziesz do miejsca gdzie jest misja. Najczęściej prowadzi Cię tam Quest Główny. Gdy juz jesteś w tej lokacji klikasz "Rozpocznij misję" w okienku Drużyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

nie wiem na ile cenny jest Archaic Hammer, ale reszta do mercha, albo dla hero..
+30 hp i enchanting do staffa można opchnąć za 2-3k każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, w takim razie hero się ucieszą. Muszę zacząć o nich dbać w końcu.
Poleci ktoś jakieś miejsca do farmu 130hp dervishem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 15:58, RedFox napisał:

Dzięki za pomoc, w takim razie hero się ucieszą. Muszę zacząć o nich dbać w końcu.
Poleci ktoś jakieś miejsca do farmu 130hp dervishem?

Exuro Flatus oraz Jerneh Nighbringer. Z jednego leci fajny staff dla fire ele oprócz tego elite ele tomy i dużo złotych scrolli. Zaś z drugiego niezły staff dla Necro hero :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem. Otóż, gdy klikam na ikonę Guild Wars to wyskakuje mi takie czerwone okienko i pisze że nie można sie połączyć z ArenaNet bla bla bla... Mam nadzieje że to nic poważnego.

Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2007 o 17:29, HumanGhost napisał:

Zdarza się niekiedy. Trzeba poczekać parę minut i powinno wszystko wrócić do normy. :-)


Komu się zdarza temu się zdarza. Ja podczas mojej rocznej (prawiie, 6 grudnia zacząłem grac) "karierze" w GW nie mialem ani razu czegos takiego. Może mam szczęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować